Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cyborg_marcel
    Senior
    • 03-2003
    • 3467

    cóż... z przemyśliwań gorączkowo-chorobowych: jak Cyborg jest chory to i na muzykę traci siłę i ochotę, podoba mu się bardzo utwór "Bezele, kochana" i tęskni za RockNocą i tamtymi czasy, kiedy widzi podstarzałego Piotrusia Klatta ubranego jak 15-latek...
    howgh.
    Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

    Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10836

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
      (...), podoba mu się bardzo utwór "Bezele, kochana" i tęskni za RockNocą i tamtymi czasy, kiedy widzi podstarzałego Piotrusia Klatta ubranego jak 15-latek...
      howgh.
      Tak jest Tede z ekipą jest niezły, szczególnie w tym utworze!
      A pamiętasz takie audycje jak "Radio Clash" czy "Ręka Boksera" na trójce prowadzone przez Chmiela i Brzozowicza? Gdyby nie te audycje moja edukacja muzyczna skończyłaby się może na klimatach z vivy i mtv.
      Last edited by abernacka; 26-03-2005, 17:11.
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • cyborg_marcel
        Senior
        • 03-2003
        • 3467

        zastanawia mnie tylko, dlaczego nie ma dziś takich audycji, jak kiedyś jakieś pop-listy czy mieszanki współczesne, ale nie ma programu np. w ogólnopolskiej tv, w którym można by zobaczyć trochę porządnej muzyki i poznać kilka nowych grup... poza wywiadami z "gwiazdami" i "idolami" nie ma zwyczajnej dyskusji z wykonawcami...
        [chyba że jestem jakaś niedoinformowana, ale ostatnio spędziłam trochę czasu przed ekranem i nic!]
        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          W TV nie ma rzeczywiście takich programów. Ale wystarczy włączyć radiową trójkę w Niedzielę pomiędzy 21.00 a północną, a nocne marki mogą jeszcze po północy w czwartki. Wtedy audycje prowadzi Piotr Kaczkowski. Niestety on jest już chyba ostatnim radiowym dinozaurem, bo następców nie widać.
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
            (...) i wiele wiele innych ciekawych pozycji m.in. dla Roboxa, Adama16, Becika.
            zdradź cóż to jest
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
              ...i wiele wiele innych ciekawych pozycji m.in. dla Roboxa, Adama16, Becika.
              Ponawiam pytanie Becika

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10836

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox
                Ponawiam pytanie Becika
                No ok! Czas najwyższy zacząć prezentacje moich najnowszych wydawnictw.
                Robox dla ciebie mam kilka świetnych perełek. Ale chyba najbardziej zainteresowałaby cię "ISIS". Doszły do mojego skromnego zbiorku dwa albumy tej kapeli w tym najnowszy "Panopticon" z 2004 roku. Krążek powstał przy udziale Justina Chanceellora z Tool'a. Zespól genialnie opanował łączenie dwóch stylów grania. Niepokój gitar w stylu Mogwai (aktualnie przesłuchuje najnowszy ich dorobek dźwiękowy, czyli "Government Commissions" czyli wszystkie sesje nagraniowe u Johna Peel'a z lat 1996-2003) oraz z mocne uderzenie w stylu Melvins. Jak dla mnie, płyta, która wywarła na mnie ogromne wrażenie w tym miesiącu. Tego trzeba posłuchać!!!
                Attached Files
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10836

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                  zdradź cóż to jest

                  Otrzymałem ostatnio krążek zespołu Blackmores Night-"Ghost of a Rose" z roku 2003. Liderem tego zespołu jest niejaki RITCHIE BLACKMORE ( ex Deep Purple). Klimaty może nie są typowo średniowieczne, ale raczej renesansowe. Oprócz typowych instrumentów muzycznych można dosłuchać m.in. skrzypiec, fleta i mandoliny a całość wypełniona jest charakterystycznym głosem kobiecym. Na pewno przypadłby ci do gustu ten album.
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • adam16
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 9865

                    Coraz bardziej przekonuje mnie muzyka niemieckiej grupy RPWL. Rozgladam się za ich płytkami.
                    Browar Hajduki.
                    adam16@browar.biz
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                      "ISIS"- niepokój gitar w stylu Mogwai oraz z mocne uderzenie w stylu Melvins.
                      Brzmi bardzo interesująco. Zresztą nazwa kapeli, jak i informacja o majowym koncercie w Polsce obiła mi się o uszy. Właśnie poszukałem gdzie trzeba i podobno jest uruchomiona rezerwacja biletów, ceny w zależności od terminów 44, 55, 66 złociszy.
                      Abernacka, tak przy okazji, odłóż mi narazie te dwa albumy w bezpieczne miejsce

                      Comment

                      • abernacka
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 10836

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                        Coraz bardziej przekonuje mnie muzyka niemieckiej grupy RPWL. Rozgladam się za ich płytkami.

                        Ostatnio miałem okazje dokładnie przesłuchać dwa albumy RPWL: "Germany2003" oraz "World Through My Eyes"z tego roku. Bardzo ciekawie zagrana psychodelia.
                        Ps. Muszę dorwać ich album z coverami Pink Floydów.
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • adam16
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 9865

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                          Ostatnio miałem okazje dokładnie przesłuchać dwa albumy RPWL: "Germany2003" oraz "World Through My Eyes"z tego roku. Bardzo ciekawie zagrana psychodelia.
                          Ps. Muszę dorwać ich album z coverami Pink Floydów.
                          Wydali jeszcze płytki "God has failed" (z roku 2000) i "Trying To Kiss The Sun" (2002) oraz "Stock" (2003). Coraz częściej można usłyszeć ich muzykę na Trójce.
                          Browar Hajduki.
                          adam16@browar.biz
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                          Comment

                          • abernacka
                            Senior
                            • 12-2003
                            • 10836

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox
                            (...)
                            Abernacka, tak przy okazji, odłóż mi narazie te dwa albumy w bezpieczne miejsce
                            Już odłożyłem i czekają na ciebie jak przyjedziesz do 3miasta ! Oprócz Isis mam dla ciebie także najnowszy album Karate (ex. Codeine) i Arab Strap. Na pewno przypadną tobie do gustu, noise w najlepszym wykonaniu!!
                            Ps. Aktualnie rozkoszuje się dźwiękami Motorhead. Wczoraj dostałem cała dyskografie (oprócz 7", 12", bootlegów oraz epek) w sumie 17 płyt. W szczególności przypadł mi do gustu (Ani niestety nie) koncert "No sleep Till Hammersmith" z roku 1981.
                            Piwna turystyka według abernackiego

                            Comment

                            • pjenknik
                              • 08-2001
                              • 3388

                              A ja ostatnio katuje siebiei okolicę Michaelem Buble. I powiem Wam, że strasznie mi się podoba
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Comment

                              • cyborg_marcel
                                Senior
                                • 03-2003
                                • 3467

                                niniejszym pragnę uprzejmie i cyborgowato przeprosić Arka i Nicka Holmesa za upieranie się po pijaku, że Shades of God nastąpiło po Icon (dobrze, że się nie zakładałam) - w ramach pokuty obiecuję nauczyć się na pamięć tytułów najnowszego wydawnictwa

                                ps. Michel Buble dobra rzecz
                                Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                                Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎