Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar w Elblągu - Tradycyjnie od 1872 roku, Wydawnictwo Uran, 2012

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10836

    Browar w Elblągu - Tradycyjnie od 1872 roku, Wydawnictwo Uran, 2012

    Piękna publikacja poświęcona elbląskiemu browarowi . Wydawnictwo okraszone niezliczoną ilością zdjęć, skanów etykiet, dokumentów. Papier kredowy, 130 stron, twarda oprawa.
    Attached Files
    Piwna turystyka według abernackiego
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #2
    Widział ktoś tą książkę do kupienia po cenie wydawcy w sieci ? W sklepiku brobizu niestety jej nie ma, zresztą ksiązki w ogóle raczej są tam nazwijmy to baardzo drugoplanowe
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      Może i ładnie wydane, ale drogo (90 zł) jak na tylko 130 stron.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • delvish
        Senior
        • 11-2004
        • 3508

        #4
        A próbowałeś Cooper w sklepie internetowym wydawnictwa?
        "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
        (Frank Zappa)

        "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #5
          Dzięki. Próbowałem ale oszukiwarka przeniosła mnie na co prawda ich stronę ale jakoś wzmianki o tej książce tam nie uświadczyłem. Myślałem że znacznie tańsza będzie
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎