Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ben McFarland: Najlepsze piwa świata. 1000 niezrównanych piw od Portland po Pragę

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rzeszowiak
    Piwny Radykał
    • 04-2009
    • 1596

    #16
    Wyroby z browaru Edi również są niezrównanymi piwami.
    Last edited by Rzeszowiak; 16-11-2010, 19:21.

    Comment

    • freeman0
      Member
      • 11-2011
      • 45

      #17
      Auchan sprzedaje tę książkę za 29zł Za tyle to nawet warto kupić, szczególnie jeśli się innych tego typu publikacji nie posiada.

      Comment

      • wasyll
        Senior
        • 09-2008
        • 1823

        #18
        Carrefour CH Borek we Wrocławiu - 14zł.
        www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

        Comment

        • concerto
          Senior
          • 09-2003
          • 859

          #19
          Dzięki uprzejmości forumowicza Petrusek mogłem się zapoznać z albumem.

          Jako pierwsza piwna książka może być, choć wady są liczne. Poza tłumaczeniem wskazałbym przede wszystkim styl autora. Jak ognia boi się znudzenia przeciętnego odbiorcy, więc dwa podobne piwa nigdy nie są opisane w ten sam sposób. Mnóstwo wtrętów, żartów, ciekawostek na poziomie naszej tv śniadaniowej.

          Przykład:

          Pure Ubu z browary Purity Brewing Company ( strona 83 ) " Czystość ( purity ) już od początku założenia browaru w roku 2005 delikatnie stuka o ścianki wewnątrz beczek pełnych popularnego, beczkowego ale. Znakomicie reklamowane i sprytnie opakowane, to real ale jest równie przyjazne środowisku, co kubkom smakowym. Mocno pociągające, uciekające się po posmak do chmieli cascade i challenger, z lekka poświatą słodu maris otter, jest wprost bajecznie udane"

          Zacytowałem cały opis Nie ma nic więcej o tym konkretnym piwie. I tak na każdej
          stronie.

          Na plus opisy znanych browarów na rozkładówkach ( Thornbridge, Mikkeller itp ). Choć tu również połowę tekstów zajmuje strzeliste pustosłowie.
          "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

          Comment

          • marcin333
            Junior
            • 09-2013
            • 7

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika concerto Wyświetlenie odpowiedzi

            Jako pierwsza piwna książka może być, choć wady są liczne. Poza tłumaczeniem wskazałbym przede wszystkim styl autora. Jak ognia boi się znudzenia przeciętnego odbiorcy, więc dwa podobne piwa nigdy nie są opisane w ten sam sposób. Mnóstwo wtrętów, żartów, ciekawostek na poziomie naszej tv śniadaniowej.

            Odniosłem to samo wrażenie, po przejrzeniu tej książki.
            Last edited by ART; 13-09-2013, 08:03. Powód: cyt.
            http://www.zwiedzaniebrowaru.pl

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎