Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

SOBOTA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Audi
    Senior
    • 03-2003
    • 1682

    Jak zwykle , sobota i sam na forum , jak w każdą sobotę , ale macie dobrze , śpicie sobie a ja już od rana skacowanym piwko sprzedaję
    Attached Files

    Comment

    • cyborg_marcel
      Senior
      • 03-2003
      • 3467

      o kurczaczek! Audi, no teraz to mi zaimponowałeś!
      Twoje zdrowie
      Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

      Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        Ja całą sobotę od 8:00/niedzielę 8:00 spędziłem w robocie,takie są uroki pracy w turnusie ...13 lat przyzwyczajenia. Jest oki


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • cyborg_marcel
          Senior
          • 03-2003
          • 3467

          a moja sobota polegała na usiłowaniu zostania jednorękim bandytą - po ponad dobowym snie na prochach obudziłam się i usiłowałam sobie t.zw. gorący kubek zrobić, skutecznie zalewając sobie rękę jakimś litrem wrzątku... dzięki telefonicznym konsultacjom w Dzikie na szczęście nie jest dzisiaj tak źle...
          to była lewa ręka, a ja jestem praworęczna - tylko dziwnie to wygląda, bo lewą ręką mam jakby przeszczepioną od kogoś kilkadziesiąt lat starszego [ale co to dla Cyborga!]
          Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

          Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

          Comment

          • arcy
            Senior
            • 07-2002
            • 7538

            A ja myślałem, że Ty jesteś jak T-1000. A tu widzę stary, poczciwy T-1

            Zdrowiej

            Comment

            • cyborg_marcel
              Senior
              • 03-2003
              • 3467

              spoko! Cyborgi są niezniszczalne (patrz: Terminator, Robocop itd.), tylko czasem ich soboty są ekstremalnie bolesne
              na potwierdzenie: fakt, że doczłapałam w niedzielę do pracy i w miarę obiema kończynami górnymi klepię w klawiaturę
              Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

              Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

              Comment

              • cyborg_marcel
                Senior
                • 03-2003
                • 3467

                dzięki telefonicznym konsultacjom w Dzikie
                tam miało oczywiście być "z Dzikiem" (krytyczne literki w, z, e... są akurat po złej stronie klawiatury )
                Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                Comment

                • peter007
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 2820

                  A ja w ubiegłą sobotę piłem z dwóch okazji. Po pierwsze primo: narodziny dzieciaczka moich znajomych. A po drugie primo: urodziny innego znajomego. Sobota była OK ale niedziela fatalna
                  Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Dziś dopadła mnie praca w sobotę(zdarza się raz na miesiąc,taki grafik),na szczęście praca do 14 potem czuwanie,także spokojna służba do 8 rano Dostęp do netu jest,tak trzymać


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • Audi
                      Senior
                      • 03-2003
                      • 1682

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                      Dziś dopadła mnie praca w sobotę(zdarza się raz na miesiąc,taki grafik),na szczęście praca do 14 potem czuwanie,także spokojna służba do 8 rano Dostęp do netu jest,tak trzymać
                      Pogoniarzu aż Ci zazdroszczę tej pracującej raz w miesiącu soboty

                      Wesołych Świąt

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎