Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • beny
    Senior
    • 03-2001
    • 984

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
    Wczoraj przy piwku świetnie pasowało R.A.P - czy ktoś z Was pamięta jeszcze Reggae Rockers
    Niektórzy nie tylko pamietają ale nawet wyglądają i żyją w mieście Reggae Rockers
    Z piwnym pozdrowieniem
    Radosław Kwiecień

    http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

    Comment

    • beny
      Senior
      • 03-2001
      • 984

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox
      Ja z zakręconej muzy polecam Primusa, chyba najlepiej zacząć przygodę od płyty "Frizzle Fry" albo od "Sailing the Seas of Cheese". A bas Lesa Claypoola...to dla mnie ekstraklasa

      Bas zacny aczkolwiek bardziej lubię zakręcone 4 struny Roba Wright z NoMeansNo
      Last edited by beny; 31-08-2005, 13:14.
      Z piwnym pozdrowieniem
      Radosław Kwiecień

      http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

      Comment

      • beny
        Senior
        • 03-2001
        • 984

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
        Mnie też wzięło na wspomnienia i wyciągnąłem dawno nie używaną płytkę Depeche Mode – 101
        Takie wspominki to ja mam prawie codziennie w domu za sprawą żony - na marginesie w pażdzierniku nowa płyta a klada chwilka nowy singiel oczywiście jakżeby inaczej w 3 wersjach CD, LCD i DVD - jako ciekawostke można dodać że pomimo faktu że premiera singla odbędzie się dopiero za kilkanaście dni to powstał juz bootleg do singla a to za sprawa wycieku utwory w którym maczał jeden z fanów z ...... Kielc :-)
        Z piwnym pozdrowieniem
        Radosław Kwiecień

        http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beny
          na allegro swiat sie nie konczy - powodzenia
          Racja, tylko ceny są inne . Ale jeżeli jeszcze jakiś czas nie znajdę, to kto wie...
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beny
            Takie wspominki to ja mam prawie codziennie w domu za sprawą żony - na marginesie w pażdzierniku nowa płyta a klada chwilka nowy singiel oczywiście jakżeby inaczej w 3 wersjach CD, LCD i DVD - jako ciekawostke można dodać że pomimo faktu że premiera singla odbędzie się dopiero za kilkanaście dni to powstał juz bootleg do singla a to za sprawa wycieku utwory w którym maczał jeden z fanów z ...... Kielc :-)
            Fragmenty tej nowej płyty DM były już w Trójce, w Mini Maxie. Zapowiada się ciekawie.
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • Twilight_Alehouse
              Chmielowisko.pl
              • 06-2004
              • 6310

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
              Fragmenty tej nowej płyty DM były już w Trójce, w Mini Maxie. Zapowiada się ciekawie.
              Jeden fragment, zresztą ten sam co wyciekł - "Precious". Na razie nikt nie może więcej puszczać. A w Trójce puszczali też Stelmach i Niedźwiecki.
              W temacie jestem dzięki mojej lubej - fanatycznej wielbicielce DM

              Comment

              • adam16
                Senior
                • 02-2001
                • 9865

                Kaczkowski z Mini Maxu dostał jeden z kilku już udostępnionych egzemplarzy nowej płyty DM. Ponoć nie jest to jeszcze materiał, który będzie ostatecznie na oficjalnej płycie, ale zmiany o ile nastąpią, mają być kosmetyczne.
                Pewnie w czwartek w nocy, po północy znów coś puści. No i w kolejną niedzielę zapewne też.
                Browar Hajduki.
                adam16@browar.biz
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                Comment

                • Twilight_Alehouse
                  Chmielowisko.pl
                  • 06-2004
                  • 6310

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                  Kaczkowski z Mini Maxu dostał jeden z kilku już udostępnionych egzemplarzy nowej płyty DM. Ponoć nie jest to jeszcze materiał, który będzie ostatecznie na oficjalnej płycie, ale zmiany o ile nastąpią, mają być kosmetyczne.
                  Pewnie w czwartek w nocy, po północy znów coś puści. No i w kolejną niedzielę zapewne też.
                  Z tego co wiem, egzemplarze dla dziennikarzy są podpisywane imiennie. Więcej nie powiem, bo wiem nieoficjalnie z kół trójkowych I do dnia premiery płyty dziennikarzom nie wolno puszczać nic innego niż "Precious".

                  Comment

                  • adam16
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 9865

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
                    Z tego co wiem, egzemplarze dla dziennikarzy są podpisywane imiennie. Więcej nie powiem, bo wiem nieoficjalnie z kół trójkowych I do dnia premiery płyty dziennikarzom nie wolno puszczać nic innego niż "Precious".
                    Ja to wiem. Ale w nocy, "w tajemnicy", było coś wiecej niż tylko "Precious".
                    Bez podawania tytułu utworu i nie do końca puszczone.
                    Last edited by adam16; 31-08-2005, 19:35.
                    Browar Hajduki.
                    adam16@browar.biz
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                    Comment

                    • adam16
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 9865

                      Zresztą "Kaczkoś" już nie raz zakręcił artystami tak, że w ramach wyjątku prezentował rzeczy zakazane za zezwoleniem.
                      Browar Hajduki.
                      adam16@browar.biz
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                      Comment

                      • Twilight_Alehouse
                        Chmielowisko.pl
                        • 06-2004
                        • 6310

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                        Ja to wiem. Ale w nocy, "w tajemnicy", było coś wiecej niż tylko "Precious".
                        Bez podawania tytułu utworu i nie do końca puszczone.
                        A chyba że tak Biję się w piersi, ale wtedy zaspałem czekając na Kaczora
                        A mi może uda się przesłuchać płytę przed premierą z egzemplarza dziennikarskiego, ale o tym sza...

                        Comment

                        • adam16
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 9865

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
                          A chyba że tak Biję się w piersi, ale wtedy zaspałem czekając na Kaczora
                          A mi może uda się przesłuchać płytę przed premierą z egzemplarza dziennikarskiego, ale o tym sza...
                          Gdzie i kiedy? I jakie piwo na tą okazję należy mieć przy sobie
                          Browar Hajduki.
                          adam16@browar.biz
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                          Comment

                          • garfunkel
                            Senior
                            • 04-2005
                            • 1068

                            A u mnie dziś żadne rewelacje, klasyka i już: Guns of Brixton...i cała reszta

                            Comment

                            • Twilight_Alehouse
                              Chmielowisko.pl
                              • 06-2004
                              • 6310

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                              Gdzie i kiedy? I jakie piwo na tą okazję należy mieć przy sobie
                              Ja sam o sobie piszę "może", bo to patykiem na wodzie pisane... I sam się wpróbuję wprosić, więc niestety nikomu nie mogę załatwić

                              Comment

                              • Twilight_Alehouse
                                Chmielowisko.pl
                                • 06-2004
                                • 6310

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika garfunkel
                                A u mnie dziś żadne rewelacje, klasyka i już: Guns of Brixton...i cała reszta
                                Zarówno klasyka, jak i rewelacja
                                A u mnie za moment też klasyka - Marillion, "Script For A Jester's Tear".

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎