Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

AleBrowar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wasyll
    Senior
    • 09-2008
    • 1823

    Poza pierwszą etykietą Lady..., która w sumie wydaje mi się niesmaczna, pozostałe dwie preentują się bardzo fajnie, jednak nr 1 to dla mnie Black Hope Oby tak dalej!
    www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

    Comment

    • wasyll
      Senior
      • 09-2008
      • 1823

      Czy Rowing Jack ma 80 IBU, czu wzrok mnie myli?
      www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        Pirat z wiosłem, drewnianym!!! z XVII/XVIIIw, a blizna tak dopracowana jak ze współczesnego ambulatorium. Nic się tu kupy nie trzyma. AleBrowar - dajcie szansę innemu grafikowi na następną serię etykiet
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • Mason
          Senior
          • 02-2010
          • 3280

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dabu1 Wyświetlenie odpowiedzi
          Jak obstawiacie, teraz będą czepiać się wiosła, bródki czy może blizny?
          Ja się doczepię ust i brwi . To pirat po wizycie w salonie piękności?
          JEDNO PIVKO NEVADI!

          Comment

          • zgoda
            Senior
            • 05-2005
            • 3516

            Ekstremizm jeden za drugim.
            Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

            Comment

            • wasyll
              Senior
              • 09-2008
              • 1823

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
              Pirat z wiosłem, drewnianym!!! z XVII/XVIIIw, a blizna tak dopracowana jak ze współczesnego ambulatorium. Nic się tu kupy nie trzyma. AleBrowar - dajcie szansę innemu grafikowi na następną serię etykiet
              Może właśnie sęk w tym, żeby się nie trzymało kupy? Patrz kobieta z brodą
              www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

              Comment

              • zgroza
                Senior
                • 03-2008
                • 3597

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgroza Wyświetlenie odpowiedzi
                A mnie etykiety BrewDoga absolutnie się nie podobają. Etykiety z AleBrowarumoże nie są moimi ulubionymi, ale mają jakiś charakter. Idą w kierunku wyznaczonym przez amerykańskie browary - piwo nie jest nowym winem, ale czymś, co nie jest snobistyczne, a bardziej alternatywne, a piwowarzy to generalnie pozytywnie zakręceni ludzie. Uważam, że zarówno pani z brodą, jak i pan z wąsami są wystarczająco intrygujący, żeby awangarda się tym zaintersowała. Wystarczy. Poza tym porównując ety z AleBrowaru czy z Pinty z etykietami krajanowego Koźlaka (zarówno w wersji natywnej, jak i radomskiej) to jest jednak poziom ponad polską rzeczywistość.
                Miało być Flying Doga, Brew Dogi są w porządku.
                Last edited by zgroza; 26-04-2012, 09:42.
                Lotna ekspozytura browaru

                Też Was kocham.

                Comment

                • Piwoteka
                  Senior
                  • 04-2008
                  • 1209

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ja ani Tobie ani nikomu innemu nie odbieram zasług. Gdzieś tak napisałem? Każdy kto coś czyni dla świata piwnego chyba jest świadom swojej pracy i chwała mu za dobrą robotę! Zaciekawiło mnie stwierdzenie Grześka o tym targecie, potem zawtórował mu Alebrowar, ja odniosłem się tylko do tych postów. Ty rozwinąłeś to w dość niezręcznym kierunku, którym ja nie zamierzam podążać, bo to jest wątek AleBrowaru
                  ART, znasz moje zdanie na ten temat, napisałem Ci na PW. Nie będę się bawił tutaj w odbijanie piłeczki.
                  Piwoteka
                  Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
                  www.piwoteka.pl
                  Sklep Piwoteki na Facebooku
                  Piwoteka Narodowa na Facebooku
                  Piwoteka Narodowa na G+
                  Дед Мороз (Dziadek Mróz)
                  Browar Piwoteka

                  Comment

                  • sztetke
                    Senior
                    • 12-2009
                    • 355

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AleBrowar Wyświetlenie odpowiedzi
                    AleBrowar Mam pełne zaufanie do teamu Ostecx, są jedynymi polskimi grafikami którzy dostali się na Oh Beautiful Beer.
                    Jeżeli czytają opinie tych wszystkich znawców pewnie mają niezły polew .

                    Comment

                    • TeDy_beer
                      Senior
                      • 06-2011
                      • 283

                      Mnie cieszy, każda inicjatywa piwna w tym kraju. Ilu ludzi tyle opinii, to normalne i zapewne wielu etykieta zniechęci, a wielu przyciągnie, a nas świadomych oby interesowało wnętrze
                      AMEN i :stout:
                      Browar Domowy Małe Ale
                      Członek Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23807

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piwoteka Wyświetlenie odpowiedzi
                        ART, znasz moje zdanie na ten temat, napisałem Ci na PW. Nie będę się bawił tutaj w odbijanie piłeczki.
                        Ja nie odbijam piłeczki, ja czekam na pyszne piwo od AleBrowarowiczów mając nadzieję, że mieszczę się w targecie i będzie mi dane tych piw spróbować

                        Jeśli ktoś moje posty odebrał negatywnie, to bynajmniej nie miałem zamiaru nadawać im takiego wydźwięku, bo chyba jasnym jest że Piwoteka i Pinta i inni propagują takie piwowarstwo z którego możemy być dumni. Jedyne co mnie gryzie to sytuacja gdy osoby będąc browarbizowiczami wypowiadają się w browarbizie w tonie my(kto?)-wy(browarbiz) zapominając że wszyscy są tu razem i to z jednego powodu -
                        Last edited by ART; 26-04-2012, 10:24.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • Krzysiu
                          Krzysiu
                          • 02-2001
                          • 14936

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sztetke Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jeżeli czytają opinie tych wszystkich znawców pewnie mają niezły polew .
                          I na zdrowie. Ja też mam polew. Z takich, co to myślą, że jak ktoś dostał raz medal, to już jest na zawsze nieomylnym geniuszem i robi tylko rzeczy wiekopomne i jedynie słuszne. Co prawda historia sztuki zna mnóstwo przypadków, gdy wybitni twórcy zostawiali po sobie mnóstwo dzieł kiczowatych i bardzo słabych, ale jak powszechnie wiadomo, nie dotyczy to firmy Ostecx, która z racji tego, że "dostała się na Oh Beautiful Beer", zyskała nimb nieśmiertelności i niepodważalnego autorytetu w dziedzinie grafiki użytkowej.

                          No ale skoro już wiem, kto za tym stoi, zajrzałem sobie na stronę tego Ostecxa (na kolanach, bijąc pokłony rzecz jasna). I co znalazłem? Ano znalazłem prace dla Ministerstwa Browaru, ze szczególnym uwzględnieniem opakowań piwa Minister. I cóż my tam mamy? Mamy tam typa wyjętego z drugiej połowy XIX w., jakiegoś łowcę niedźwiedzi, a może jest to akademik Miczurin, w każdym razie gość nie przypomina ministra żadnego cywilizowanego kraju. Ale przyjmuję do wiadomości, że to taka zagrywka pod sekciarzy - jest fajny obrazek, nie wiadomo o co chodzi, więc jest euforia.

                          Co jednak z tego wynika? Dla mnie to, że firma poszła z etykietami dla AlePiwo na łatwiznę. Ta sama inspiracja, czyli grafika gazetowa z przełomu XIX w XX w., ale poziom wykonania kilka klas niższy. Wystarczy porównać etykiety Ministra i AlePiwo, to samo rzuca się w oczy. Wygląda na to, że mimo "pełnego zaufania" firma Ostecx połózyła lachę na firmę AlePiwo, oferując im produkt wtórny i na dodatek zrobiony byle jak.

                          Informuję wszystkich fanów tych etykiet, że ich uszczypliwe uwagi i inne głębokie myśli, odnoszące się do mnie personalnie powiewają mi swobodnie i w żadne sposób nie wpływają negatywnie na moje samopoczucie, a wręcz przeciwnie. Informuję również, że z każdym dniem nieubłaganie rośnie liczba tych, którzy mogą skoczyć mi na system.

                          Comment

                          • tomolek
                            Hophead
                            • 05-2006
                            • 1752

                            Muszę się z Krzysiem zgodzić, inspiracja Ministrem wyraźna, wykonanie znacznie gorsze.

                            Trzecia etykieta najlepsza, bo najmniej kontrowersyjna. Najsłabszym elementem zdecydowanie są te rysunkowe postaci. Gdyby je poprawić byłoby nieźle.

                            Mimo wszystko oceniam etykiety dość pozytywnie, chociaż mogło być znacznie lepiej. Na piwo natomiast czekam z niecierpliwością. Będzie w Lublinie?
                            www.ohbeautifulbeer.com

                            www.mateuszdrozdowski.pl

                            „Kwaśny Edi herbu Koreb

                            Comment

                            • Mason
                              Senior
                              • 02-2010
                              • 3280

                              Z innej beczki: dlaczego nazwy piw są po angielsku? Planujecie podbój rynków zagranicznych? Nazwa browaru jest po polsku, więc czemu nazwy piw już nie?
                              JEDNO PIVKO NEVADI!

                              Comment

                              • AleBrowar
                                Senior
                                • 04-2012
                                • 167

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                                Z innej beczki: dlaczego nazwy piw są po angielsku? Planujecie podbój rynków zagranicznych? Nazwa browaru jest po polsku, więc czemu nazwy piw już nie?
                                Długo rozważaliśmy kwestię nazw, opcja angielska wygrała. Chciałem, żeby nazwy w jakiś sposób nawiązywały do stylu. Tak jest w przypadku każdego piwa, brzmienia: Wiosłujący Jacęty, Biała Dama i Czarna Nadzieje jakoś mnie nie przekonują.
                                http://www.facebook.com/AleBrowar

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎