Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziwna sprawa z Żubrem

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Dziwna sprawa z Żubrem

    Wczoraj sąsiad przyniósł dwa Żubry 0,5 l.w butelkach.Data 13.11.11 obydwa.Oznaczenie 26 05 02.Co niby dziwnego?Otóż po otworzeniu i nalaniu przez sąsiada wszystko wyglądało normalnie, ja nalewam, a w szkle mętna barwa jak w pszenicy, piana jak w pszenicy, zapach jak w pszenicy i w smaku też pszenica Może nie powalił ten smak i całokształt, ale chodzi o to, że jakim cudem znalazło się tam piwo pszeniczne?Byłem trzeźwy świadkiem sąsiad i Westa tego niebywałego cudu


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN
  • Rzeszowiak
    Piwny Radykał
    • 04-2009
    • 1596

    #2
    Interesujące tym bardziej, że KP nie produkuje piw pszenicznych.

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
      Interesujące tym bardziej, że KP nie produkuje piw pszenicznych.
      No właśnie, zdjęcia nie robiłem, bo ktoś by pomyślał ,że to po nalaniu innego piwa , ale to szczera prawda, sami oczy mieliśmy oczy jak pieĆ złotych, a Sąsiad piwa nie warzy, kapsel oryginal.Sam nie wiem co o tym myśleĆ...


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • ppns
        Senior
        • 10-2002
        • 1737

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
        [..]
        dwa Żubry 0,5 l.w butelkach.[..]
        barwa jak w pszenicy, piana jak w pszenicy, zapach jak w pszenicy i w smaku też pszenica
        [..]:
        Wytłumaczenie jest proste : znany z reklamy,błąkający się po puszczy Zubr ,
        wszedł w szkodę na pole pszenicy i obżarł się tego zboża
        piwoppns@wp.pl

        Comment

        • lynx_lynx
          Senior
          • 03-2011
          • 119

          #5
          Pisałem już o tym, że widziałem kiedyś zielona butelkę od Lecha z etykietami i kapslem Tyskie, co było w środku nie wiem. Butelka pochodziła z browaru we Frýdek-Místek. Może Twojego Żubra też tam nalewali, bo podobno ten browar w ciągu 48 godzin jest w stanie przestawić się na produkcję każdego piwa SAB Millera robionego w tej części Europy .

          Comment

          • Czapayew
            Senior
            • 10-2002
            • 1966

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lynx_lynx Wyświetlenie odpowiedzi
            Butelka pochodziła z browaru we Frýdek-Místek.
            Hmm... Oprócz tego minibrowaru - www.kwaczek.cz - we Frydku nie ma innego browaru, a tym bardziej należącego do SAB Miller.
            "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

            www.zamkoszlaki.com
            www.piwnekapsle.net

            Comment

            • pioterb4
              Senior
              • 05-2006
              • 4322

              #7
              Cudowne przemienienie Żubra w pszenicę

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                #8
                Może zaczęli sami coś działaĆ?No nie mam pojęcia o co tu chodzi, szkoda, że nie zauważyłem przed nalaniem byłoby udokumentowane, a tak bezwiednie zostało wlane do szkła.Kto mógł się spodziewaĆ takiego cudu chyba Tuska


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • lynx_lynx
                  Senior
                  • 03-2011
                  • 119

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Czapayew Wyświetlenie odpowiedzi
                  Hmm... Oprócz tego minibrowaru - www.kwaczek.cz - we Frydku nie ma innego browaru, a tym bardziej należącego do SAB Miller.
                  Właściwie to chodziło mi o miejscowość Nošovice, tuż obok Frydka. Jest tam browar Radegast należący do SAB Millera. Prepraszam za nieścisłość.

                  Comment

                  • lucifuge
                    Senior
                    • 11-2009
                    • 309

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lynx_lynx Wyświetlenie odpowiedzi
                    Właściwie to chodziło mi o miejscowość Nošovice, tuż obok Frydka. Jest tam browar Radegast należący do SAB Millera. Prepraszam za nieścisłość.
                    bylem na produkcji w radegascie i w ich -jak oni to nazywaja - depo gdzie skladowane jest wyprodukowane butelkowe piwo (kilka tysiecy skrzynek na pierwszy rzut oka) i nic poza radegastem tam nie bylo

                    Comment

                    • lynx_lynx
                      Senior
                      • 03-2011
                      • 119

                      #11
                      Gagarin był w niebie i Boha nie widieł... co jeszcze nie jest dowodem, że nie istnieje
                      Ja też nie widziałem, ale znajomi jak byli to na rozlewni były butelki i transportery Tyskiego i Lecha. Pan oprowadzający po browarze poprosił o wyłączenie aparatów fotograficznych.

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎