Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

AleBrowar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Feti
    Senior
    • 10-2010
    • 801

    W sklepie monopolowym na Armii Krajowej w Płocku były piwa Pinty. Były po 7 pln. Jeździłem tam i od czasu je kupowałem. Byłem tam 4 maja. Pinty nie ma i nie będzie. Rozmawiałem z właścicielem, piwa sprzedawały mu się bardzo źle, przeterminowały się. Zbyt premiumowa cena zaważyła. I nawet sekciarzy jest za mało, żeby sprzedawać takie drogie piwa.

    Comment

    • delvish
      Senior
      • 11-2004
      • 3508

      Jak widać niewidzialnej ręce rynku można zaufać. Przypomnę tylko, ze w nawet krakowskich Kocykach PINTA też się terminowała. Założę się, że nie były to przypadki odosobnione (tj. Płock i Kraków).
      Last edited by delvish; 07-05-2012, 11:01.
      "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
      (Frank Zappa)

      "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

      Comment

      • docent
        Senior
        • 10-2002
        • 5205

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
        Jak widać niewidzialnej ręce rynku można zaufać. Przypomnę tylko, ze w nawet krakowskich Kocykach PINTA też się terminowała. Założę się, że nie były to przypadki odosobnione (tj. Płock i Kraków).
        W wawie "Jak w Dym" udało mi się kupić ostatniego dnia ważności za 2,5 pln.
        Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
        Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
        Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
        Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

        Comment

        • majeure
          Senior
          • 03-2011
          • 315

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
          W wawie "Jak w Dym" udało mi się kupić ostatniego dnia ważności za 2,5 pln.
          A gdzie, jeżeli to nie tajemnica?

          Comment

          • Mason
            Senior
            • 02-2010
            • 3280

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
            Nie ciągnąc dalej dyskusji o cenach tylko krótko - liczę, że jak skońcvzycie już panowie strategią spijania śmietanki to ceny znormalnieją bo niestety PINTA dotarła do granicy akceptowalności a Wy ją delikatnie przekroczyliście.
            Masz dużo racji. 6,90 za butelkę polskiego piwa to dużo, jeszcze można to przełknąć jeśli jest to AIPA/CBA 16Blg, zwłaszcza jeśli jest dobre. Ale płacić tyle samo za witbiera?

            Dobra, teraz coś pozytywnego
            Rowing Jack i Black Hope znakomite! Mam wrażenie, że lepsze niż IPY z Pinty.
            Prezentacja w Piwotece była bardzo dobrym pomysłem, ale mam wrażenie że nie do końca wykorzystanym. Więcej slajdów, więcej informacji o piwach, procesie warzenia itp. Np. jeden-dwa slajdy o danym gatunku piwa, jego cechach, historii itp.
            Kolejny duży plus to gadżety - koszulki, szklanki.

            A co do etykiet, to moja dziewczyna stwierdziła że jedyna udana to Lady Blanche . Nie, moja dziewczyna nie ma brody
            JEDNO PIVKO NEVADI!

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9735

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
              Nie, moja dziewczyna nie ma brody
              Ma, Twoją .

              Co do cen, podzielam Twoją opinię, ale ponieważ witbiera kupię, wypiję (i pewnie ocenię) tylko raz, z "kronikarskiego obowiązku" (zdecydowanie wolę weizeny), jakoś to przeboleję.
              Piwa naprawdę niszowe (witbier chyba jednak też...) będą znacznie droższe od mniej lub bardziej typowych lagerów. Tak to już jest, nie tylko w świecie piwa i nie tylko artykułów spożywczych. Cena wytworzenia takiego produktu nie jest najważniejszym elementem cenotwórczym, i tyle.



              PS. Uch, ale nowomową pojechałem, sorka... W ramach pokuty wypiję DWA witbiery, jak już je gdzieś upoluję...

              Comment

              • piokl13
                Senior
                • 06-2003
                • 946

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AleBrowar Wyświetlenie odpowiedzi
                Logistyka opakowań zwrotnych, a właściwie jej brak
                A jaki jest koszt takiego plastikowego kega (mam na myśli pustego)? Gdzie go kupić?

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23808

                  Co prawda nie widziałem czy Alebrowar korzysta z KHSowych, ale pewnie tak:

                  Petainer offers a wide range of lightweight, sustainable PET packaging solutions to help you grow your business and reduce your carbon footprint. We have over 35 years of experience designing and manufacturing high-quality, cost-efficient products with circularity at their core; while meeting the highest industry standards for safety and product protection.


                  w Primatorze podawano że koszt zakupu jest na poziomie 150 kc.
                  Last edited by ART; 08-05-2012, 15:58.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • jacer
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 9875

                    Oczywiście pamiętamy aby pusty wywalić do lasu a nie spalać go w piecu
                    Milicki Browar Rynkowy
                    Grupa STYRIAN

                    (1+sqrt5)/2
                    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                    No Hops, no Glory :)

                    Comment

                    • AleBrowar
                      Senior
                      • 04-2012
                      • 167

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                      Petainer offers a wide range of lightweight, sustainable PET packaging solutions to help you grow your business and reduce your carbon footprint. We have over 35 years of experience designing and manufacturing high-quality, cost-efficient products with circularity at their core; while meeting the highest industry standards for safety and product protection.
                      Te same.
                      Zapraszam na weekend do Wrocławia na Black Hope, Rowing Jack i Lady Blanche w wersji beczkowej i butelkowej. Do tego koszulki, longsleeve, bluzy szklanki i możliwość osobistego nagadani mi w kwestii baby z brodą

                      Do Szreniawy na trzy piwa niestety tylko w butelce, ale za rok nadrobimy ten błąd.
                      http://www.facebook.com/AleBrowar

                      Comment

                      • Promil03
                        Senior
                        • 10-2007
                        • 2833

                        Czy macie listę sklepów w których można dostać Wasze piwa? Chodzi mi konkretnie o Śląsk.

                        Comment

                        • Livres
                          Senior
                          • 04-2012
                          • 324

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Czy macie listę sklepów w których można dostać Wasze piwa? Chodzi mi konkretnie o Śląsk.
                          Mają.

                          AleBrowar to dobre piwo i dobrzy ludzie. To pionierzy polskiego kraftu i współtwórcy piwnej rewolucji. To ludzie, którzy nie tylko chcieli zmian, ale także mieli odwagę by wprowadzić je w życie.

                          Comment

                          • AleBrowar
                            Senior
                            • 04-2012
                            • 167

                            Na Śląsko nas jeszcze nie ma, najbliżej Częstochowa, Wrocław, Kraków. Starania są poczynione, czekam na efekty.
                            http://www.facebook.com/AleBrowar

                            Comment

                            • tomolek
                              Hophead
                              • 05-2006
                              • 1752

                              Kiedy Lublin?

                              Rozmawiacie z Dionizosem?
                              www.ohbeautifulbeer.com

                              www.mateuszdrozdowski.pl

                              „Kwaśny Edi herbu Koreb

                              Comment

                              • Promil03
                                Senior
                                • 10-2007
                                • 2833

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Livres Wyświetlenie odpowiedzi
                                Dzięki, umknęło mi gdzieś, że mają stronę browaru.

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AleBrowar Wyświetlenie odpowiedzi
                                Na Śląsko nas jeszcze nie ma, najbliżej Częstochowa, Wrocław, Kraków. Starania są poczynione, czekam na efekty.
                                Ja też czekam

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎