Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pod sklepem?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piecia
    Senior
    • 02-2002
    • 3307

    Originally posted by ART
    a pies miał kaganiec i był na smyczy?
    kaganiec miał bo gdyby nie miał to bym nie pisał już tu teraz.....
    Last edited by Piecia; 17-04-2002, 14:28.
    Koniec i bomba,
    Kto nie pije ten trąba !!!
    __________________________
    piję bo lubię!

    Comment

    • smzdy
      Gość
      • 11-2001
      • 21

      Przyznam ze nie pijam piwa pod sklepem bo lubie je smakować w spokuju , a nie słuchając bełkotu żuli ,nie zdarzyło mi sie takze dostac kary pienięznej za picie piwa w miejscu publicznym ,aczkolwiek dostałem kare za sikanie w lesie po wypitych piwech w wysokości 50 pln . Całe cszczęście cała historia skończyła sie dobrze ,bo za męstwo i starty poniesione w lesie dostałem statut stałego klienta i własny firmowy kufelek.(działo sie to podczas moich ostatnich wakacji ,przed slubem w miejscowości Lubiatowo)
      było super!!!
      pozdrawiam

      Comment

      • Dudlik
        Senior
        • 11-2002
        • 269

        Wydaje się, że w cywilizowanym świecie można piwko wypić spokojnie i bez problemu w knajpce, które są do tego stworzone, ale nie u nas. Często z powodu ceny. Ja również wyznaję zasadę, że lepiej jest pić piwko w knajpce lub domu, gdzie przed spożyciem piwko ulegnie odpowiedniemu obrzędowi temperatura, szkło odpowiednie itd. Widziałem jednak ciekawą rzecz na Mazurach i w innych częściach naszego kraju. Otóż często ludzie raczyli się piwem w sklepach lub obok nich siedząc na specjalnie do tego przygotowanych krzesełkach i stolikach. Stoliki do piwa nie do siedzenia Oczywiście wszystko się działo jeszcze przed tym mądrymi ustawami.
        Piana jak śmietana smak szesnastoletniej dziewczyny! To jest piwko!

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎