Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    tak a propos czepialstwa

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
    Pasowałoby dokupić jeszcze do tego dodatkowy foodswitch.
    to do zmiany talerzy z jadłem?
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • JAckson
      Senior
      • 05-2004
      • 6122

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
      to do zmiany talerzy z jadłem?
      Dobre

      Moja kulpa
      MM961
      4:-)

      Comment

      • Maidenowiec
        Senior
        • 07-2004
        • 2287

        No zmienia dźwięk z wegetariańskich psalmów na ostrą, mięsną rzeźnię
        Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

        Thou shallt not spilleth thy beer!

        Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          Mocno się od tygodnia reedukuję Manu Chao przed wtorkowym koncertem we Wrocławiu. Już się nie mogę doczekać! Ten koleś jest jedyny w swoim rodzaju.

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10837

            Od wczoraj jestem w posiadaniu ostatniego krążka Apatii "Uległość'. Niestety bez Bulwy to nie jest ten sam zespól. Niby grają w dobrym starym stylu ale brakuje mi czegoś co można było usłyszeć na poprzednich płytach. Rozczarowanie miesiaca.

            Aktualnie przesłuchuje po raz "enty" Mogwai. Klasyka! Żałuję że nie mgę być na ich koncercie w Mysłowicach.
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • Seler_32
              Senior
              • 04-2003
              • 444

              W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


              Miłego słuchania.
              Nie należy odkładać na jutro, tego co można wypić dzisiaj.

              Nie wierzę abstynentom.

              Comment

              • iron
                Senior
                • 08-2002
                • 6703

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum Wyświetlenie odpowiedzi
                Mnie ostatnią kręcą Strachy Na Lachy i ich wersje piosenek Kaczmarskiego.
                Mam od niedawna to samo - to znaczy od czasu zakupu...

                Całkiem udana płyta, zwłaszcza jej koniec - czyli "Szklana góra", " Encore jeszcze raz" i "Kazimierz Wierzyński".
                I tylko szkoda, że Przemysław Alkoholik nie wyraził zgody na nagranie na tej płycie " Autoportretu Witkacego" i " A my nie chcemy ucieka stąd"...
                Last edited by iron; 21-07-2008, 22:01.
                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                Rock, Honor, Ojczyzna

                Comment

                • danio_145
                  Senior
                  • 02-2005
                  • 723

                  Zdecydowanie potwierdzam. Wersja płyty oryginalna tj. z tymi dwoma piosenkami zdecydowanie lepsza. Ten mus nagrania i wydania Murów to pójście pod komerche niestety...polecam wersje koncertowe

                  Comment

                  • iron
                    Senior
                    • 08-2002
                    • 6703

                    Ostatnio z racji zainstalowania nowego nagłośnienia i urlopu sporo sobie słuchałem...

                    Było wiele, ale najbardziej pamiętam - Black Sabbath " Live at least" oraz takie małe wspominki z popu zabarwionego new romantic, czyli ramotę z 1986 roku - Ultravox " U-vox".

                    A teraz mały apel - przedwczoraj korzystając z urlopu obejrzałem sobie na polonijnej odmianie TVP film o/ilustrowany piosenkami Jana Krzysztofa Kelusa " Był raz dobry świat". Urzekła mnie autentycznośc tych piosenek - ma to ktoś w jakimś cyfrowym formacie?
                    Last edited by iron; 23-07-2008, 20:59.
                    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                    Rock, Honor, Ojczyzna

                    Comment

                    • adam16
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 9865

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi

                      A teraz mały apel - przedwczoraj korzystając z urlopu obejrzałem sobie na polonijnej odmianie TVP film o/ilustrowany piosenkami Jana Krzysztofa Kelusa " Był raz dobry świat". Urzekła mnie autentycznośc tych piosenek - ma to ktoś w jakimś cyfrowym formacie?
                      Może to Ci się przyda: http://mp3.teledyski.info/index.html...k&dalej=Szukaj
                      Last edited by adam16; 23-07-2008, 21:42.
                      Browar Hajduki.
                      adam16@browar.biz
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Zupełnie nie rozumiem osób słuchających przy piwie czy do piwa np ciężkiego, progresywnego lub odlotowego rocka.
                        To bez urazy, ale słabą masz wyobraźnię. Słuchać można wszystkiego, co się lubi, np. pieśni religijnych, co kilka razy mi się zdarzyło, choć jestem ateuszem.

                        Comment

                        • JAckson
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 6122

                          Prócz słuchania można nawet grać coś ciężkiego zapijając piwem
                          MM961
                          4:-)

                          Comment

                          • iron
                            Senior
                            • 08-2002
                            • 6703

                            A ja sobie podglądałem Woodstock na Onecie.

                            Dzień pierwszy - piątek

                            Na początek obejrzałem częśc koncertu Daabu - dobre brzmienie, a reszta jak zwykle
                            Chciałem, ale nie zdążyłem na Lipali
                            Świetliki były nawet śmieszne, choc poeta Marcin jest już chyba trochę znużony taką formą działalności.
                            Lao Che zupełnie mnie nie poruszyło.
                            Kreatora słuchałem jednym uchem - tu też nic się nie zmieniło - łomot z niemiecką precyzją Uśpili mnie

                            Dzień drugi - sobota

                            Zacząłem od Waglewskiego z synami, ale jakoś do mnie nie trafiło...
                            Potem Vader - tym razem polski łomot, dla mnie bez specjalnej satysfakcji.
                            Na koniec Closterkeller i tu zaskoczenie - bardzo dobrze zagrali, a Anja choc sporo utyła, śpiewa chyba lepiej niż parę lat temu. Bardzo fajny koncert, ale całości niestety nie obejrzałem - Morfeusz mnie zaprosił w swoje objęcia.

                            Dzień trzeci - niedziela

                            Na początek Acid Drinkers - kwasożłopy dali naprawdę niezły koncert, jak zwykle zresztą, ale oni to już tak mają

                            Clawfinger - no cóż, koncert był nieco przydługi - monotonny, mogli się ograniczy do kilku najbardziej znanych kawałków. Występ ożywiła naga życ perkusisty

                            The Stranglers - niby wszystko zagrane czysto, niby fajnie, ale jakoś brakowało w tym ognia - czas się z nimi nie najlepiej obszedł.

                            Reasumując - mimo teoretycznie głośniejszych gwiazd niż rok temu (choc ja się z tym nie do końca zgadzam), festiwal moim zdaniem mniej ciekawy niż zeszłoroczny, czy ten dwa lata temu. Chyba lepsza jest większa różnorodnośc...
                            Last edited by iron; 04-08-2008, 16:25.
                            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                            Rock, Honor, Ojczyzna

                            Comment

                            • slavoy
                              Senior
                              • 10-2001
                              • 5052

                              Po ośmiu latach oczekiwania, wczoraj podano datę premiery najnowszej płyty dziadów z AC/DC - 20 października. Będzie się to zwało "black Ice", a pierwszy singiel "Rock 'n' Roll train" wskoczy do rozgłośni już na dniach - 28 sierpnia. Zaraz po premierze albumu towarzystwo wesołych tetryków rusza w 18-to miesięczną trasę (dat jeszcze nie ma).
                              Ja tam się już ustawiam w kolejce- na CD, LP i koncert, choćby i w Mediolanie!

                              For Those About To Rock - We Salute You!
                              Dick Laurent is dead.

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23799

                                no proszę, dinosezon sie zaczyna, Metallica też coś wysmażyła...
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎