Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

PINTA warzy!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    Tragedii nie ma ale i ja w piwach kupowanych ostatnio w Leclercu czuję tendencję spadkową - wyraźnie mniej chmielu, aromatu, za to pojawia się piołunowa ściągająca goryczka rodem z polskich "pilsów".
    Last edited by VanPurRz; 27-09-2012, 12:59.
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

    Comment

    • Shedao
      Senior
      • 09-2007
      • 900

      Jaram się tym pumpkin ale, wymyśliliście już jakąś nazwę dla niego?

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9733

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi
        Jaram się tym pumpkin ale, wymyśliliście już jakąś nazwę dla niego?
        hALEween

        Comment

        • Els
          Senior
          • 12-2011
          • 113

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
          Tragedii nie ma ale i ja w piwach kupowanych ostatnio w Leclercu czuję tendencję spadkową - wyraźnie mniej chmielu, aromatu, za to pojawia się piołunowa ściągająca goryczka rodem z polskich "pilsów".
          W których dokładnie ?

          Ataku co prawda nie piłam od lipca ale Imperium i Viva trzymają poziom. Są tak znakomite jak były od początku i wychylenie kufelka za każdym razem sprawia mi taką samą przyjemność


          Wracając do Dyniowego Ale, na jaką nazwę się zdecydowaliście ?
          Może już czas uchylić rąbka tajemnicy ?
          Jestem ciekawa bardzo zarówno nazwy jak i smaku.
          Imbir, cynamon, goździki... hmm...
          https://www.facebook.com/kufleikapsle

          Comment

          • TeDy_beer
            Senior
            • 06-2011
            • 283

            Kupuję piwo w specjalistycznym sklepie i różnic nie zauważam a Atak pijam bardzo często.
            AMEN i :stout:
            Browar Domowy Małe Ale
            Członek Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych

            Comment

            • PiwnicaZamkowa
              codziennie od 16:00
              • 05-2011
              • 805

              W imieniu wszystkich obecnych na premierze "Angielskiego Śniadania" w Piwnicy Zamkowej dziękujemy chłopakom z Pinty za możliwość rozsmakowania się w ich nowym piwie.
              Dorota i Krzysztof

              Comment

              • Zdrój
                Senior
                • 05-2001
                • 284

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PiwnicaZamkowa Wyświetlenie odpowiedzi
                W imieniu wszystkich obecnych na premierze "Angielskiego Śniadania" w Piwnicy Zamkowej dziękujemy chłopakom z Pinty za możliwość rozsmakowania się w ich nowym piwie.
                Dorota i Krzysztof
                Serdecznie dziękujemy

                Niestety nie wszędzie tam, gdzie wczoraj otwarto beczki Angielskiego Śniadania mogliśmy się pojawić. Ze swojej strony serdecznie pozdrawiam uczestników długiego wieczoru w SetkaPub w Poznaniu. Miałem tam wielką przyjemność obsługiwać kran ze Śniadaniem przez dobrych kilkanaście minut. I w ten sposób przyczyniłem się do rekordu - to była najszybciej opróżniona 30-litrowa beczka w historii Setki
                Browamator Piwowar PINTA Festiwal Birofilia

                Comment

                • tomko5
                  Junior
                  • 08-2012
                  • 17

                  Zapytanie

                  Witam Serdecznie.
                  Mam pytanko,czy "Angielskie Śniadanie" trafiło już do butelek a jeśli tak to kiedy znajdzie drogę do sklepów?........trochę się niecierpliwie bo bez śniadania jestem

                  Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

                  Comment

                  • canigggia
                    Senior
                    • 10-2009
                    • 451

                    Do butelek już trafiło, w sklepach pojawi się, jak mi wiadomo w najbliższy poniedziałek. Życzę smacznego
                    Browarnik Tomek
                    TomCani

                    Grimness, Frost and Northern Darkness!!!

                    Comment

                    • tomko5
                      Junior
                      • 08-2012
                      • 17

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika canigggia Wyświetlenie odpowiedzi
                      Do butelek już trafiło, w sklepach pojawi się, jak mi wiadomo w najbliższy poniedziałek. Życzę smacznego
                      Dzięki za szybką odpowiedź.
                      Jakoś trzeba będzie do poniedzałki bez "śniadania" wytrzymać

                      Pozdrawiam

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13950

                        Śniadanie to najważniejszy z posiłków, tak więc...

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • rivendel
                          Senior
                          • 06-2010
                          • 262

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arturroxx Wyświetlenie odpowiedzi
                          PINTOWCY! zamiast się podniecać dyniami lepiej powiedzcie, co zrobiliście z Atakiem Chmielu, który z warki na warkę jest coraz gorszy. Ten ostatni to już mało pijalny jest tak naprawdę. Gdyby to był mój pierwszy kontakt z tym piwem, to chyba bym go nie powtórzył.
                          Święta racja - Atak to jakiś dramat w tej chwili. Odpowiedzi raczej nie otrzymasz bo przecież nie jesteś sekciarz Teraz dynia na śniadanie jest najważniejsza.
                          Jest wiele sposobów zabijania czasu, ale nikt nie potrafi go wskrzesić

                          Comment


                          • Ostatnio naprawiłem maszynę do butelkowania Pinty , jak byłem w Browarze , bo siadła automatyka nalewająca ( utrzymująca poziom piwa w zbiorniku dozującym ) Czuję się jak bohater Paweł ( z Browaru na Jurze ) pięknie mi to wynagrodził

                            Comment

                            • PiwnicaZamkowa
                              codziennie od 16:00
                              • 05-2011
                              • 805

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rivendel Wyświetlenie odpowiedzi
                              Święta racja - Atak to jakiś dramat w tej chwili. Odpowiedzi raczej nie otrzymasz bo przecież nie jesteś sekciarz Teraz dynia na śniadanie jest najważniejsza.
                              Jestem pewien,że jak chłopaki z Pinty wrócą z wojaży to napewno się do Twoich zastrzeżeń ustosunkują.Póki co przynajmniej u nas nie stwierdziliśmy żadnych niepokojących sygnałów w temacie Ataku Chmielu.Wręcz przeciwnie

                              Comment

                              • dyczkin
                                Serce w kolorze blaugrana
                                • 05-2011
                                • 3657

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rivendel Wyświetlenie odpowiedzi
                                Święta racja - Atak to jakiś dramat w tej chwili. Odpowiedzi raczej nie otrzymasz bo przecież nie jesteś sekciarz Teraz dynia na śniadanie jest najważniejsza.
                                Dramatu nie ma ale spadek formy jest widoczny. Piwo jest troszkę wodniste a i aromaty chmielowe zelżały wyraźnie
                                Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                                Moje warzenie // Piwny Wojownik

                                Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                                Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎