Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile piw wypijacie? [dziennie, tygodniowo, miesięcznie?]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • nikita_banita
    Senior
    • 06-2003
    • 1363

    Ciekawe jakie wyniki osiągnęli browar.bizowicze na ostatnim zlocie ...

    Comment

    • Promil03
      Senior
      • 10-2007
      • 2833

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nikita_banita Wyświetlenie odpowiedzi
      Ciekawe jakie wyniki osiągnęli browar.bizowicze na ostatnim zlocie ...
      Notesik z Batmanem nie kłamie . Moja średnia ze Zlotu to 14 sztuk dziennie.

      Ps.Obowiązuje tolerancja +/- 1 piwo . No ale wiadomo, nudno było to się piło.

      Comment

      • silvian
        Senior
        • 08-2008
        • 727

        Podobnie jak u mnie, w końcu szliśmy kufel w kufel. Pierwsze dwa dni to ok 13-15 sztuk, trzeciego dnia to już tylko trzy sztuki przed wyjazdem i cztery w drodze (tak dla zdrowotności).
        "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

        Comment

        • Promil03
          Senior
          • 10-2007
          • 2833

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika silvian Wyświetlenie odpowiedzi
          Podobnie jak u mnie, w końcu szliśmy kufel w kufel. Pierwsze dwa dni to ok 13-15 sztuk, trzeciego dnia to już tylko trzy sztuki przed wyjazdem i cztery w drodze (tak dla zdrowotności).
          Cztery to Ty do Łodzi wypiłeś! Chlejus!

          Comment

          • Maremali
            Senior
            • 05-2002
            • 1953

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
            Notesik z Batmanem nie kłamie . Moja średnia ze Zlotu to 14 sztuk dziennie.

            Ps.Obowiązuje tolerancja +/- 1 piwo . No ale wiadomo, nudno było to się piło.
            tak ale notował tylko do teleexpresu
            http://maremali.web-album.org/

            Comment

            • Promil03
              Senior
              • 10-2007
              • 2833

              Na podstawie zeznań naocznych świadków, zdjęć, filmów i opowiadań odtworzyłem z wysokim prawdopodobieństwem listę 3 piw wypitych po Teleexpresie

              Comment

              • Maremali
                Senior
                • 05-2002
                • 1953

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                Na podstawie zeznań naocznych świadków, zdjęć, filmów i opowiadań odtworzyłem z wysokim prawdopodobieństwem listę 3 piw wypitych po Teleexpresie
                chyba jeszcze wszystkich zdjęć nie obejrzałeś - w 7 godzin trzy piwa na taki kit to nawet dzieci w przedszkolu się nie nabiorą
                http://maremali.web-album.org/

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎