Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Krajan - gdzie są ich piwa?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • TomekPeisert
    Senior
    • 01-2010
    • 181

    Browar Krajan - gdzie są ich piwa?

    Od pewnego czasu w ogóle nie widzę na rynku ich piw (może słabo się rozglądam). W Poznaniu nie widziałem, w Gdyni również, Zielona Góra też nie. Czy oni jeszcze warzą piwo i można je gdzieś kupić?
  • Promil03
    Senior
    • 10-2007
    • 2833

    #2
    Poczytaj w tym temacie od strony 20: http://www.browar.biz/forum/showthre...ghlight=krajan

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      #3
      Promilu, apeluję kolejny raz, by nie podawać stron, tylko numer (#) wiadomości. Jedni mają najnowsze wpisy na końcu, inni na początku, a są jeszcze 3 tryby wyświetlania. Liczbę wpisów na stronę chyba też można wybierać, chociaż tego nie jestem pewien.

      A żeby było na temat, Krajana miał ochotę wykupić... a tego nie mogę chyba powiedzieć, ale każdy się domyśli kto

      Tak więc Krajan chyba nic nie robi, no bo mu (właścicielowi) się ta zabawa znudziła. No chyba, że ten Gontyniec dalej trzepie, bo to była jedyna robota utrzymująca ich przy życiu.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Promil03
        Senior
        • 10-2007
        • 2833

        #4
        To nie każdy ma takie idealne ustawienia jak ja . Nie pomyślałem o tym.

        Comment

        • Pankracy
          Senior
          • 10-2007
          • 2773

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TomekPeisert Wyświetlenie odpowiedzi
          Od pewnego czasu w ogóle nie widzę na rynku ich piw (może słabo się rozglądam). W Poznaniu nie widziałem, w Gdyni również, Zielona Góra też nie. Czy oni jeszcze warzą piwo i można je gdzieś kupić?
          Piw Krajana nie ma. Z informacji jakie uzyskałem w wakacje wynikało, że zakład jest nieaktywny. Były podejmowane przymiarki do reaktywacji browaru, ale do tej pory cisza więc pewnie nie warzą.
          Jakiś czas kręcił się wokół niego inwestor branżowy. Jednak gdy usłyszał cenę za jaką miałby kupić zakład to dał sobie spokój. Nie chciał z siebie robić frajera. Odpuścił.
          Telefony stacjonarne w browarze są wyłączone. Jedyne sensowne zachowanie aby dowiedzieć się czegoś z pewnego źródła to wysłanie listu do zarządu.
          Last edited by Pankracy; 29-10-2011, 20:14.

          Comment

          • fidoangel
            Senior
            • 07-2005
            • 3489

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
            Promilu, apeluję kolejny raz, by nie podawać stron, tylko numer (#) wiadomości. Jedni mają najnowsze wpisy na końcu, inni na początku, a są jeszcze 3 tryby wyświetlania. Liczbę wpisów na stronę chyba też można wybierać, chociaż tego nie jestem pewien.

            Ale co? Nie działają linki z wyszukiwarki? Wszystkie nie działają? Tobie ten nie działa bo mi działa?
            "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

            Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

            Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
            Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
            Sprawdź >>>Przewodnik<<<

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              #7
              Fido, wybacz, tak jak cię lubię, ale nie wiem o co zacz?

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • fidoangel
                Senior
                • 07-2005
                • 3489

                #8
                To co Promil wrzucił to link z wyszukiwarki z wyszukiwaną frazą. Nie robić tak bo nie działa?
                "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                Comment

                • zgroza
                  Senior
                  • 03-2008
                  • 3597

                  #9
                  Link wyrzuca na pierwszą stronę 23-stronicowego wątku, który u różnych osób jest różnie wyświetlany. Nie działa to idealnie.
                  Lotna ekspozytura browaru

                  Też Was kocham.

                  Comment

                  • cororo
                    • 04-2003
                    • 766

                    #10
                    Krajan powrócił na sklepowe półki. Pojawił się już w Polo marketach. Mam nadzieję że wrócą ich inne piwa, w lepszych niż przed zamknięciem wydaniu. Ciekawe czy nowym właścicielem jest pan Cholewicki?

                    Comment

                    • pizmak666
                      Senior
                      • 12-2006
                      • 1898

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cororo Wyświetlenie odpowiedzi
                      Krajan powrócił na sklepowe półki. Pojawił się już w Polo marketach. Mam nadzieję że wrócą ich inne piwa, w lepszych niż przed zamknięciem wydaniu. Ciekawe czy nowym właścicielem jest pan Cholewicki?
                      Co się konkretnie pojawiło?
                      „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                      "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                      Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                      Comment

                      • darko
                        Senior
                        • 06-2003
                        • 2078

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Co się konkretnie pojawiło?
                        Zemsta Trzeciewnicy wraca

                        Comment

                        • Cooper
                          Senior
                          • 11-2002
                          • 6055

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cororo Wyświetlenie odpowiedzi
                          Krajan powrócił na sklepowe półki. Pojawił się już w Polo marketach. Mam nadzieję że wrócą ich inne piwa, w lepszych niż przed zamknięciem wydaniu. Ciekawe czy nowym właścicielem jest pan Cholewicki?
                          Przy założeniu że ktoś nie kupił tej marki i ją trzepie w innym browarze np Amberze lub Czarnkowie.
                          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                          Comment

                          • pioterb4
                            Senior
                            • 05-2006
                            • 4322

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Co się konkretnie pojawiło?
                            Krajina Piwa pisze na swoim profilu na FB, że Koźlak, porter, porter miodowy, Irlandzkie MOcne i chyba Nakielskie Ciemne.

                            Comment

                            • Komar_Pafnucy
                              Senior
                              • 08-2005
                              • 1114

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                              Przy założeniu że ktoś nie kupił tej marki i ją trzepie w innym browarze np Amberze lub Czarnkowie.
                              Podawali info o powrocie na swojej stronie fejsbukowej którą lubi... kilkanaście osób. Nie jest to oczywiście dowód stuprocentowy.

                              Multitap Crawl
                              Multitap Crawl na Facebook

                              "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                              Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎