Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

AleBrowar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cap-n-go
    Senior
    • 05-2005
    • 273

    w świetle dotychczasowych dokonań AleBrowaru dość osobliwie wygląda fragment "Idei" ze strony firmowej : "..Może zabrzmi to trochę górnolotnie ale w tym przedsięwzięciu nie brakuje także misji...".

    Niespecjalnie podoba mi się "misja" w której rozwodniony wit kosztuje 7 złotych a 3 kawałki papieru 20. Chyba, że autorzy idei nie zdążyli dopowiedzieć jakiego rodzaju "misja" im przyświeca.

    Zaczynam się już powoli zrażać do tego wszystkiego.

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      To po co robić piwo skoro etykieta w cenie piwa? Wystarczy nadrukować etykiet i je sprzedawać
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • AleBrowar
        Senior
        • 04-2012
        • 167

        Dzięki wszystkim, którzy wpadli podzielić się opiniami na stoisko. Zabawa była przednia, poszły wszystkie butelki i prawie wszystkie beczki. Przepraszam tych dla których zabrakło butelek (skończyły się już w sobotę), następnym razem weźmiemy więcej. Do zobaczenia.
        http://www.facebook.com/AleBrowar

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          Czemu ani słowa komentarza na temat cen Waszych etykiet?
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • AleBrowar
            Senior
            • 04-2012
            • 167

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
            Czemu ani słowa komentarza na temat cen Waszych etykiet?
            Etykiety nówki z serii kolekcjonerskiej kosztowały 20 zł za zestaw. Etykiety wyróżniała się tym, że w drukarni nastąpiła pomyłka w kwestii BH co widać porównując wizualizacje z rzeczywistością, przy kolejnych drukach eta. zmieni kolor. Nie planuje wypuszczania większej liczby zestawów, oraz zmiany ich ceny.
            http://www.facebook.com/AleBrowar

            Comment

            • sienioo
              Senior
              • 12-2008
              • 177

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AleBrowar Wyświetlenie odpowiedzi
              Etykiety nówki z serii kolekcjonerskiej kosztowały 20 zł za zestaw. Etykiety wyróżniała się tym, że w drukarni nastąpiła pomyłka w kwestii BH co widać porównując wizualizacje z rzeczywistością, przy kolejnych drukach eta. zmieni kolor. Nie planuje wypuszczania większej liczby zestawów, oraz zmiany ich ceny.
              Na pomyłce drukarni widać da się nieźle zarobić, od taki mały suprais Więcej , a nie biznesu.

              Comment

              • AleBrowar
                Senior
                • 04-2012
                • 167

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sienioo Wyświetlenie odpowiedzi
                Na pomyłce drukarni widać da się nieźle zarobić, od taki mały suprais Więcej , a nie biznesu.
                Etykiety będą sprzedawane w zestawach, niezależnie od pomyłki drukarni. Musisz pamiętać, że wystartowaliśmy ze szkłem, podkładkami i niezwykłą oprawą graficzną. Czym modą się poszczycić jedynie nieliczne browary. Zestawy są rodzajem cegiełki na wsparcie naszego pomysłu na piwo.
                http://www.facebook.com/AleBrowar

                Comment

                • darek99
                  Senior
                  • 04-2002
                  • 2147

                  Fiu Fiu, nigdy bym nie pomyślał że etykiety z browaru Gościszewo będą takie drogie.
                  Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                  Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                  skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                  Epikur z Samos.

                  Comment

                  • pizmak666
                    Senior
                    • 12-2006
                    • 1898

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AleBrowar Wyświetlenie odpowiedzi
                    Zestawy są rodzajem cegiełki na wsparcie naszego pomysłu na piwo.
                    Wsparcia radzę raczej szukać na GPW niż wśród kolekcjonerów wszelakich birofiliów...
                    „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                    "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                    Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      Cena za zestaw obejmuje tylko 3 sztuki z błędami z drukarnii czy także 3 sztuki naklejane na butelki? Bo jak dobrze zrozumiałem w sumie jest 6 etykiet.
                      Jesli cena obejmuje tylko te z błędami to ile kosztuje dobry zestaw i gdzie można je kupić?
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • AleBrowar
                        Senior
                        • 04-2012
                        • 167

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                        Cena za zestaw obejmuje tylko 3 sztuki z błędami z drukarnii czy także 3 sztuki naklejane na butelki? Bo jak dobrze zrozumiałem w sumie jest 6 etykiet.
                        Jesli cena obejmuje tylko te z błędami to ile kosztuje dobry zestaw i gdzie można je kupić?
                        Źle się wyraziłem. Etykieta BH została źle wydrukowana powinna mieć brązowe tło a ma szare (jest obecnie naklejana bo zabrakło czasu na poprawkę). Przy następnym druku etykiety zostaną zmienione na takie z brązowym tłem.
                        Do zastawy zostaną dorzucone 4 wersje podkładek:
                        Rowing Jack
                        Lady Blanche
                        Black Hope
                        Blach Hope & Piwoteka Narodowa
                        Zestawy będą na naszej stronie z linkami na allegro, czekam tylko kiedy dojdzie list z aktywacją konta na portalu.
                        http://www.facebook.com/AleBrowar

                        Comment

                        • wasyll
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 1823

                          W sklepach też będą? Ile sobie życzycie? Na FDP nikt nie mówił, że ety są z błędami (a przez to tak wyjątkowe) a poza tym to nie powód żeby sprzedawać je w cenie piwa.

                          Aha, podstawki też podobno były źle wydrukowane i był to rzekomy powód ich nieobecności. Dlaczego też by ich nie pchnąć po piątce za sztukę?
                          Last edited by wasyll; 15-05-2012, 16:23.
                          www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                          Comment

                          • Krzysiu
                            Krzysiu
                            • 02-2001
                            • 14936

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AleBrowar Wyświetlenie odpowiedzi
                            ... Musisz pamiętać, że wystartowaliśmy ze szkłem, podkładkami i niezwykłą oprawą graficzną...
                            "Niezwykła" oprawa graficzna. No no, można by pomyśleć, że wymyśliliście coś epokowego, albo chociaż Warhol wam projektował etykiety. A tymczasem wciśnęliście ludziom za duże pieniądze śmieci produkcyjne. Tak, śmieci, bo etykieta wydrukowana błednie nie ma wartości kolekcjonerskiej.

                            No cóż, jest to legalny sposób prowadzenia działalności gospodarczej. Ja na taki sposób używam określenia "pazerność".

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23809

                              Bicie piany o dwie dychy wydzielone tu:
                              tutaj wszystko dla kolekcjonerów piwnych gadżetów...Poddziały: Giełda | Identyfikacja | Moje zbieranie
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • fidoangel
                                Senior
                                • 07-2005
                                • 3489

                                No chyba coś napiszę bo czytając ostatnie posty w dedykowanych dla danych piw tematach pojawiła się jakaś totalna krytyka
                                Wiem, że bycie na tym forum zobowiązuje do krytyki ale piwa polewane na FDP po prostu mi smakowały. Jedynie witek słabawy ale bez żadnych wad!!!

                                Ciemna AIPA dla mnie objawienie jak jakiś czas temu Atak Chmielu. Nie myślałem o takim piwie a tu nagle...
                                Dzięki chłopakom z AleBrowaru za sugestię aby to wziąć.

                                Pozdrawiam Fido
                                "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                                Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                                Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                                Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                                Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎