Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo a rower

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Fala
    Senior
    • 07-2004
    • 671

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika silvian Wyświetlenie odpowiedzi
    ...Najwyraźniej stróże prawa, których miałem przyjemność minąć kilka razy ... mają coś innego do roboty
    ja to co robią ...
    Attached Files
    Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
    Admin ma zawsze rację

    PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

    Comment

    • sibarh
      PremiumUżytkownik
      • 01-2005
      • 10384

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Fala Wyświetlenie odpowiedzi
      ja to co robią ...
      Kimają. Ale im wolno. To czescy policmajstry, mają przerwę po lanchu...na drzemkę
      2800 nowe piwa opisałem na forum
      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

      Comment

      • Fala
        Senior
        • 07-2004
        • 671

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
        Kimają. Ale im wolno. To czescy policmajstry, mają przerwę po lanchu...na drzemkę
        nie chcę strzelać, ale to raczej słoweńscy
        Tu polski (trochę słaba jakość) patrol na służbie, a tu czeska policja i tu, na miejscu zdarzenia
        Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
        Admin ma zawsze rację

        PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

        Comment

        • bomba_z_wrocka
          Senior
          • 07-2007
          • 222

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
          Zawsze w takich chwilach nachodzi mnie ochota wytyczenia granicy ścieżki gwoździem lub farbą olejną na karoserii samochodu.
          Ja ostatnio zakupilem"gumowke-szlifierke katowa" akumlatorowa, co prawda do innych celow.
          Ale mimo tego ze to troche wazy, to zaczne zabierac na przejazdzki
          Haniu, Kochanie jajeczniczka na sniadanie.;)

          Comment

          • JAckson
            Senior
            • 05-2004
            • 6122

            A ktoś już zaczął sezon rowerowy? Ja jeszcze nie, bo wciąć tkwię w narciarskim. Ale następny łikend kto wie...
            Last edited by JAckson; 02-04-2011, 12:36.
            MM961
            4:-)

            Comment

            • mwa
              Senior
              • 01-2003
              • 5071

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
              A ktoś już zaczął sezon rowerowy? Ja jeszcze nie, bo wciąć tkwię w narciarskim. Ale następny łikend kto wie...
              No przecież rowerowy w Polsce jest cały czas, nie wiem w czym problem. Ja jeździłem 3 zimy, niestety w tej się poddałem bo wraz z córą mamy jakąś alergię i wykaszleć się nie da po wysiłku, wiec od grudnia rower stoi w koncie.
              A jak nadchodzi wiosna to już wszyscy (prawie) właściciele 4 kółek złoszczą się na powolny ruch na drogach.
              Pozdrawiam Cię !!!!

              Comment

              • anteks
                maruda
                • 08-2003
                • 10738

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                A ktoś już zaczął sezon rowerowy? Ja jeszcze nie, bo wciąć tkwię w narciarskim. Ale następny łikend kto wie...
                Jasne , nawet syn namówiłem
                Last edited by anteks; 02-04-2011, 13:48.
                Mniej książków więcej piwa

                Comment

                • JAckson
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 6122

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
                  No przecież rowerowy w Polsce jest cały czas, nie wiem w czym problem. (...)
                  Problemu żadnego nie ma. Pozostaje tylko kwestia wyboru
                  MM961
                  4:-)

                  Comment

                  • bomba_z_wrocka
                    Senior
                    • 07-2007
                    • 222

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                    A ktoś już zaczął sezon rowerowy? Ja jeszcze nie, bo wciąć tkwię w narciarskim. Ale następny łikend kto wie...
                    A co skonczyl sie?.
                    Ja w tym roku juz nakrecilem 478 km.
                    Cienko bo brak czasu.
                    Jak masz ochote, to planuje kopnac sie wroclaw-ostrowina-wroclaw.
                    Jest stowka do zrobienia w jeden dzien, tak na rozgrzewke, ale dopiero po gieldzie w spizu.
                    Haniu, Kochanie jajeczniczka na sniadanie.;)

                    Comment

                    • Fala
                      Senior
                      • 07-2004
                      • 671

                      W ramach tematu Piwo a rower, będąc dziś na rajdzie rowerowym wiodącym przez Kazimierz Dolny zakupiłem 2 piwka Kazimierskie (jasne i ciemne) wyprodukowane przez chełmski browar Jagiełło Teraz się chłodzi w lodówce
                      Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
                      Admin ma zawsze rację

                      PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

                      Comment

                      • bayern71
                        Senior
                        • 06-2006
                        • 1004

                        Dziś stuknęło na liczniku 3000 km. Postaram się dobić do 3500. Najgorszy sezon od 4 lat. Wszystko przez deszcze. Ostatnie dwa lata to nie jest pogoda dla rowerzystów ale w tym roku to masakra była. Za to pojeździłem sobie latem po górach (nie za wysokich) i to nowe doświadczenie. 5 km ciągłego zjazdu to było dla mnie przeżycie. Zapomina się nawet, że trzeba było wcześniej tyle samo wjechać.

                        Comment

                        • Fala
                          Senior
                          • 07-2004
                          • 671

                          Trafiłem na lekko zapomniany temat, więc korzystając z okazji, że dziś rozpoczyna się Tydzień Zrównoważonego Transportu, to lekko go odgrzeję. Do wczoraj zrobione 4 tys km. Dziś kolejne km dojdą. Właśnie się zbieram i w drogę. Piwo jedzie ze mną
                          Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
                          Admin ma zawsze rację

                          PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

                          Comment

                          • kiszot
                            Senior
                            • 08-2001
                            • 8081

                            W niedzielę otwarłem sezon a na dzień dzisiejszy mam już 3 małe rundki po okolicznych miastach,miasteczkach oraz polach i lasach.Dzisiaj nawet mało sarny nie rozjechałem.
                            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                            So von Natur, Natur in alter Weise,
                            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                            Comment

                            • LubieStrongi
                              Senior
                              • 02-2016
                              • 195

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                              Jak pogodzić picie piwa i jazdę na rowerze? Czy można prowadzić rower po piwie i co za to grozi? Dokąd jeździcie na piwo?
                              Wypowiedzi na te tematy, oraz dowolne inne można zamieszczać pod spodem.
                              Pić radlery. Radler jest w założeniu piwem dla rowerzystów.

                              Comment

                              • Pancernik
                                Senior
                                • 09-2005
                                • 9733

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LubieStrongi Wyświetlenie odpowiedzi
                                Pić radlery. Radler jest w założeniu piwem dla rowerzystów.
                                Pić piwo. Najpierw rower, potem piwo. Prawdziwy piwosz-rowerzysta co najwyżej poci się radlerem... . Dzisiaj delikatnie przyzwyczajałem cztery litery do siodełka... .

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎