Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • albeertos
    Senior
    • 10-2001
    • 2313

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
    To i ja skrobnę parę słów w tym dziale i nie będę ukrywał, że to skutek działalności Świętego (podobno) Mikołaja, a dokładniej jego wora

    Na początek pójdzie nowy Kult - "Poligono industrial"
    Oczywiście zażyczyłem sobie od Ś.M. wersje wypasioną z DVD
    Też dostałem Kult... a w zeszłym roku oboje dostaliśmy Grodzisza... Co będzie za rok?
    (_)>
    Nigdy się nie poddawaj!!!
    Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
    Lech jest tam gdzie jego wiara
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • Twilight_Alehouse
      Chmielowisko.pl
      • 06-2004
      • 6310

      Kult sprawiłm sobie sam jeszcze przed świętami. Też mam wersję z DVD i zdecydowanie nie żałuję. Płyta bardzo mi pasuje, zgodzę się z Ironem że umiejętnie łączy "stary" Kult z nowym". Dobre kompozycje (cieszę się że Banan przejął kierownictwo nad zespołem, wyszło to zdecydowanie na dobre), dobre teksty. No ale Kult to solidna firma.

      Jeszcze informacja dla osób mających problemy z odtworzeniem utworu nr 0, bo stare odtwarzacze i komputerowe CD-Romy nie mogą sobie z tym poradzić. Na CD-Rom nie ma chyba lekarstwa, a w starszych odtwarzaczach po włączeniu Play trzeba pierwszy utwór przewinąć jakieś 4 minuty z małym hakiem do tyłu.

      A moje gwiazdkowe nowości to wspominana już wyżej Kate Bush oraz nowa płyta Moonlight - "DownWords". O trzeciej wzorem Irona nie napisze, bo jeszcze się nie wgryzłem

      Comment

      • Wujcio_Shaggy
        Senior
        • 01-2004
        • 4628

        No, proszę... ja też Kult dostałem . I też mi się podobało, ale nie do końca - przy dwunastym utworze odtwarzacz odmówił współpracy z płytą, która okazała się być "fabrycznie wadliwa". Jednakowoż dobry Mikołaj zajął się wymianą krążka na zgodny ze standartem i już dziś wieczorem...
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

        Comment

        • iron
          Senior
          • 08-2002
          • 6708

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos
          Też dostałem Kult... a w zeszłym roku oboje dostaliśmy Grodzisza... Co będzie za rok?
          Któryś z Nas zmienił płeć? - ja nic o tym nie wiem, a zatem...

          Twilight - dięki za info o 0 kawałku - u mnie się nie odtwarzał i uznałem, że go po prostu nie ma i że to taki żart Kazika. Zatem biegnę do mojego starego odtwarzacza pewnej japońskiej firmy na T aby go trochę pomęczyć
          Last edited by iron; 28-12-2005, 18:31.
          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
          Rock, Honor, Ojczyzna

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6708

            No i udało się zmusić pana T. do odtworzenia kawałka"0"
            Okazało się, że grywany był już na koncertach i wypadał o wiele bardziej czadowo. Swoją drogą ostatnio Kazik nader często korzysta z refrenów lub zwrotek kiedyś już wykorzystanych we wcześniejszych kawałkach - czyżby skleroza Go dopadła

            No i jeszcze mała refleksja - odkąd Tomasz Goehs przejął miejsce za perkusją po Ś.P. Andrzeju Szymańczaku Kult na koncertach brzmi lepiej - dynamiczniej, ale jakoś na płytach (dwie ostatnie) ta perkusja brzmi jakoś gorzej - wot zagwozdka. Może dlatego, że gra nieco siłowo i w studio to nie wychodzi jak na żywca.

            A Banan to człowiek-orkiestra i niejeden zespół już ożywiał - Szacuneczek dla Niego
            Last edited by iron; 28-12-2005, 18:53.
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23822

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
              Któryś z Nas zmienił płeć? - ja nic o tym nie wiem, a zatem...
              Dla jednych obaj dla innych oboje, idziecie otuleni w damskie stroje
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • albeertos
                Senior
                • 10-2001
                • 2313

                Skoro mowa już o twórczości pana Kazimierza:

                Ubieram się i noszę te twoje biustonosze....
                (_)>
                Nigdy się nie poddawaj!!!
                Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                Lech jest tam gdzie jego wiara
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Comment

                • Kijek
                  Member
                  • 05-2004
                  • 78

                  Wracając do muzyki to ja osobiście gustuje w Myslovitz (moj ulubiony zespol) a przy piwie (czyt. w czasie pracy) miło mi się słucha : Creed, Train, Matchbox 20 i innych takich, ale oczywiście kawałków ciut łagodniejszych od pozostałych




                  http://republika.pl/bartowels_basia

                  Comment

                  • mwa
                    Senior
                    • 01-2003
                    • 5071

                    Ja ostatnio słucham dużo roka-ajlepiej ciężkiego A z radia to Antyradio-przynajmniej jakieś jaja są.
                    Pozdrawiam Cię !!!!

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kijek
                      Wracając do muzyki to ja osobiście gustuje w Myslovitz (moj ulubiony zespol) a przy piwie (czyt. w czasie pracy) miło mi się słucha : Creed, Train, Matchbox 20 i innych takich, ale oczywiście kawałków ciut łagodniejszych od pozostałych
                      Mam niemiłe wspomnienia z Matchbox 20. Kiedyś niechcący kupiłem ich album "Mad Season" myśląc, że wyszła nowa płyta zespołu Mad Season.

                      Comment

                      • cyborg_marcel
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 3467

                        A ja rano włączyłam tv, a tam akurat "7,1 ma do setki..." - nie wiedziałam, że media mają jeszcze tak archiwalne i niszowe klipy, jak Blendersów A swoją drogą kolejnym zespołem kilku przebojów jest kapela Polucjanci - grają tylko w klubach, zero info w mediach,a chyba szkoda...
                        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                        Comment

                        • fteo
                          Senior
                          • 05-2003
                          • 1139

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
                          A swoją drogą kolejnym zespołem kilku przebojów jest kapela Polucjanci - grają tylko w klubach, zero info w mediach,a chyba szkoda...
                          Wydaje mi się, że kiedyś TVP próbowała ich wypromować, ale nie wyszło...
                          http://lotnictwo.net.pl/
                          http://www.flightradar24.com/
                          http://www.airshow.sp.mil.pl/

                          Comment

                          • dkrasnodebski
                            cymbał
                            • 05-2003
                            • 2316

                            Orkiestra na zdrowie - oj jak mnie to pasuje! Kurcze nawet te płyty dla dzieci są całkiem fajne.
                            Piękna kobieta z pięknym wokalem i do tego najlepsze skrzypce w tym kraju - Michał Jelonek rulez!
                            Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                            www.radoslawstolar.pl

                            Comment

                            • cyborg_marcel
                              Senior
                              • 03-2003
                              • 3467

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fteo
                              Wydaje mi się, że kiedyś TVP próbowała ich wypromować, ale nie wyszło...
                              To jest całkiem miła kapela, tylko chyba niezbyt komercyjna...

                              Dzisiaj rano powyłam sobie na śniegu "Wheeeere is my mind?" - od kilku dni zasłuchuję się "Come On Pilgrim" i "Surfer Rosa" Pixies (dzięki, Adamie ) i tak sobie myślę, że gdybym miała stacjonarny sprzęt grający, to ustawiałabym sobie z tego pobudkę (bardziej ożywia aniżeli kogut z Siemensa...), a do tego jeszcze szalone życie na obczyźnie mi się przypomina
                              Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                              Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                              Comment

                              • adam16
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 9865

                                U mnie pogrywa właśnie sobie Brian Eno z płytki "Begegnungen"
                                Browar Hajduki.
                                adam16@browar.biz
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X