Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

AleBrowar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tomolek
    Hophead
    • 05-2006
    • 1752

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
    A po kiego grzyba masz prowadzić śledztwo? Jestem prokuratorem, czy co? Brak piwa w sklepie to nie jest naruszenie kodeksu karnego.
    Nie mam najmniejszego zamiaru. W sumie nawet mnie nie interesuje dlaczgo nie ma AleBrowaru w Lublinie, interesuje mnie żeby był...
    Wywierając zdrową konsumencką presję na producenta mam zamiar taki efekt osiągnąć
    www.ohbeautifulbeer.com

    www.mateuszdrozdowski.pl

    „Kwaśny Edi herbu Koreb

    Comment

    • AleBrowar
      Senior
      • 04-2012
      • 167

      Minęło 19 dni od startu projektu i trzeba przyjąć, że to za mało na zbudowanie pełnej siatki dystrybucyjnej.
      http://www.facebook.com/AleBrowar

      Comment

      • tomolek
        Hophead
        • 05-2006
        • 1752

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AleBrowar Wyświetlenie odpowiedzi
        Minęło 19 dni od startu projektu i trzeba przyjąć, że to za mało na zbudowanie pełnej siatki dystrybucyjnej.
        ok, przyjmuję, proszę o dołożenie wszelkich starań
        www.ohbeautifulbeer.com

        www.mateuszdrozdowski.pl

        „Kwaśny Edi herbu Koreb

        Comment

        • sienioo
          Senior
          • 12-2008
          • 177

          Ja mam pytanko czy piwka AleBrowaru pojawią/pojawiły się w krakowskiej Marii?

          Comment

          • AleBrowar
            Senior
            • 04-2012
            • 167

            Na razie w Strefie Piwa i po niedzieli w sklepie "Sklepik z Piwem" na os. Teatralne 28
            http://www.facebook.com/AleBrowar

            Comment

            • sienioo
              Senior
              • 12-2008
              • 177

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AleBrowar Wyświetlenie odpowiedzi
              Na razie w Strefie Piwa i po niedzieli w sklepie "Sklepik z Piwem" na os. Teatralne 28
              A przewidujecie z Marią współpracować? Szkoda byłoby, by jeden z najlepszych sklepów w Polsce nie miał Waszego piwa, choć i z Pintą w Marii też jest problem

              Comment

              • baklazanek
                † 2014 Piwosz w Raju
                • 08-2001
                • 3562

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AleBrowar Wyświetlenie odpowiedzi
                Minęło 19 dni od startu projektu i trzeba przyjąć, że to za mało na zbudowanie pełnej siatki dystrybucyjnej.
                Lepiej się przyznajcie, że nie spodziewaliście się takiego pozytywnego odzewu ze strony piwoszy. Odpowiednia kampania reklamowa zrobiła swoje i nie nadążacie z zamówieniami

                Comment

                • AleBrowar
                  Senior
                  • 04-2012
                  • 167

                  Przyznam bez bicia, że mi nie poszło z tymi etykietami :/ no cóż bywa i tak. Błędem okazało się wystawienie wtykiem na WFDP i sprzeczny komunikat, który wynikał po pierwsze z niechęci gadania o zaangażowaniu w sprawę Olka, pod drugie to nie ma co się tłumaczu, dałem plamę. Informuje też, że biofilia z AleBrowaru nie będą dystrybuowane inaczej niż za pośrednictwem akcji charytatywnych. Nie mamy czasu z gumy i nie możemy odpisywać na meile i "koperty", będzie to jedyna droga stania się posiadaczem naszych birofiliów.

                  W kwestii minimum, to przyznać muszę, że trochę mnie śmieszą te pogawędki. Jeśli na danym terenie nie współpracuję z hurtownią to chyba jest oczywiste, że nie mogę wysłać kartonu do każdego sklepu, który chce mieć nasze piwo. Sławne minimum wynosi 300 litrów (nie pełna paleta) i jeśli hurtownia, która mieni się liderem rynku mówi Wam, że nie może tyle zmówić to uważam to za bzdurę. Własnym sumptem ogarniamy wysyłki łączone dla kilu lokali i wiem, że da się to zrobić. Nie mam informacji zwrotnej od hurtowni żeby taka ilość była zbyt wygórowana więc...

                  A teraz mój ulubiony temat czyli cena. Sugestie, że da się zrobić takie piwo kontaktowe za 1 zł traktuję jak żarcik, bo chyba o to chodziło? Jeśli macie pomysł jak to zrobić za zeta to zapraszam na rynek, my będziemy się zwijać pozostawiając inicjatywę takim asom ekonomi.
                  http://www.facebook.com/AleBrowar

                  Comment

                  • tomolek
                    Hophead
                    • 05-2006
                    • 1752

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AleBrowar Wyświetlenie odpowiedzi
                    . W kwestii minimum, to przyznać muszę, że trochę mnie śmieszą te pogawędki. Jeśli na danym terenie nie współpracuję z hurtownią to chyba jest oczywiste, że nie mogę wysłać kartonu do każdego sklepu, który chce mieć nasze piwo. Sławne minimum wynosi 300 litrów (nie pełna paleta) i jeśli hurtownia, która mieni się liderem rynku mówi Wam, że nie może tyle zmówić to uważam to za bzdurę.
                    Wysyłki po kartonie, oczywiście nikt rozsądny nie oczekuje. Natomiast dogadania się z dystrybutorami i pewnej elastyczności, owszem tak. To Wam powinno najbardziej zależeć żeby piwo trafiło do jak największej ilości sklepów.

                    Trzymam kciuki za szeroką dystrybucję
                    www.ohbeautifulbeer.com

                    www.mateuszdrozdowski.pl

                    „Kwaśny Edi herbu Koreb

                    Comment

                    • chemmobile
                      Senior
                      • 03-2009
                      • 2168

                      Temat cen piwa wraca na forum jak bumerang. A sprawa jest prosta. Jak będą chętni na butelkę piwa za 6-8 zł, to ok. Jak nie, to albo obniżacie ceny, albo zwijacie zabawki Dyskusja po części może wynikać z faktu, że butelka jest w podobnej cenie co kufelek w knajpie. A zazwyczaj marża sklepowa jest niższa niż w knajpie.
                      Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                      Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19178

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomolek Wyświetlenie odpowiedzi
                        Wysyłki po kartonie, oczywiście nikt rozsądny nie oczekuje. Natomiast dogadania się z dystrybutorami i pewnej elastyczności, owszem tak. To Wam powinno najbardziej zależeć żeby piwo trafiło do jak największej ilości sklepów.

                        Trzymam kciuki za szeroką dystrybucję
                        Dogadać się to wielkie słowo. Pamiętam jak sam roznosiłem te kartony do niektórych placówek, po to by było ich więcej. Za darmo! Mam na myśli BSK. Dziś jestem mądrzejszy i rozumiem co oznacza minimum.

                        Comment

                        • tomolek
                          Hophead
                          • 05-2006
                          • 1752

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
                          Dyskusja po części może wynikać z faktu, że butelka jest w podobnej cenie co kufelek w knajpie. A zazwyczaj marża sklepowa jest niższa niż w knajpie.
                          Tak, ale przywoływane tutaj i porównywalne z piwami browarów kontraktowych, piwa np: belgijskie bywają przeważnie dwa razy droższe...
                          www.ohbeautifulbeer.com

                          www.mateuszdrozdowski.pl

                          „Kwaśny Edi herbu Koreb

                          Comment

                          • tomolek
                            Hophead
                            • 05-2006
                            • 1752

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                            Dogadać się to wielkie słowo. Pamiętam jak sam roznosiłem te kartony do niektórych placówek, po to by było ich więcej. Za darmo! Mam na myśli BSK. Dziś jestem mądrzejszy i rozumiem co oznacza minimum.
                            Pracuje "w dystrybucji" i doskonale zdaje sobie sprawę co oznacza minimum, z drugiej strony wiem, że w szczególnych przypadkach trzeba być elastycznym. Takim przypadkiem u mnie bywa przykładowo pozyskanie grupy do tej pory nieobsługiwanych klientów, w przypadku producenta może to być wprowadzenie nowości na rynek.
                            www.ohbeautifulbeer.com

                            www.mateuszdrozdowski.pl

                            „Kwaśny Edi herbu Koreb

                            Comment

                            • Makaron
                              Senior
                              • 08-2003
                              • 2107

                              Ten projekt powstal niedawno, wiec nie mozna oczekiwac cudow.
                              "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

                              Comment

                              • wasyll
                                Senior
                                • 09-2008
                                • 1823

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AleBrowar Wyświetlenie odpowiedzi
                                Informuje też, że biofilia z AleBrowaru nie będą dystrybuowane inaczej niż za pośrednictwem akcji charytatywnych. Nie mamy czasu z gumy i nie możemy odpisywać na meile i "koperty", będzie to jedyna droga stania się posiadaczem naszych birofiliów.
                                Rozumiem, że wafle pojawią się na allegro, podobnie jak ety? Kiedy można się ich spodziewać?
                                www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎