Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • JAckson
    Senior
    • 05-2004
    • 6122

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi

    For Those About To Rock - We Salute You!
    Wreszcie będę miał zanotowany ten tytuł

    Na koncert w Polsce/Czechach także wyruszyłbym chętnie
    MM961
    4:-)

    Comment

    • slavoy
      Senior
      • 10-2001
      • 5052

      No i jest nowy kawałek acepiorundece. No i jest dokładnie tym, czego można się było spodziewać. Jest po prostu cholernie acedecowy . To jedna z tych kapel, które nie powinny i nie ewoluują zbytnio. I na zdrowie im to wychodzi.
      Numeru można posłuchac na oficjalnej stronie. Ja niestety nie miałem szczęścia, bo serwer strasznie mulił (pewnie wszyscy się rzucili). Na szczęście źródła alternatywne nie zawiodły.
      Dick Laurent is dead.

      Comment

      • Maidenowiec
        Senior
        • 07-2004
        • 2287

        Slavoy,a kojarzysz Airbourne?
        Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

        Thou shallt not spilleth thy beer!

        Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

        Comment

        • naczelnik
          Senior
          • 08-2003
          • 1884

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
          No i jest nowy kawałek acepiorundece.
          na winylu kiedy go miec bedziesz ?
          Popieram domowe browary!

          Polakom gratulujemy naczelnika

          Zamykam browar.
          Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

          gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6703

            Tak sobie dziś posłuchałem na You Tube dwóch kawałków z nowej płyty Metallicy - "Cyanide" i "The day that never comes" i muszę stwierdzić, że to może być niezła płyta - no ale ja mam słabość do Mety, więc może przesadzam, zobaczymy.
            Last edited by iron; 01-09-2008, 11:37.
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • JAckson
              Senior
              • 05-2004
              • 6122

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
              Tak sobie dziś posłuchałem na You Tube dwóch kawałków z nowej płyty Metallicy - "Cyanide" i "The day that never comes" i muszę stwierdzić, że to może być niezła płyta - no ale ja mam słabość do Mety, więc może przesadzam, zobaczymy.
              'Przesłuchałem' na jutjubie

              Cyanide znalazłem w słabej koncertowej jakości i na razie nie mam zdania.
              The day that never comes w trochę lepsze jakości. Początek metalikowy, środek mnie znudził, koniec w stylu 'łana' plus brzmienie z 'Ride the lightning'.

              Poczekam z opinią z wyjścia płyty bo: słaba jakość nagrania, nowe, niewygrzane słuchawki.
              MM961
              4:-)

              Comment

              • iron
                Senior
                • 08-2002
                • 6703

                Tu masz Cyanide w lepszej jakości: http://metallica.com/index.asp?1=1&item=601167
                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                Rock, Honor, Ojczyzna

                Comment

                • Maidenowiec
                  Senior
                  • 07-2004
                  • 2287

                  Ja z kolei odkryłem właśnie helwecką kapelę folk metalową zwącą się Eluveitie i stwierdzam, że są kapitalni. Wielki plus ode mnie za to, że mają lirę korbową Dwa kawałki wiszące na jutubie dla zainteresowanych - http://www.youtube.com/watch?v=2DYKsQqQgSk i http://www.youtube.com/watch?v=HtdvoKpLevc
                  Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                  Thou shallt not spilleth thy beer!

                  Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                  Comment

                  • JAckson
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 6122

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ja z kolei odkryłem właśnie helwecką kapelę folk metalową zwącą się Eluveitie i stwierdzam, że są kapitalni. Wielki plus ode mnie za to, że mają lirę korbową Dwa kawałki wiszące na jutubie dla zainteresowanych - http://www.youtube.com/watch?v=2DYKsQqQgSk i http://www.youtube.com/watch?v=HtdvoKpLevc

                    Lira korbowa rzeczywiście fajnym instrumentem jest. Szkoda tylko, ze panowie operujący na Jacksonie i ESP nie dają więcej melodii - w połączeniu z fletem, skrzypcami i co tam jeszcze mają - mogłaby wyjść ciekawa muzyka. Moim zdanie spore oderwanie sekcji typowo metalowej od folkowej - słychać albo sieczkę albo celtfolka. Pomysł na skład ciekawe No i wokal typowy dla skandynawskiego death metalu (czy jak to się teraz nazywa). Przypomina mi np. At The Gates

                    PS Opinia na bazie podanych dwóch linków, czyli mocno nieobiektywna
                    Last edited by JAckson; 04-09-2008, 18:17.
                    MM961
                    4:-)

                    Comment

                    • Maidenowiec
                      Senior
                      • 07-2004
                      • 2287

                      http://www.youtube.com/watch?v=WnW87...eature=related zobacz jeszcze to

                      Fakt faktem, że na gitarach mogliby się bardziej postarać. Tak samo sieczka na perkusji czasami jest kakofoniczna, ale generalnie skład jest dosyć młody, więc jeszcze się wyrobią. Panienka od liry korbowej ma 17 lat np
                      Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                      Thou shallt not spilleth thy beer!

                      Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                      Comment

                      • JAckson
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 6122

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
                        http://www.youtube.com/watch?v=WnW87...eature=related zobacz jeszcze to

                        Fakt faktem, że na gitarach mogliby się bardziej postarać. Tak samo sieczka na perkusji czasami jest kakofoniczna, ale generalnie skład jest dosyć młody, więc jeszcze się wyrobią. Panienka od liry korbowej ma 17 lat np
                        Też przed chwilą trafiłem na ten link. Więcej melodii, ale gdyby nie nietypowe instrumenty to niczym specjalnym się nie wyróznia. Zespół młody, co słychać.
                        Ostatnimi czasy mam wrażenie, że nie tyle liczy się sama treść muzyczna, co jakieś nowatorskie pomysły na skład instrumentów, aranżacje, brzmienie itp. (np. instrumenty dęte blaszane w połączeniu z ciężkim metalem ) więc mają szanse na sukces dziewczyny i chłopaki.
                        MM961
                        4:-)

                        Comment

                        • iron
                          Senior
                          • 08-2002
                          • 6703

                          Jak już będziecie mieli płyty tej kapelki to ja też się piszę na kopię

                          A ja z uporem maniaka wracam do Mety - na oficjalnej stronie coraz więcej do odsłuchu:
                          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                          Rock, Honor, Ojczyzna

                          Comment

                          • Maidenowiec
                            Senior
                            • 07-2004
                            • 2287

                            Jak to jak będziecie mieli ? No to pewnie jakaś kopia pójdzie w świat na Zlocie
                            Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                            Thou shallt not spilleth thy beer!

                            Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                            Comment

                            • GioCare
                              Senior
                              • 09-2007
                              • 137

                              Ja lubię wszystko co wpadnie mi w ucho ale osobiście preferuje muzykę w stylu Electro/House. I korzystając z okazji chciałbym się pochwalić moim najnowszym setem właśnie w tym stylu Napewno większość zarejestrowanych tu "browarowiczów" to ludzie w pełni wieku, więc liczę się z tym, że może nie przypaść do gustu styl, który preferuje. Ale zawsze można posłuchać.

                              Aby przesłuchać seta zapraszam na stronę www.djmefisto.diinoweb.com i przy nazwie DJ Mefisto - ElectroHouse Set(31.08.200 vol.3 www.SimMusic.edj.pl.mp3 trzeba nacisnąć ODTWARZAJ lub PLAY (w zależności od posiadanej przeglądarki). Tylko proszę nie ściągać z tej strony, dlatego że nie mam wykupionej wersji PRO i mogą zablokować mi konto na jeden dzień po przekroczeniu transferu.

                              Aby ściągnąć seta, należy odwiedzić link: http://rodziu.site.pl/sciagnij.php?id=1938

                              Życzę miłego słuchania i liczę na komentarze z Waszej strony.

                              Pozdrawiam! GioCare aka DJ Mefisto
                              ╔═╗
                              ║═╬╦╦═╦═╦═╗
                              ╠═║║║╬║╩╣╔║
                              ╚═╩═╣╔╩═╩╝UŻYTKOWNIK
                              ════╚╝══════════

                              - GIOCARE - Polski produkt wyprodukowany dla Biedronki lecz już niespotykany :(
                              "Ten, kto wymyślił piwo, był mędrcem"
                              http://www.kp.pl/

                              Comment

                              • kiszot
                                Senior
                                • 08-2001
                                • 8081

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika GioCare Wyświetlenie odpowiedzi

                                Aby przesłuchać seta zapraszam na stronę www.djmefisto.diinoweb.com i przy nazwie DJ Mefisto - ElectroHouse Set(31.08.200 vol.3 www.SimMusic.edj.pl.mp3 trzeba nacisnąć ODTWARZAJ lub PLAY (w zależności od posiadanej przeglądarki). Tylko proszę nie ściągać z tej strony, dlatego że nie mam wykupionej wersji PRO i mogą zablokować mi konto na jeden dzień po przekroczeniu transferu.
                                vol.2 chyba bardziej mi podszedł.
                                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                                So von Natur, Natur in alter Weise,
                                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎