Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika monne
    ...wiesz, myślałam jeszcze o audycjach we wrocławskim ramie, ale chyba masz rację...nie umywają sie do MiniMaxu...
    O wrocławskich audycjach nie mam pojęcia niestety.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • Pinio74
      Senior
      • 10-2003
      • 3881

      Wczorajszy wieczór spędziłem z Bakszyszem (płytka One Love) i Hebanem do popicia. Całkiem udany mix
      BIRRARE HUMANUM EST

      Comment

      • kony
        breweriarz
        • 08-2005
        • 1701

        Właśnie miałem okazję "przekartkować" (czyli dość pobieżnie przesłuchać) płytę wspominanego parę postów wyżej Royksopp - "The Understanding". O ile "What Else Is There" to duża klasa wg. mnie, tak cała reszta płyty jest kompletnym nieporozumieniem. Takiej zmyłki singlowej dawno nie zaznałem, zupełnie nie moja bajka a szkoda bo miałem nadzieję na fajną nową płytkę do słuchania.
        A w tej sytuacji dalej będę katował Tori Amos na zmianę z The Mars Volta.
        Przy okazji w całej rozciągłości przyłączam się do opinii iż Piotr "Kaczka" Kaczkowski równych sobie ma niewielu w swoim fachu i oby w dobie powszechnej "formatyzacji" wszystkiego co się da i grania z playlisty nie okazało się pewnego dnia że MiniMaxa słuchamy o 3.00 nad ranem.

        PS. Polecam Arctic Monkeys ! Prosta acz energetyczna muzyka. Naprawdę dobrze robi w każdej sytuacji.

        PS2. Lada dzień premiera nowego singla Tool. Bądźcie czujni

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony
          ... i oby w dobie powszechnej "formatyzacji" wszystkiego co się da i grania z playlisty nie okazało się pewnego dnia że MiniMaxa słuchamy o 3.00 nad ranem...
          No racja - czwartkowo/piątkowe wydania kończą się wcześniej bo o 2-giej
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • kony
            breweriarz
            • 08-2005
            • 1701

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
            No racja - czwartkowo/piątkowe wydania kończą się wcześniej bo o 2-giej
            No tak ale moja najczarniejsza z czarnych wizji przewidywała rozpoczęcie o 3.00
            a takiej opcji mój organizm zbyt często nie zniesie.
            Obyśmy takich czasów nie doczekali

            Comment

            • JAckson
              Senior
              • 05-2004
              • 6122

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
              13.03 wychodzi nowa płyta Józka z Satrianich pt. Super Colossal.
              Wreszcie dorwałem ową płytę, ale przesłuchałem dopiero raz. Na razie mnie nie powaliła. Muzyka jest oczywiście na najwyższym poziomie, ale jeszcze mnie nie zaskoczyła innowacyjnością. Może z czasem ją odkryję.
              Bardzo cieką wydała mi się natomiast koncertowa płyta G3 "Live In Tokyo" z Johnem Petruccim. Skłania mnie to doświadczenie do bliższego kontaktu z dokonaniami Dream Theater.
              MM961
              4:-)

              Comment

              • Shlangbaum
                Senior
                • 03-2005
                • 5828

                A ja będąc ostatnio we Wrocławiu zaraziłem się od kolegi Mike'em Oldfield'em i zaraz po powrocie zakupiłem w krakowskim komisie kilka używanych starszych płytek. Szczególnie często słucham "Crises".

                Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                Comment

                • JAckson
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 6122

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                  Bardzo cieką wydała mi się (..)
                  Ciekawe
                  MM961
                  4:-)

                  Comment

                  • dkrasnodebski
                    cymbał
                    • 05-2003
                    • 2316

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                    A ja będąc ostatnio we Wrocławiu zaraziłem się od kolegi Mike'em Oldfield'em i zaraz po powrocie zakupiłem w krakowskim komisie kilka używanych starszych płytek. Szczególnie często słucham "Crises".
                    Polecam płytę pod tytułem "Voyager" (chyba ma taki tytuł), jest to mniej znana płyta ale chyba najrówniejsza ze wszystkich Oldfielda i z fajnym pomysłem na całość.
                    Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                    www.radoslawstolar.pl

                    Comment

                    • kiszot
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 8081

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dkrasnodebski
                      Polecam płytę pod tytułem "Voyager" (chyba ma taki tytuł), jest to mniej znana płyta ale chyba najrówniejsza ze wszystkich Oldfielda i z fajnym pomysłem na całość.
                      "Voyager" to moja ulubiona płyta Oldfielda.
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • Twilight_Alehouse
                        Chmielowisko.pl
                        • 06-2004
                        • 6310

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                        Skłania mnie to doświadczenie do bliższego kontaktu z dokonaniami Dream Theater.
                        Oj polecam, polecam. Ja łykam całość repertuaru, więc ciężko mi coś konkretnie rekomendować. Najlepiej chyba jednak zacząć od przełomowej "Images And Words" (1992) i "Scenes From A Memory" (1999) - to oczywiście moje czysto subiektywne zdanie
                        A w zbliżonych klimatach tradycyjnie polecam oczywiście rewelacyjny polski zespół Riverside.

                        Comment

                        • iron
                          Senior
                          • 08-2002
                          • 6703

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                          Bardzo cieką wydała mi się natomiast koncertowa płyta G3 "Live In Tokyo" z Johnem Petruccim. Skłania mnie to doświadczenie do bliższego kontaktu z dokonaniami Dream Theater.
                          No co ty JAckson - nie znałeś Dream Theater

                          Jak dla mnie to na uwagę głównie w tym zespole zasługuje Mike Portnoy i jego magiczne bębny , ale trzeba przyznać, że wszyscy są niesłychanie perfekcyjni, czasem aż "zbyt techniczni".
                          Co do płyt polecanych przez T.A. to dorzucę:
                          - "A change of seasons" (1995) - z jednej strony suita z czasów "Images and Words", a z drugiej koncert z wieloma zaskakującymi coverami
                          - "Train of thought" (2003) - bardzo spójna i fajnie brzmiąca
                          -jakakolwiek z licznych koncertowych płyt.

                          Oprócz płyt Dream Theater polecam także projekt poboczny instrumentalistów (takie D.T. bez wokalu) czyli - Liquid Tension Experiment (są tego co najmniej dwie płyty studyjne i jedna koncertowa)

                          No to marsz odrabiać pracę domową
                          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                          Rock, Honor, Ojczyzna

                          Comment

                          • Twilight_Alehouse
                            Chmielowisko.pl
                            • 06-2004
                            • 6310

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
                            Oprócz płyt Dream Theater polecam także projekt poboczny instrumentalistów (takie D.T. bez wokalu) czyli - Liquid Tension Experiment.
                            Dodam, że z jeszcze lepszym basistą niż dreamowy Myung - z fenomenalnym Tonym Levinem (King Crimson, Peter Gabriel).

                            A skoro Iron wspomniał o koncertowym obliczu D.T., to warto polować na odgrywane przez nich w całości "obce" płyty - do tej pory przerobili "Number of the Beast" Iron Maiden, "Dark Side of the Moon" Floydów i "Master of Pupets" Metalliki. W ogóle za przeróbki zabierają się często i nieźle im to wychodzi.

                            I bębny Portnoya są magiczne W sumie to nie wiem czy ktoś jeszcze poza nim używa perkusji z trzema centralkami?

                            Comment

                            • dkrasnodebski
                              cymbał
                              • 05-2003
                              • 2316

                              Panie Jacek, przypomnij mi proszę tuż przed warsztatami to Ci przywiozę znakomity koncert DT na VCD.
                              Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                              www.radoslawstolar.pl

                              Comment

                              • JAckson
                                Senior
                                • 05-2004
                                • 6122

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
                                No co ty JAckson - nie znałeś Dream Theater
                                Znałem, ale jakoś mnie nie porwało na tyle, by mocniej zgłebiać . Interesuje mnie także solowy projekt Petrucciego. Podczas wspominanego G3 grał właśnie przyjemny utwór ('Glasgow kids' zdaje się) z ostatniej swojej solowej płyty.
                                MM961
                                4:-)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎