Informacja

Collapse

UWAGA! Browar.biz działa na nowym serwerze, niedostępne obecnie działy serwisu będą uruchamiane sukcesywnie. Część funkcji samego forum nie działa jeszcze jak należy. Proszę o cierpliwość.

Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pandemia COVID-19

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

• XD

piękne

Comment

• mam nadzieję, że szumowski i jego światowi mocodawcy zostaną kiedyś rozliczeni za wywołanie pandemiopsychozy a w zasadzie fałszywej pandemii.

Comment

• Szumowina Szumowski nie zostanie rozliczony, bo zapisy w którejś tarczy temu przeszkadzają. Widać to było po jego wypowiedziach już po ujawnieniu afer, gdy z bezczelnym uśmiechem na twarzy łgał dalej. Jako poseł i tak jest chroniony immunitetem.

Comment

• [QUOTE=e-prezes;1370571] Szumowina Szumowski nie zostanie rozliczony,[..].[/QUOTE

Szumowski ma wiele innych rzeczy za uszami.
          https://www.youtube.com/watch?v=djWgwB4d8jg
          Last edited by ppns; 22-08-2020, 17:51.
          piwoppns@wp.pl

Comment

• Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Warzywo Wyświetlenie odpowiedzi
            mam nadzieję, że szumowski i jego światowi mocodawcy zostaną kiedyś rozliczeni za wywołanie pandemiopsychozy a w zasadzie fałszywej pandemii.
            Powiedz to temu gościowi, któremu musieli przeszczepić płuca.
            Góry Sowie nie są tym, czym się wydają ...

Comment

• Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
              Powiedz to temu gościowi, któremu musieli przeszczepić płuca.
              Powiedz to tym, ktorzy zmarli na zawal serca, nie zostaly im zrobione przeszczepy lub wstrzymano kuracje antynowotworowe i inne wczesniej planowane zabiegi. Tym ktorzy popelnili samobojstwa i ofiarom przemocy domowej wywolanej pseudopandemia.
              Powiedz to kobiecie w ciazy, ktora zmarla przed szpitalem bo psychoza covidowa wsrod personelu medycznego osiagnela apogeum.
              4905 kapsli z wypitych piw
              874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
              http://latarniknj.web-album.org/
              Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell

Comment

• Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                Powiedz to tym, ktorzy zmarli na zawal serca, nie zostaly im zrobione przeszczepy lub wstrzymano kuracje antynowotworowe i inne wczesniej planowane zabiegi. Tym ktorzy popelnili samobojstwa i ofiarom przemocy domowej wywolanej pseudopandemia.
                Powiedz to kobiecie w ciazy, ktora zmarla przed szpitalem bo psychoza covidowa wsrod personelu medycznego osiagnela apogeum.
                powiedz to instruktorowi narciarstwa
                Mniej książków więcej piwa
                Browar Largus

Comment

• Swoją drogą ten stan psychozy jest specyficzny, bo niektórzy starsi ludzie nic sobie nie robią i łażą do sklepów, podróżuje koleją, często wierzą, że ten kawałek szmatki ich przed czymś uchroni. Dlatego ciekawi mnie dlaczego część lekarzy nadal nie przyjmuje standardowo, a inni mogą. Sam mam wizytę u specjalisty na dniach, a rodzinny dalej leci w kulki.
                  Last edited by e-prezes; 22-08-2020, 21:29.

Comment

• Częstokroć starsi ludzie mają mocniejsze organizmy on młodych pinczerów, a psychoza jest fajna. Troche populacji się przewietrzy, po jakimś czasie wszystko wróci do normy w oczekiwaniu na nowy wirus. Ludzi i tak jest za dużo.

Comment

• Hm ciekaw jestem Twojej reakcji, gdyby ktoś powiedział, że ludzi jest i tak za dużo, a Ty mieścisz się właśnie w tym za dużo.

Comment

Working...
                      X