Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile piw wypijacie? [dziennie, tygodniowo, miesięcznie?]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Audi
    Senior
    • 03-2003
    • 1682

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika palko
    Czy jestem alkocholikiem? codziennie wieczorkiem bez kolacji wypijam sobie 3-4 piwa na luźno, nic mnie nie bierze, tak przy filmie, kompie, meczyku, muzyce, jak z tym u Was?
    u Nas jak u Nas, każdy pije na ile ma ochotę, więcej poczytaj w tym temacie

    Ja osobiście te 3 piwka wleje w siebię , ale nie czuję się alkoholikiem

    Comment

    • kloss
      Senior
      • 03-2003
      • 2526

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
      Jesteś - za dwa tygodnie bedziesz pił tylko mocne browce a za chwilę denaturat. My pijemy tylko jedno piwko tygodniowo wspólnie przez słomkę
      A w ile osób?

      Comment

      • Audi
        Senior
        • 03-2003
        • 1682

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kloss
        A w ile osób?
        Zależy ile osób jest na forum

        Comment

        • jerzy
          piwoholik
          • 10-2001
          • 4705

          Patrzę się w mój dziennik piwny - "Litry dziennie: 1.95 l".
          Zaglądam na mój profil: "Wypitych piw: 3 738 (Dziennie: 1,95)"
          Czyli udało mi się doprowadzić do tego, że u mnie "wypitych piw" znaczy to, co myśli wielu nowych forumowiczów, hyhyhy.
          browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

          Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

          Comment

          • ziomal-111
            Senior
            • 09-2006
            • 288

            A ile wypiliście piw w tym roku kalendarzowym ?
            Ja od 1 stycznia 2007 wypiłem 71 piw. Moze wy sie pochwalicie
            Browar gawron to witaminy!!

            Comment

            • sibarh
              PremiumUżytkownik
              • 01-2005
              • 10384

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ziomal-111
              A ile wypiliście piw w tym roku kalendarzowym ?
              Ja od 1 stycznia 2007 wypiłem 71 piw. Moze wy sie pochwalicie
              Ja zaledwie 37 sztuk
              2800 nowe piwa opisałem na forum
              Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
              Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

              Comment

              • jerzy
                piwoholik
                • 10-2001
                • 4705

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ziomal-111
                Ja od 1 stycznia 2007 wypiłem 71 piw. Moze wy sie pochwalicie
                A ja 98 sztuk, to jest 48 litrów.
                browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                Comment

                • sibarh
                  PremiumUżytkownik
                  • 01-2005
                  • 10384

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh
                  Ja zaledwie 37 sztuk
                  Zapomniałem dodać, że 22 piwa to takie, których jeszcze nie ma na forum.
                  Ale niedługo już będą
                  2800 nowe piwa opisałem na forum
                  Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                  Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                  Comment

                  • ODOLAN
                    Member
                    • 07-2007
                    • 57

                    Jak często pijecie piwo ?

                    Dziwny temat, ale chyba dobry dział wybrałem. Pytam o to , jak często pijecie piwo, bo boje się, że jestem sam na świecie. Otóż ja pije codziennie... czasem się zdarza dzień bez piwa, ale to raz na 2 miesiące... : stout: Piwo jest zdrowe i smaczne, to chyba można wypić sobie dziennie od dwóch do czterech nieprawdaż ?? (Tylko mi nie pisać tu o jakimś alkoholiźmie, bo ja nie piję by się nachlać, nie lubię mocnych piw, najchętniej piłbym 3%towe by móc pić dużo, a nie czuć fazy;-) Pozdrawiam

                    Comment

                    • bialy-r
                      Senior
                      • 04-2008
                      • 100

                      Ja chyba bym nie mógł codziennie, bo wtedy piwo powszechnieje staje się rutyną siadasz przed książką czy kompem i trach piwko wypijasz.
                      Ja wolę pić gdy mam smaka na wtedy otwieram szafke patrze jakie tam skarby, czyba jeszcze 30 różnych piw zostało po ostatnich i wcześniejszych i wcześniejszych zakupach.

                      ps. pozatym jednak można nabawić się uzależnienia, nie koniecznie trzeba się upijać by być alkoholokiem, wystarcza że człowiek nie wyobraża sobie dnia bez piwa -to jest już dla mnie alkoholizm.

                      Comment

                      • ODOLAN
                        Member
                        • 07-2007
                        • 57

                        Alkoholizm jest jak ktoś lubi być nietrzeźwy... jeśli ktoś sobie nie wyobraża dnia bez komputera, to jest komputeroholikiem, ja najwyżej jestem piwoholikiem :-) Alkoholizm to jest gdy autentycznie organizm domaga się procentów, i gdy człowiek nie chce żyć na trzeźwo. A ja cały dzionek sobie różne rzeczy robie, a wieczorami to wpadam do pubu, do znajomych, albo ktoś do mnie wpada, i po całym dniu, czy był ciężki czy lekki, wypijamy zawsze jakieś piwka ;-) i raczej nie jest tak, że się piwo znudzi czy spowszednieje ... nie kupuję samych Tyskich czy samych Voltów byle sobie wypić, tylko zazwyczaj co dzień jakiś miks :-) no i nie piję sam, przy książce czy komputerze. Zdarzało mi się samemu wypić przed kolacją jakieś piwko jedno czy dwa samemu siedząc przy kompie, ale bez przesady. Po prostu lubię pogawędzić z kumplem przy piwie wieczorami i tyle, mam nadzieje, że są tu też tacy piwosze co LUBIĄ codzienne piwo


                        P.S. nawet u góry wyświetla się reklama : Kufel BrowarBizowy (...) do CODZIENNEGO użytku (...) hehe
                        Last edited by ODOLAN; 23-05-2008, 14:34.

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ODOLAN Wyświetlenie odpowiedzi
                          mam nadzieje, że są tu też tacy piwosze co LUBIĄ codzienne piwo

                          Nie martw się, jest nas tu dużo
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • bialy-r
                            Senior
                            • 04-2008
                            • 100

                            A jakie piwa "ODOLAN" pijesz, ja staram się zawsze coś nowego pić, jak skończy mi się szafeczka (co będzie trudne bo jakoś ciągle ją uzupełniam -wbrew postanowieniom; zawsze gdzieś -chodz z trudem- znajduje coś nowego, no i zawsze pozostaje perspektywa odwiedzenia w stolicy znajomych i powrotu z ponad 20 piwami) to wtedy przypomnę sobie które były dobre i wypije je jeszcze raz

                            Powiem tobie że ciężko mi jest sobie wyobraźić spotkanie z kolegami bez piwa, a o meczyku juz nie wspomne

                            Comment

                            • ODOLAN
                              Member
                              • 07-2007
                              • 57

                              Heheeh:-)


                              Ja pijam rozmaite - od droższych unikatów , typu piwa białe, ciemne, niepasteryzowane itp, aż po tanie wynalazki co w spożywczych sklepach są - Kastel, Master, Zamkowe, Karpackie, Kozackie, Edelmeister a z droższych lubię Obolon wszelkie rodzaje, Paulaner, Erdinger, Guiness... no wszelakie piwa... nie lubię monotonii, może być np. jednego wieczoru miodowa fortuna, lech pils plus redd's np :-) ale właśnie wspomnianą fortunę lubię - browar Miłosław, także browary Namysłów, Czarnków, Głubczyce...

                              Comment

                              • bialy-r
                                Senior
                                • 04-2008
                                • 100

                                ja pije bez róznicy czy jasne, ciemne, ale, porter, czy to za 1.80zł z marketu czy za 10zł angielskie, grunt by w butelce i żeby to było piwo nowe. Jednak nie pijam jak ty codziennie tylko rzadziej i staram się tylko tego dnia jedno wypić (oczywiscie przy spotkaniach ze znajomymi ta zasada odpada)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎