Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16 Wyświetlenie odpowiedzi
    U mnie spokojniutko dziś - dwie płytki Red Box: "Motive" i "The Circle & The Square".
    A do snu będzie - Fields of the Nephilim.
    Red Box jest zajefajne.Masz dobru gust
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • Gary
      Member
      • 10-2004
      • 57

      Generalnie jestem bardzo otwarty i nie zamykam się w żadnym gatunku muzyki.

      Po prostu z biegiem czasu moje fascynacje muzyczne tj. piwne sie zmieniały. Kiedyś słuchałem dużo Jazzu głownie Davisa, Komedy, Urbaniaka a np. teraz bardziej odpowiada mi nowa fala jazzu np. Pink Freud, Jaga Jazzist, Cinematic Orchestra (duży flirt z elektroniką)

      Zarówno do dawnych miłości muzycznych jak i piwnych się wraca

      Ostatnio siedzę głownie w muzyce Ambientowej, którą bardzo mnie releksuje i wycisza, ale cały czas trzymam rękę na pulsie i staram się być na bieżąco jeżeli chodi zo współczesną i nową muzykę...

      Z polskich płyt, które ostatnio "molestują" mi uszy to Waglewski, Fisz, Emade- Męska Muzyka
      i Jacaszek - "Treny"

      Comment

      • jerzy
        piwoholik
        • 10-2001
        • 4705

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
        Podobuje się nie
        Nie jako nie w dziwnym szyku, czy zjadło m przed tym nie?
        browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

        Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

        Comment

        • MarcinKa
          Senior
          • 02-2005
          • 2729

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy Wyświetlenie odpowiedzi
          czy zjadło m przed tym nie?
          Zjadło, zjadło.

          Ostatnio odkryłem ciekawy zespół z Krakowa. Gra kombinację folku, muzyki dawnej, transowej, akustycznej, alternatywnej... Ciężko ich zaszufladkować. Grali na tradycyjnym święcie Rękawki (Brathanki tam też zaczynały). Zespół nazywa się Południca! Wie ktoś co oznacza ta nazwa?
          Jak by ktoś chciał posłuchać:

          Poludnica!'s profile including the latest music, albums, songs, music videos and more updates.

          W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

          W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
          To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
            Red Box jest zajefajne.Masz dobru gust
            Rzeknę że chyba nawet mam dobru gustu
            Dziś Clan of Xymox i odrobina Glass'a
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • jacer
              Senior
              • 03-2006
              • 9875

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
              Lao Che "Gusła" fajna płyta, trza nabyć wszystkie jakie wydali.

              Właśnie odsłuchuję "Gospel".

              Zdolną młodzież mamy.
              Milicki Browar Rynkowy
              Grupa STYRIAN

              (1+sqrt5)/2
              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
              No Hops, no Glory :)

              Comment

              • adam16
                Senior
                • 02-2001
                • 9865

                U mnie ciąg dalszy odgrzewania staroci - The Cars.
                Browar Hajduki.
                adam16@browar.biz
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                Comment

                • Wujcio_Shaggy
                  Senior
                  • 01-2004
                  • 4628

                  Ja ostatnio namiętnie słucham Nightwish - taki symfoniczno-operowy metal rodem z Finlandii. Chłopaki łoją równo, a pani na wokalu też strun nie oszczędza. Całkiem fajne; no, może ostatnia płyta zmierza momentami zanadto w kierunku "przebojowości" - coś jakby The Corrs + kilka kilowatów...
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                  @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                  Comment

                  • fteo
                    Senior
                    • 05-2003
                    • 1139

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                    Właśnie odsłuchuję "Gospel".

                    Zdolną młodzież mamy.
                    Kawałki z tej płyty świetnie wypadają na koncercie.
                    http://lotnictwo.net.pl/
                    http://www.flightradar24.com/
                    http://www.airshow.sp.mil.pl/

                    Comment

                    • zolwixx
                      Member
                      • 03-2008
                      • 42

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16 Wyświetlenie odpowiedzi
                      U mnie ciąg dalszy odgrzewania staroci - The Cars.
                      znam tylko kawalek "Drive".
                      album jest bardziej w strone ballad,
                      czy tez jest cos "do piwa"?


                      ostatnio do odpoczynku w pelnym sloncu przy piwie
                      spodobala mi sie westernowa muza
                      z anime "Cowboy Bebop". nic, tylko sie relaksowac

                      Comment

                      • JAckson
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 6122

                        Ja dziś w pracy słucham koncertówek Dream Theater.
                        Mię ten zespół bardziej coraz z rajt wyrywa i beret pali
                        MM961
                        4:-)

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          Gdyby ktoś miał wątpliwości, na czym polega metal

                          W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                          Comment

                          • Wujcio_Shaggy
                            Senior
                            • 01-2004
                            • 4628

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ja dziś w pracy słucham koncertówek Dream Theater.
                            Mię ten zespół bardziej coraz z rajt wyrywa i beret pali
                            A mię jakoś, z czasem, coraz mniej, niestety...
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                            @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                            Comment

                            • lzkamil
                              kierowca bombowca
                              • 01-2003
                              • 3611

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                              W sumie główne przebłyski Pantery to sam Anselmo, Down to trochę inna para kaloszy. Phil mniej się drze, muzyka jest bardziej melodyjna, ale swoją siłę ma, co dobitnie odczułem na koncercie.

                              A nawiasem mówiąc, dopiero wczoraj zorientowałem się, że jeden z gitarzystów to lider Corrosion of Conformity, co tłumaczy krok w stronę melodyjności (przynajmniej w porównaniu z Panterą ). Ogólnie bardzo fajna mieszanka, mocno sabatowska.
                              Żą, a jakąś konkretną płytkę Downów byś polecił żebym wiedział czego szukać?

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ja ostatnio namiętnie słucham Nightwish - taki symfoniczno-operowy metal rodem z Finlandii. Chłopaki łoją równo, a pani na wokalu też strun nie oszczędza. Całkiem fajne; no, może ostatnia płyta zmierza momentami zanadto w kierunku "przebojowości" - coś jakby The Corrs + kilka kilowatów...
                              Też coś ich mam i czasem słucham.

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ostatnio odkryłem ciekawy zespół z Krakowa. Gra kombinację folku, muzyki dawnej, transowej, akustycznej, alternatywnej... Ciężko ich zaszufladkować. Grali na tradycyjnym święcie Rękawki (Brathanki tam też zaczynały). Zespół nazywa się Południca! Wie ktoś co oznacza ta nazwa?
                              Nawet ciekawie brzmi. A południca to chyba jakaś kuzynka utopca, strzygi, mamuny itp.
                              Lepszy jabol pod okapem
                              niż GŻ, CP i KP !


                              Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                              Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                              Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                              Comment

                              • Maggyk
                                Szara Adminiscjencja
                                • 05-2004
                                • 5615

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lzkamil Wyświetlenie odpowiedzi

                                Nawet ciekawie brzmi. A południca to chyba jakaś kuzynka utopca, strzygi, mamuny itp.
                                Południca (przypołudnica, żytnia, rżana baba, baba o żelaznych zębach) - według wierzeń słowiańskich złośliwy i morderczy demon polujący na tych, którzy niebacznie w samo południe przebywali w polu. Zabijał dorosłych (np. kosiarzy czy oraczy pracujących w pełnym słońcu) oraz porywał dzieci bawiące się na skraju pola. Niekiedy zadowalał się "tylko" pozbawieniem ofiary na jakiś czas przytomności lub zesłaniem potężnego bólu głowy. Przedstawiano go pod postacią odzianej na biało kobiety, o surowej bladej twarzy. Jeśli w bezwietrzny dzień łany zboża nagle zaczynały falować to było jasne, że południca jest tuż tuż. Szczególnie lubiła przebywać wśród łanów łubinu. Nie było przeciw niej obrony - należało po prostu w okolicy południa unikać przebywania na polu, a już szczególnie drzemki na polu. Śpiący był bowiem szczególnie pożądaną ofiarą. Południca traciła swą moc w miejscach zacienionych, więc dobrze było przeczekać południe w cieniu drzew - tam demon nie miał dostępu, w przypadku ataku wskazane było schronienie się w takie miejsce.


                                Za wikipedia.org
                                Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                                Piwo domowe -
                                Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                                Reklama w BROWARZE
                                PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎