Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo z USA - prywatny import

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baania Wyświetlenie odpowiedzi
    Mi ktoś zaoferował podesłanie piw z Detroit, lecz paczka nie została nadana, ponieważ okazało się, że nie można przesyłać płynów. (...)
    Pol-Amer nie robi takich problemów a tym bardziej nasza służba celna.
    Aktualnie mocno zastanawiam się nad sprowadzeniem czegoś dobrego w beczce.
    Last edited by abernacka; 21-07-2011, 13:24.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • Mihai
      Senior
      • 02-2010
      • 186

      #17
      A czy wielu z tych amerykańskich cudów nie dostanie się gdzieś bliżej np. w Berlinie?

      Comment

      • baania
        Senior
        • 10-2009
        • 317

        #18
        Piw z małych lokalnych browarów nie dostanie się pewnie nigdzie poza stanem, z którego pochodzą.
        Podcast o piwie
        Podcast o piwie | Facebook

        Comment

        • Promil03
          Senior
          • 10-2007
          • 2833

          #19
          Otrzymałem niedawno paczkę od kuzynki z Kanady. Były w nim jakieś fatałaszki dla żony oraz 4 piwa dla mnie. Doszły całe bez problemu. Niestety nie wiem ile kosztowało nadanie paczki.

          Comment

          • jacer
            Senior
            • 03-2006
            • 9875

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mihai Wyświetlenie odpowiedzi
            A czy wielu z tych amerykańskich cudów nie dostanie się gdzieś bliżej np. w Berlinie?
            Praga, Kraków, Amsterdam. W Amsterze także lane. W poniedziałek w knajpie Wildemans wieczorek degustacyjny piw z Anderson Valley, 6 lanych piw plus zakąski, wstęp 10 ojro.
            Milicki Browar Rynkowy
            Grupa STYRIAN

            (1+sqrt5)/2
            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
            No Hops, no Glory :)

            Comment

            • sibarh
              PremiumUżytkownik
              • 01-2005
              • 10384

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
              Ja rzadko jestem w stanie się przemóc, żeby wybulić za piwo powyżej 10 zł, po prostu postanowiłem sobie postawić jakieś granice finansowe mojej pasji piwnej.
              Ja mam granicę 10 euro i staram się jej trzymać. Czasami żeby się zmieścić w tych 10 euro musżę stosować przelicznik 1 E = 5 lub 6 zł
              2800 nowe piwa opisałem na forum
              Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
              Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

              Comment

              • jacer
                Senior
                • 03-2006
                • 9875

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                lub samemu wybrać się za „wielką wodę”.
                Najpierw się płaszczenie w ambasadzie a później: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/hanie...wiadomosc.html
                Milicki Browar Rynkowy
                Grupa STYRIAN

                (1+sqrt5)/2
                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                No Hops, no Glory :)

                Comment

                • sibarh
                  PremiumUżytkownik
                  • 01-2005
                  • 10384

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                  Najpierw się płaszczenie w ambasadzie a później: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/hanie...wiadomosc.html
                  Jakie płaszczenie . Albo dostajesz albo nie. Mam wizę wbitą od 6 lat a nie mam kiedy tam się wybrać na .... piwo
                  Last edited by sibarh; 21-07-2011, 22:00.
                  2800 nowe piwa opisałem na forum
                  Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                  Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎