Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chętny do pracy jako sprzedawca/barman w Krakowie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • oczo3
    Junior
    • 09-2012
    • 19

    Chętny do pracy jako sprzedawca/barman w Krakowie

    Witam!

    W związku z tym, że aktualnie mieszkam i dokształcam się w Krakowie, bardzo chętnie podejmę pracę jako sprzedawca w sklepie specjalistycznym lub barman w multitapie.

    Jestem piwowarem domowym i moją pasją jest świat piwa. Lubię czytać, rozmawiać, dyskutować o piwie, a także je degustować. Posiadam pewien zasób wiedzy na ten temat i chętnie dzielę się tym z innymi. Sadzę dlatego, że praca w takim charakterze pomogłaby mi się rozwijać, a także wzbogacić wiedzę o świecie piwa.

    Nie mam doświadczenia w handlu, jestem jednak skory do przejścia bezpłatnego okresu próbnego, który zaznajomi mnie z zasadami funkcjonowania sklepu/baru. Posiadam książeczkę SANEPID, nie posiadam natomiast statusu studenta (studia podyplomowe)

    Chętny jestem do podjęcia pracy od zaraz. Nie mam wygórowanych oczekiwań finansowych. Jestem dyspozycyjny do poniedziałku do piątku i większość weekendów (z uwagi na studia).

    Ewentualnych zainteresowanych proszę o kontakt: lukasz.turczanik@gmail.com lub 783 297 793.

    Pozdrawiam!
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎