Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pandemia COVID-19

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #91
    O tym jest właśnie film w linku w poście #76 Latarnika:
    https://www.youtube.com/watch?v=xhKY-p0wjsM
    Last edited by sibarh; 05-04-2020, 22:05.
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • osmano
      Junior
      • 11-2017
      • 3

      #92
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
      WHO, ze swymi ostatnimi poczynaniami, zaczyna się jawić bardzo dziwnym tworem, mającym ogromną władzę nad umysłami ludzi na całym Świecie.
      Ciekawe spostrzeżenie, a nigdy o tym nie myślałem w ten sposób. Przecież te ich "komunikaty" wpływają mocno na sposób myślenia ludzi, a jakby się nad tym bliżej zastanowić, to kto to jest, co to jest to całe WHO? Przecież to nawet nie jest jakiś demokratycznie wybierany organ...
      Piwosz z zamiłowania i wyboru :) w wolnych chwilach twórca, napisałem m.in. poradnik opcji binarnych

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9733

        #93
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika osmano Wyświetlenie odpowiedzi
        Ciekawe spostrzeżenie, a nigdy o tym nie myślałem w ten sposób. Przecież te ich "komunikaty" wpływają mocno na sposób myślenia ludzi, a jakby się nad tym bliżej zastanowić, to kto to jest, co to jest to całe WHO? Przecież to nawet nie jest jakiś demokratycznie wybierany organ...
        Dżentelmen w Watykanie (cały na biało ) i jego organizacja też jakoś mają daleko do demokracji, a śmiem twierdzić, że wpływają na sposób myślenia ludzi mocniej niż WHO... . Jakby się nad tym bliżej zastanowić .

        Comment

        • LESNICZYy
          Senior
          • 01-2018
          • 950

          #94
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
          Dżentelmen w Watykanie (cały na biało ) i jego organizacja też jakoś mają daleko do demokracji, a śmiem twierdzić, że wpływają na sposób myślenia ludzi mocniej niż WHO... . Jakby się nad tym bliżej zastanowić .
          Patrząc na ogólnoświatowy trend to już coraz mniej mają do powiedzenia . Zresztą sprawa wiary to indywidualna spawa każdego więc nie będe podgrzewał atmosfery .

          Comment

          • Shedao
            Senior
            • 09-2007
            • 900

            #95
            Była 3:25 w nocy, kiedy Piotr zrobił selfie. Leżał pod tlenem w szpitalu zakaźnym w Zgierzu (woj. łódzkie). Zdjęcie wysłał żonie, żeby wiedziała, że po kilku dniach rozpaczliwych starań wreszcie jest pod fachową opieką. Po kilku godzinach żona dostała telefon ze szpitala z informacją, że Piotr zmarł. Rodzina najpewniej nigdy nie dowie się, czy to przez koronawiusa. Oni też są zakażeni.


            Ciekawe, ile osób u nas nie zostało wliczonych w taki sposób do statystyk

            Comment

            • Krzysiu
              Krzysiu
              • 02-2001
              • 14936

              #96
              Latarnik, czytałeś ostanio pierwsze swoje posty z tego tematu? Poczytaj, pośmiejemy się razem.

              Comment

              • anteks
                maruda
                • 08-2003
                • 10738

                #97
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                Latarnik, czytałeś ostanio pierwsze swoje posty z tego tematu? Poczytaj, pośmiejemy się razem.
                Latarnika nie ma od 9 dni, może ma kwarantannę?
                Mniej książków więcej piwa

                Comment

                • Latarnik
                  Premium Lamplighter
                  • 06-2004
                  • 4998

                  #98
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                  Latarnik, czytałeś ostanio pierwsze swoje posty z tego tematu? Poczytaj, pośmiejemy się razem.
                  Ja to się z Was śmieję, bo tego co macie teraz u siebie w kraju, to tego nawet w moim policyjnym państwie nie ma.
                  Macie wolny dzień to sobie obejrzyjcie ( zanim usuną):
                  W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                  Latarnika nie ma od 9 dni, może ma kwarantannę?
                  ART niechcący mnie odciął od konta, ale już jestem.
                  Last edited by Latarnik; 13-04-2020, 12:23.
                  5410 kapsli z wypitych piw
                  874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                  "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                  https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                  Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                  https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                  Comment

                  • Krzysiu
                    Krzysiu
                    • 02-2001
                    • 14936

                    #99
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ja to się z Was śmieję, bo tego co macie teraz u siebie w kraju, to tego nawet w moim policyjnym państwie nie ma.
                    A co takiego mamy, czego u was nie ma?

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                    Macie wolny dzień to sobie obejrzyjcie ( zanim usuną):
                    https://www.youtube.com/watch?v=SNgsnFh8YmQ.
                    Kto miałby usuwac to gowno i po co? Chyba za przekroczenie dopuszczalnego poziomu nudziarstwa,

                    Comment

                    • Latarnik
                      Premium Lamplighter
                      • 06-2004
                      • 4998

                      Widzę, ze kwarantanna wyraźnie Ci zaszkodziła, idź do lasu, odsapnij
                      5410 kapsli z wypitych piw
                      874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                      "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                      https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                      Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                      https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                      Comment

                      • Shedao
                        Senior
                        • 09-2007
                        • 900

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                        Macie wolny dzień to sobie obejrzyjcie ( zanim usuną):
                        https://www.youtube.com/watch?v=SNgsnFh8YmQ
                        Wspominałem jakiś czas temu o filmach z żółtymi napisami. No i bezbłędnie przybyłeś, dostarczając taki idealnego przedstawiciela nurtu Naoglądają się ludzie takich głupot, i potem opierają swój światopogląd na tym, co im mówi gość z youtube'a, zamiast na faktach, komunikatach rządowych, analizach (prawdziwych) naukowców itd. Dokładnie taki sam mechanizm jest z płaskoziemcami, antyszczepami i innymi domowymi rozpracowywaczami spisków światowych.

                        Comment

                        • Krzysiu
                          Krzysiu
                          • 02-2001
                          • 14936

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                          Macie wolny dzień to sobie obejrzyjcie ( zanim usuną):
                          https://www.youtube.com/watch?v=SNgsnFh8YmQ
                          Minęła doba. Reżim nie usunął filmu. Może przeoczyli, albo nie wiedzą jak?

                          Comment

                          • Latarnik
                            Premium Lamplighter
                            • 06-2004
                            • 4998

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                            Minęła doba. Reżim nie usunął filmu. Może przeoczyli, albo nie wiedzą jak?
                            Może z przekory, tym razem, się powstrzymałeś i nie zgłosiłeś go do usunięcia.
                            5410 kapsli z wypitych piw
                            874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                            "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                            https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                            Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                            https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                            Comment

                            • Horse1963
                              Senior
                              • 06-2009
                              • 547

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi
                              ..... zamiast na faktach, komunikatach rządowych, analizach (prawdziwych) naukowców itd.
                              Bardzo interesujące wnioski .
                              Komunikaty rządowe, fakty, analizy prawdziwych naukowców.
                              A które są prawdziwe
                              Wszystko zawsze "łykasz jak przysłowiowy pelikan" ????

                              Comment

                              • Shedao
                                Senior
                                • 09-2007
                                • 900

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Horse1963 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Bardzo interesujące wnioski .
                                Komunikaty rządowe, fakty, analizy prawdziwych naukowców.
                                A które są prawdziwe
                                Wszystko zawsze "łykasz jak przysłowiowy pelikan" ????
                                Czyżby kolejny z ekipy "ja wiem lepiej, widziałem godzinny film na Youtube który otworzył mi oczy"?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎