Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile piw wypijacie? [dziennie, tygodniowo, miesięcznie?]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Gdy moje kochanie już się zarejestruje na forum (co mi zapowiada od dłuższego czasu), niechybnie odwiedzi ten temat.

    Dlatego napisać muszę - za często!

    Comment

    • sandacz
      Senior
      • 01-2007
      • 345

      Dla mnie optymalną częstotliwością jest dwa razy na tydzień (aby nie spowszedniało): raz od 3 do 6 szklanek na raz w barze, a drugi raz jedno w domu.

      Comment

      • tomek35
        Senior
        • 02-2007
        • 497

        Aż mi się ciepło zrobiło, jacy grzeczni piwosze tu się wpisali. Ja niestety więcej wypijam , muszę coś z tym zrobić, średnia z tego roku to u mnie 1,28L piwa dziennie , ale obiecuję przystopować
        Last edited by tomek35; 25-05-2008, 18:54.

        Comment

        • sandacz
          Senior
          • 01-2007
          • 345

          ^ U mnie średnia w tym roku to skromne 0,4 l i 2,41 zł dziennie, lecz z ręką na sercu (a drugą na pokalu) mogę powiedzieć, że kocham piwo!

          Comment

          • mark33
            Idę po piwo do piwnicy.
            • 04-2005
            • 3283

            Co by tu napisać po za tym co w podpisie widnieje , 25 litrów w maju powinno styknąć

            Comment

            • serbinek26
              Junior
              • 06-2008
              • 2

              25 l to mi styknie ale na gora 10 dni boje sie czy to nie alkoholizm niestety!!

              Comment

              • serbinek26
                Junior
                • 06-2008
                • 2

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sandacz Wyświetlenie odpowiedzi
                ^ U mnie średnia w tym roku to skromne 0,4 l i 2,41 zł dziennie, lecz z ręką na sercu (a drugą na pokalu) mogę powiedzieć, że kocham piwo!
                Niecala butelka dziennie i kochasz piwo??

                Comment

                • adam16
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 9865

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika serbinek26 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Niecala butelka dziennie i kochasz piwo??
                  Czyżby był jakiś limit minimum?
                  Browar Hajduki.
                  adam16@browar.biz
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Czyżby był jakiś limit minimum?
                    No bez kozery ze osiem tyskich z Poznania No bo niby normalnie dlaczemu nie.
                    Deklarowałem się,że będę dalej prowadził regularnie dziennik ,ale dziecko,praca,i brak mobilizacji doprowadza do tego,że sam nie wiem ile wychodzi,ale coś kole 1,5l dziennie powinno być.


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • Ahumba
                      Senior
                      • 05-2001
                      • 8962

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                      No bez kozery ze osiem tyskich z Poznania No bo niby normalnie dlaczemu nie.
                      Bez Kozery, bez Kozery. No chyba, że pójdzie Ci te 8 tyskich jak z Płatka
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                      Comment

                      • kot_z_cheshire
                        Senior
                        • 11-2005
                        • 2201

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
                        Bez Kozery, bez Kozery.
                        A co na to Kozyra?
                        Młode koty mają adhd, niestety.
                        Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                        Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                        Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                        Comment

                        • ODOLAN
                          Member
                          • 07-2007
                          • 57

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ziomal-111 Wyświetlenie odpowiedzi
                          A ile wypiliście piw w tym roku kalendarzowym ?
                          Ja od 1 stycznia 2007 wypiłem 71 piw. Moze wy sie pochwalicie
                          Heh...ja od zeszłej niedzieli wypiłem czterdzieści... z moich zapisków doliczyłem się 37, ale zaokrąglam, bo w pubach to nigdy nie wiadomo ile dokładnie się kupiło wieczorem:-)

                          Comment

                          • ODOLAN
                            Member
                            • 07-2007
                            • 57

                            (P.S. - po pięciu minutach nie można edytować posta, a ja się rozpisałęm i minęło owe 5 minut)

                            Co do wyżej zamieszczonej wypowiedzi -tylko mnie tu nie wyzywać od pijoka - po prostu mecze są teraz, to się usiądzie z kolegą i się wypije z 4, 5, po udanym examinie się pójdzie z kolegami do pabu na 6, 7, innego dnia skromne 2, 3 piwka, a innego w ciągu całego dnia około siedmiu, bo to tu się kogoś spotka, to tam...

                            Wczoraj zdałem examin na ocenę której nigdy przedtem nie widziałem ;-) Wpadłem do znajomych, dostałem na powitanie w prezencie Berliner Kindla, miałem ze sobą 3 Goldbreynery, posiedziało się chwilę, pojechało się pozałatwiać sprawy różne, w międzyczasie dwa Barleye po obiedzie na łonie natury, i tak minął dzień od 11 - 17.00. A w domu przed meczem z kumplem wyszliśmy na jedno Tyskie na świeżym powietrzu. Ot, i przykładowy dzień piwosza:-)

                            Comment

                            • Aldach
                              Senior
                              • 07-2003
                              • 1269

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ODOLAN Wyświetlenie odpowiedzi
                              Wczoraj zdałem examin na ocenę której nigdy przedtem nie widziałem ;-)
                              Na ósemkę?

                              Comment

                              • ODOLAN
                                Member
                                • 07-2007
                                • 57

                                Na pięć Ale nie spamujmy tu, jeno piszmy co kto pije i kiedy. Ja dziś sobie po powrocie z miasta skosztowałem Birra Moretti 0,33, włoskie. Całkiem smaczne.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎