Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wątek piwny w badaniach życia nocnego Polaków

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mason
    Senior
    • 02-2010
    • 3280

    Wątek piwny w badaniach życia nocnego Polaków

    Widziałem raport z badań przeprowadzonych przez SMG/KRC odnośnie życia nocnego Polaków, oczywiście pojawia się w nim piwo . Badania zostały przeprowadzone w kilku większych polskich miastach, o piwie raport wspomina parę razy:
    1. 66% przetestowanych pija piwo podczas nocnych wypadów.
    2. Jak piją owe piwa to najchętniej z małych, regionalnych browarów.
    3. W ekskluzywnych (a przynajmniej udające ekskluzywne) lokalach nie pija się piwa, chyba że zagraniczne w małych butelkach.

    Punkt drugi mnie powalił - a więc kto pija te nasze najlepsze i te, w których chmiel decyduje??
    Last edited by Mason; 16-09-2010, 11:28.
    JEDNO PIVKO NEVADI!
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    #2
    Nie wiem o co Ci chodzi. Wielu ludzi kupuje regionalne marki - Piasta, Specjała, Leżajska, Kasztelana. W pewnych regionach także Tyskie, Żywca, Warkę...
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • skitof
      Senior
      • 11-2007
      • 2478

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
      Nie wiem o co Ci chodzi. Wielu ludzi kupuje regionalne marki - Piasta, Specjała, Leżajska, Kasztelana. W pewnych regionach także Tyskie, Żywca, Warkę...
      Czyli miało być nie z małych browarów, tylko z małych miast

      Comment

      • Seta
        Piję piwo
        • 10-2002
        • 6964

        #4
        Myślę, że ankieterzy dobrze zinterpretowali małe browary - są to browary w szklance 0,33l.
        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎