Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

AleBrowar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13951

    Czy rozmowy ze sklepami trójmiejskimi są aż takie trudne?

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • Promil03
      Senior
      • 10-2007
      • 2833

      W innym temacie wyczytałem o dużym minimum logistycznym, ale ile to dużo to nie wiem

      Comment

      • danhaj
        Senior
        • 04-2010
        • 619

        Macie jakiś błąd na stronie, który powiela wstępniaki do artykulów. A wy jesteście inicjatywą kontraktową, czy kontaktową jak to podaliście w Aktualnościach?
        Wycieczki do czeskich browarów (z Krakowa)

        www.czechforum.pl

        Comment

        • AleBrowar
          Senior
          • 04-2012
          • 167

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika danhaj Wyświetlenie odpowiedzi
          Macie jakiś błąd na stronie, który powiela wstępniaki do artykulów.
          Gdzie, jak i na jakiej przeglądarce bo ja widzę wszystko oki?
          http://www.facebook.com/AleBrowar

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13951

            W Firefoksie
            AleBrowar to dobre piwo i dobrzy ludzie. To pionierzy polskiego kraftu i współtwórcy piwnej rewolucji. To ludzie, którzy nie tylko chcieli zmian, ale także mieli odwagę by wprowadzić je w życie.


            Wygląda to tak np (ale tak jest z każdym wpisem)|:

            Mam świetną informację – przygotowaliśmy dla Was specjalną premierową serię gadżetów AleBrowaru. W skład zestawu wchodzą koszulki, szklanki, bluzy, podkładki i longsleeve. Piwna rewolucja wymaga odpowiedniej oprawy, zatem siostry i bracia piwosze do boju!

            Mam świetną informację – przygotowaliśmy dla Was specjalną premierową serię gadżetów AleBrowaru. W skład zestawu wchodzą koszulki, szklanki, bluzy, podkładki i longsleeve. Piwna rewolucja wymaga odpowiedniej oprawy, zatem siostry i bracia piwosze do boju!
            Last edited by Pendragon; 09-05-2012, 08:13.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • Mason
              Senior
              • 02-2010
              • 3280

              U mnie na Chrome jest to samo
              JEDNO PIVKO NEVADI!

              Comment

              • AleBrowar
                Senior
                • 04-2012
                • 167

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                W Firefoksie
                AleBrowar to dobre piwo i dobrzy ludzie. To pionierzy polskiego kraftu i współtwórcy piwnej rewolucji. To ludzie, którzy nie tylko chcieli zmian, ale także mieli odwagę by wprowadzić je w życie.


                Wygląda to tak np (ale tak jest z każdym wpisem)|:

                Mam świetną informację – przygotowaliśmy dla Was specjalną premierową serię gadżetów AleBrowaru. W skład zestawu wchodzą koszulki, szklanki, bluzy, podkładki i longsleeve. Piwna rewolucja wymaga odpowiedniej oprawy, zatem siostry i bracia piwosze do boju!

                Mam świetną informację – przygotowaliśmy dla Was specjalną premierową serię gadżetów AleBrowaru. W skład zestawu wchodzą koszulki, szklanki, bluzy, podkładki i longsleeve. Piwna rewolucja wymaga odpowiedniej oprawy, zatem siostry i bracia piwosze do boju!
                Dzięki już wysyłam do webmastera
                http://www.facebook.com/AleBrowar

                Comment

                • hotgorski
                  Junior
                  • 12-2011
                  • 21

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AleBrowar Wyświetlenie odpowiedzi
                  Gdzie, jak i na jakiej przeglądarce bo ja widzę wszystko oki?
                  To nie jest kwestia przeglądarki. Jakby co to w Operze również tak wyświetla

                  Comment

                  • beerserk
                    Member
                    • 05-2012
                    • 47

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                    Kolejny świeżo zalogowany który jedyne co pisze to pean na cześć wzornictwa Ale Browaru - stary tu nie ma ogłupionych tvn i gw nie myślących których się bierze na lep prościutkiego marketingu.
                    Dałem sobie trochę czasu by móc napisać coś jeszcze. Niestety jedyne o czym mogę napisać to o dostępności w oddalonym o 60 km od Gościszewa Gdańsku - a właściwie jej braku. Nie wiem na ile prawdziwe są pogłoski o wysokim minimum logistycznym ale w połączeniu z wysoką ceną i krótkim terminem ważności można powiedzieć, że Ale Browar sam sobie taką sytuację nawarzył. Mocne słowa VanPuRza traktuję jako nietrafiony zarzut o marketing szeptany bo nadal uważam, że piwa z taką etykietą wyróżniałyby się - jednym się podoba, innym nie ale niewielu jest obojętnych.

                    Comment

                    • AleBrowar
                      Senior
                      • 04-2012
                      • 167

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerserk Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ale Browar
                      AleBrowar i tego się trzymajmy.
                      Po niedzieli piwa pojawią się w Degustatorni i myślę że gdzieś jeszcze
                      http://www.facebook.com/AleBrowar

                      Comment

                      • wasyll
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 1823

                        Pierwszy dzień FDP i od razu chcę poruszyć dwie kwestie:

                        1) Black Hope - gratuluję tak udanego piwa!

                        2) czy to prawda, że zestaw etykiet kosztuje 20zł? Jak sytuacja wygląda z podstawkami?
                        www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                        Comment

                        • pizmak666
                          Senior
                          • 12-2006
                          • 1898

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
                          2) czy to prawda, że zestaw etykiet kosztuje 20zł? Jak sytuacja wygląda z podstawkami?
                          Jeśli rzeczywiście jest to prawda to chyba lekko kogoś p...@#$%^&*
                          „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                          "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                          Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jeśli rzeczywiście jest to prawda to chyba lekko kogoś p...@#$%^&*
                            czyli cena jednej etykiety (znam 3) w cenie piwa?
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • jacer
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 9875

                              Ktos puścił plotke a teraz zacznie się pitolenie jak to drogo. Wyluzujcie do póki nie dowiecie się od źródła.

                              Normalnie jak baby na targu
                              Milicki Browar Rynkowy
                              Grupa STYRIAN

                              (1+sqrt5)/2
                              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                              No Hops, no Glory :)

                              Comment

                              • baklazanek
                                † 2014 Piwosz w Raju
                                • 08-2001
                                • 3562

                                Komplet etykiet 20 zł - informacja z pierwszej ręki. Czy w skład tego zestawu wchodzą tylko pojedyncze sztuki, tego już nie dopytałem.
                                Jednym z powodów tak wysokiej ceny, było „tylko 30 dostępnych zestawów”.

                                Stoisko licznie oblegane – chyba tylko Pinta miała podobną frekwencję - ale nie może to dziwić, gdyż piwa są naprawdę dobre.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎