Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Kurcze - ciekawie brzmi najnowsze The Beatles. A myślałem że nie będzie ciekawe.
    To nie są odgrzewane kotlety.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • cyborg_marcel
      Senior
      • 03-2003
      • 3467

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dkrasnodebski
      To takie trochę giertychowskie podejście ma ten Twój kolega.
      Dostał w łykend wiązankę (bez przeklinania, ale dobitną) i na razie się obraził, więc mogę ochłonąć
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
      W nadchodzący poniedziałek na Polsacie o 20:50 film XXX, ponoć pseudo akcja, ale za to muzyka Rammsteina z występującym Rammsteinem
      Kurka, poza motorami w stylu Red Bulla, listą kaskaderów, to ogólnie popelina z przebłyskami Rammsteina. Na trzeźwo trudno było wytrzymać przed tv (zwłaszcza, że "Nie lubię poniedziałków" na innym programie...). Ale trzeba im przyznać, że opracowanie muzyczne ciekawie zrobione i chętnie by Cyborg zapolował na ściężkę dźwiękową.
      Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

      Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

      Comment

      • BigLebowski
        Senior
        • 09-2006
        • 158

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
        Kurka, poza motorami w stylu Red Bulla, listą kaskaderów, to ogólnie popelina z przebłyskami Rammsteina. Na trzeźwo trudno było wytrzymać przed tv (zwłaszcza, że "Nie lubię poniedziałków" na innym programie...). Ale trzeba im przyznać, że opracowanie muzyczne ciekawie zrobione i chętnie by Cyborg zapolował na ściężkę dźwiękową.
        Co to są motory w stylu Red Bulla?
        Last edited by Marusia; 21-11-2006, 14:58.
        Piwo jest prawdopodobnie jedną z najlepszych rzeczy, jakie pojawiły się na ziemi - oprócz mnie, tak... to dwa z największych objawień na powierzchni ziemi. Więc... pasujemy do siebie.

        Comment

        • cyborg_marcel
          Senior
          • 03-2003
          • 3467

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika BigLebowski
          Co to są motory w stylu red bulla? Sorry, najwraźniej dwa razy mi się kliknęło.
          W stylu Red Bull X-Fighters = różne fikołki, latanie z motorem (a nie na nim), zsiadanie bez zatrzymywania itp. No ogólnie takie ładne dla oka i niebezpieczne dla zdrowia (i życia) sztuczki na motorach i z motorami
          Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

          Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

          Comment

          • BigLebowski
            Senior
            • 09-2006
            • 158

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
            W stylu Red Bull X-Fighters = różne fikołki, latanie z motorem (a nie na nim), zsiadanie bez zatrzymywania itp. No ogólnie takie ładne dla oka i niebezpieczne dla zdrowia (i życia) sztuczki na motorach i z motorami
            Oooo to mi się podoba!
            Piwo jest prawdopodobnie jedną z najlepszych rzeczy, jakie pojawiły się na ziemi - oprócz mnie, tak... to dwa z największych objawień na powierzchni ziemi. Więc... pasujemy do siebie.

            Comment

            • cyborg_marcel
              Senior
              • 03-2003
              • 3467

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika BigLebowski
              Oooo to mi się podoba!
              Mnie też - uwielbiam oglądać w ciepełku i z w dłoni.
              A po filmie XXX Cyborg odkrył, że to Rammsteina świetnie pasuje Kate Bush - fajny melanż wychodzi, jak się słucha tych wykonawców na przemian.
              Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

              Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

              Comment

              • BigLebowski
                Senior
                • 09-2006
                • 158

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
                Mnie też - uwielbiam oglądać w ciepełku i z w dłoni.
                A po filmie XXX Cyborg odkrył, że to Rammsteina świetnie pasuje Kate Bush - fajny melanż wychodzi, jak się słucha tych wykonawców na przemian.
                Poprostu wychodzi Rammbush
                Piwo jest prawdopodobnie jedną z najlepszych rzeczy, jakie pojawiły się na ziemi - oprócz mnie, tak... to dwa z największych objawień na powierzchni ziemi. Więc... pasujemy do siebie.

                Comment

                • JAckson
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 6122

                  Dzisiejszy wieczór spędzam przy piwie i DVD projektu G3.

                  Oglądam te koncerty po raz któryś już, ale pan Steve Vai zadziwia mnie za każdym razem. Jego twórczość podoba mi się coraz bardziej, a pomysły na zrobienie 'szoł' na koncercie są niesamowite (gitary z trzema gryfami, granie na jednej gitarze dwóch muzyków jednocześnie itd.)

                  A wcześniej w samochodzie RATM z pierwszej płyty dość głośno. Aż się chciało szybciej jechać
                  MM961
                  4:-)

                  Comment

                  • grzeber
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 2868

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yendras
                    Jak już Ci się znudzi Ofra, a nadal będziesz miała ochotę na jakieś orientalne panie to polecam m.in. Natashę Atlas (jeśli dobrze pamiętam Egipcjanka z Londynu, sporo elektroniki i klubowych aranżów, chyba gościła na którymś Buddhabarze), Fairouz (Liban - żadnej elektroniki - sama prawda, czujesz się jakbyś przeniosła się do Bejrutu lat 30-tych), Souad Massi (Algieria, brzdąka sobie dziewczyna na gitarze), Asha Bhosle (starsza pani z Indii, gwiazda piosenki bollywoodzkiej, polecam płytę "Asha Bhosle & Kronos Quartet"), ewentualnie soundtracki do "Monsunowego Wesela" (fajny) i "Czasem słońce, czasem deszcz" (wg mnie trochę gorszy, ale też daje radę). I może jeszcze płytka "Bosporus Bridge" niemiecko-tureckiej formacji Orientation (na szczęście wokale tureckie).
                    Będe musiał sobie poustawiac na Mule trochę do zassania .

                    Ja do siebie mogę polecić: Mohammed Waradi - genialna płyta "Live in Addis Abeba", Dursan Acar - muzyka kurdyjska, Asif Bhatti - muzyka z Punjabu oraz składanki z Afryki Zachodniej BEFA Africa. O takich osobach jak Nustar czy Yossou N'dour chyba wspominać nie muszę.
                    pozdrawiam
                    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                    Comment

                    • BigLebowski
                      Senior
                      • 09-2006
                      • 158

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber
                      ...O takich osobach jak Nustar czy Yossou N'dour chyba wspominać nie muszę.
                      Nie musisz
                      Piwo jest prawdopodobnie jedną z najlepszych rzeczy, jakie pojawiły się na ziemi - oprócz mnie, tak... to dwa z największych objawień na powierzchni ziemi. Więc... pasujemy do siebie.

                      Comment

                      • Aldach
                        Senior
                        • 07-2003
                        • 1269

                        Właśnie słucham sobie utwor "Bombonierka" Basi Stępniak - Wilk i Grzegorza Turnała i jestem pod ogromnym wrażeniem.

                        Comment

                        • lzkamil
                          kierowca bombowca
                          • 01-2003
                          • 3611

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                          Weź nie denerwuj ludzi i choć raz napisz, że obalasz właśnie jakiegoś holenderskiego liderprajsa, a za chwilę otwierasz coś jeszcze cieńszego.
                          Żebyś nie marudził to przypomnę że żulerskie bronki w tym kraju też pijałem, chociażby tego i tego Inna sprawa że cienkie to one nie były
                          A dziś Alfa Edel Pils i bałkański punk - sarajewski Ofsajd i chorwackie Hladno Pivo żeby było na temat
                          Lepszy jabol pod okapem
                          niż GŻ, CP i KP !


                          Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                          Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                          Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                          Comment

                          • Sherman
                            Senior
                            • 09-2005
                            • 305

                            Właśnie się chilout'uje i słucham Branford Marsalis Quartet albumu Eternal. Polecam

                            Comment

                            • slavoy
                              Senior
                              • 10-2001
                              • 5052

                              Popijam piwko, zajadam wędzone kalmary, wysłuchując Lateralusa Toola z winyla. Potrafiło mnie to wspaniale uspokoić podczas walk z komputrem - nowiutki teoretycznie 160GB dysk ma tylko 130GB tako pod Pingwinem, ja i pod windą. FreeDOS dał radę.

                              A zaraz acepiorundece Fly On The Wall, także z winyla.... ach te trzaski
                              Dick Laurent is dead.

                              Comment

                              • slavoy
                                Senior
                                • 10-2001
                                • 5052

                                I poszło acedece.
                                A co teraz? Nie uwierzycie!
                                Kto z Was pamięta Małe WuWu?
                                Dorwałem ostatnio czyściutkiego winyla na dworcu we Wrocu za psie pieniądze... Norrrrmalnie czuję się jak za szczenięcych lat oglądając 5-10-15

                                A i duże VooVoo też lubię, ale czarnej nie mam...
                                Aj, Waglewski...


                                jestem po kilku
                                Dick Laurent is dead.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎