Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sergioP Wyświetlenie odpowiedzi
    Pewnie, że nie ma co narzekać. Zwłaszcza, gdy się takie kasety ma ( patrz pięć postów wyżej )
    Nie mogę narzekać, bo praktycznie wszystko z czasów świetności 4AD mam na kasetach (które są jeszcze na chodzie). Oprócz tej płyty, której szukasz.

    Comment

    • snorre
      Senior
      • 02-2006
      • 655

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sergioP Wyświetlenie odpowiedzi
      "Pozycja na zamówienie - dystrybutor nie ma produktu w swoim magazynie i nie wiadomo, kiedy będzie go miał, w związku z czym nie jesteśmy w stanie określić nawet przypuszczalnego terminu realizacji zamówienia. O postępach realizacji zamówienia informujemy klienta na bieżąco."
      Ale i tak dziękuję
      Można kupić na amazon.com za 21.99 USD, co przy obecnym kursie dolara nie jest tak tragiczne...
      Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        U mnie właśnie króluje Marillion - "Misplaced Childhood", ale za to w specjalnej, dwupłytowej edycji. Tak w zasadzie to jedna płytka w dwóch wersjach bo oprócz kilku dodatków, drugi CD zawiera przede wszystkim utwory w wersjach demo.
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • franekf
          Senior
          • 06-2004
          • 944

          Ja właśnie wrzuciłem sobie Dave Matthews Band "The Best of What's Around" i... rewelacja po prostu! Miało być wstępne odsłuchanie na szybko, a siedzę już pół godziny i nie mogę się oderwać. Jakaś świeżość i lekkość z tego bije, w sam raz do zaczynającej się wiosny
          Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
          http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
          Piwny Janusz bez Teku

          Comment

          • iommi
            Senior
            • 07-2003
            • 1522

            Stolen Babies, to dla mnie odkrycie ostatniej Metalmanii. Zagrali na małej scenie. Jak dla mnie jeden z lepszych setów tego dnia (obok Vadera).
            Stylistycznie średnio pasowali do festiwalu, ale się spodobali. Ja w każdym razie z czystym sercem odpuściłem sobie prostackiego Marduka na dużej scenie dla tej zakręconej panienki i jej odjechanych kolegów. Poniżej próbka ich możliwości.
            W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
            *****************************

            Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

            *****************************

            Comment

            • PabloZD
              Senior
              • 08-2005
              • 222

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16 Wyświetlenie odpowiedzi
              U mnie właśnie króluje Marillion - "Misplaced Childhood"
              ...całe mieszkanie do góry nogami wywróciłem ale znalazłem Merillion - Anora Knophobia. Gdyby nie Twój post to płytka pewnie poszłaby w zapomnienie, a tak to aż Żywego sobie nalazłem z tej okazji

              Comment

              • JAckson
                Senior
                • 05-2004
                • 6122

                Czy ktoś był na tegorocznej Metalmanii i może napisać jak wypadł Megadeth? Ja dowiedziałem się o występie Megadeth zbyt późno, alem ciekaw nowego składu.
                MM961
                4:-)

                Comment

                • iommi
                  Senior
                  • 07-2003
                  • 1522

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                  Czy ktoś był na tegorocznej Metalmanii i może napisać jak wypadł Megadeth? Ja dowiedziałem się o występie Megadeth zbyt późno, alem ciekaw nowego składu.
                  Byłem, ale o Megadeth ci nie opowiem, bo nie widziałem ich koncertu. Po Dillinger Escape Plan poszedłem na piwko i występ Mustaina i ekipy mnie ominął. Cóż, w zasadzie i tak nie nastawiałem się na ich koncert szczególnie...
                  Ale miałem za to zaproszenie na pokoncertowe after party z zespołem i tam było bardzo miło. Dave gadatliwy, rozpolitykowany do granic możliwości. Szczerze mówiąc więcej tematów rozmów dotyczyło wyborów prezydenckich w USA i misji w Afganistanie, niż muzyki.
                  *****************************

                  Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                  *****************************

                  Comment

                  • JAckson
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 6122

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi Wyświetlenie odpowiedzi
                    Byłem, ale o Megadeth ci nie opowiem, bo nie widziałem ich koncertu. Po Dillinger Escape Plan poszedłem na piwko i występ Mustaina i ekipy mnie ominął. Cóż, w zasadzie i tak nie nastawiałem się na ich koncert szczególnie...
                    Ale miałem za to zaproszenie na pokoncertowe after party z zespołem i tam było bardzo miło. Dave gadatliwy, rozpolitykowany do granic możliwości. Szczerze mówiąc więcej tematów rozmów dotyczyło wyborów prezydenckich w USA i misji w Afganistanie, niż muzyki.
                    No proszę, koncertu nie widział, a na imprezie był

                    Przypuszczam, że występ Megadeth raczej dość krótki, czyli kilka utworów.

                    Dzięki za odpowiedź
                    MM961
                    4:-)

                    Comment

                    • iommi
                      Senior
                      • 07-2003
                      • 1522

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                      Przypuszczam, że występ Megadeth raczej dość krótki, czyli kilka utworów.
                      Zagrali około godzinny set, prawie drugie tyle zajęło przygotowanie sceny do koncertu. Ale tak jak pisałem wcześniej - dla mnie nr 1 tegorocznej edycji to Stolen Babies z małej sceny. No i oczywiście Vader, po którym jak dla mnie Metalmania mogła się kończyć. Wyszli i wykonali 45 minutową rzeź. Bez litości, bez brania jeńców.
                      Interesujący był też Dillinger EP - niestety ludziska przyjęły ich dosyć chłodno. Były wyciągnięte środkowe palce i wyganianie ze sceny. Szkoda, że nie wszyscy w tym kraju kumają, że na takim festiwalu kiedy występuje ktoś nam nie odpowiadający, można po prostu pójść na piwo...
                      *****************************

                      Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                      *****************************

                      Comment

                      • jacer
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 9875

                        Dave Matthews Band

                        Polecam.
                        Milicki Browar Rynkowy
                        Grupa STYRIAN

                        (1+sqrt5)/2
                        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                        No Hops, no Glory :)

                        Comment

                        • JAckson
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 6122

                          Czy ktoś wybiera się na koncert The Police do Chorzowa w czerwcu?
                          MM961
                          4:-)

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            A może ktoś ma ochotę jechać na Downa do Pragi (28 marca)? Próbuję skręcić jakąś ekipę z samochodem, żeby było taniej, ale jakoś nie wychodzi.

                            Comment

                            • dkrasnodebski
                              cymbał
                              • 05-2003
                              • 2316

                              Nic nie chciałem napisać.
                              Last edited by dkrasnodebski; 21-03-2008, 16:15.
                              Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                              www.radoslawstolar.pl

                              Comment

                              • dkrasnodebski
                                cymbał
                                • 05-2003
                                • 2316

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                                A może ktoś ma ochotę jechać na Downa do Pragi (28 marca)? Próbuję skręcić jakąś ekipę z samochodem, żeby było taniej, ale jakoś nie wychodzi.
                                A nie lepiej dzień później wsiąść w autobus i pojechać sobie na koncert w Warszawie?
                                Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                                www.radoslawstolar.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎