Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chemmo po raz enty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #16
    Jak już lecą inwektywy...

    Może ty masz czas i ochotę ślęczeć godzinami na tekstami na forum i filtrowanie dla ogółu treści. Ja nie widzę w tym głębszego sensu.

    Comment

    • chemmobile
      Senior
      • 03-2009
      • 2168

      #17
      @fido
      Od roku nie jestem. Bycie moderatorem konfliktowało z chęcią odpowiadania na personalne zaczepki niektórych użytkowników

      @e-prezes
      Ślęczeć godzinami? Jaja sobie robisz? Ożywione dyskusje prowadzone są praktycznie tylko w dziale "Piwo - ogólnie", rzadziej w "Przy piwie". Wątki wymagające interwencji moderatora pojawiają się może co kilka dni, ale na pewno nie codziennie. Nuuuuda...
      Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
      Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        #18
        Tyle, że trzeba je czytać a mnie akurat się nie chce czytać wszystkiego. Artowi też jak widać to nie w smak. Patrząc na swój dział to czasem są tygodnie, że nie ma nudy. Zwłaszcza, że porządkuję archiwalne wpisy w wolnych chwilach.

        Comment

        • chemmobile
          Senior
          • 03-2009
          • 2168

          #19
          Skoro nie chce ci się wszystkiego czytać, to... poproś o pomoc. Moderatorów może być kilku.
          Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
          Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            #20
            Mam na myśli tę działy, gdzie jest najwięcej niezdrowych emocji. Tam nie ma moda lub jest wybiórczo. Sugestia nie do mnie tylko do Arta!

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
              Ten post nie jest o blogowaniu tylko na zarzut chemmobile. Nie czynię tego na pw, gdyż nie chce mi się każdemu z osobna tłumaczyć.

              Chemmobile! Proszę, nie wycieraj sobie gęby Ahumbą.
              Jak lubisz pieprzenie o tym samym po raz 1296, gdzie nikt nikogo nie przekona, każdy jest najmundrzejszy, posty # 788 i 789 są identyczne jak 15 i 16 i aż iskrzy od "dyskusji" to przenieś się na jakiś onet lub coś podobnego. Tutaj niektórzy chcieliby czegoś się dowiedzieć a nie mogą się przedrzeć przez śmieci. Coraz rzadziej dyskusje wnoszą cokolwiek do tematu natomiast sprawiają, że coraz więcej osób odwraca się od forum.
              Ahumba zaś próbuje utrzymać TYLKO porządek i do tego TYLKO w prasówce a nie wszędzie.
              No Ahumba - za coś takiego powinieneś zamknąć ten temat...
              Niestety wyszedł ten post spod twoich palców...

              Osobiście uważam, że niestety stałeś się tępym narzędziem cenzury - pewnie zaraz wylecę do przechmielin albo "w kosmos" ale co tam, czasem warto...
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • iron
                Senior
                • 08-2002
                • 6703

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
                (...)
                Ahumba zaś próbuje utrzymać TYLKO porządek i do tego TYLKO w prasówce a nie wszędzie.
                Ordung must sein - czy jakoś tak - porządek musi być - a myślałem, że już jesteś na emeryturze

                P.S. No to teraz już chyba czas na kosmos...
                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                Rock, Honor, Ojczyzna

                Comment

                • Kipog
                  Junior
                  • 06-2013
                  • 22

                  #23
                  Gdzie i za ile można kupic te gazetę "Piwowar" ? Tylko nie piszczie "w kiosku"

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19167

                    #24
                    Nie na temat, ale skoro i tak odbieglismy od meritum...

                    W internetowych sklepach dla piwowarów, np. Centrumpiwowarstwa.pl czy Browamator.pl. 10 zł.
                    Last edited by e-prezes; 29-01-2014, 05:28.

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23805

                      #25
                      Jeśli ktoś ma ochotę na polemikę z moderatorami na temat działań porządkowych, proszę sobie otwierać do tego celu osobne wątki w odpowiednim dziale. Wspomniane polemiki w innych wątkach nie są tolerowane i skutkować od teraz będą z marszu 7-dniowym bananem.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎