Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    Dałbym sobie obciąć rękę, że przed chwileczką słyszałem Fteo w radiowej Trójce zapawiadające Skunk Anansie.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • Samael
      Senior
      • 09-2007
      • 153

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
      Macie tu trochę prawdziwej sztuki: http://www.youtube.com/watch?v=Nh8CfWEnSJ8

      Tak sobie myślę... Wziąć kamerę na zlot?
      Niezly kawal blackmetalowego rzemiosla

      Comment

      • JAckson
        Senior
        • 05-2004
        • 6122

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
        Dałbym sobie obciąć rękę, że przed chwileczką słyszałem Fteo w radiowej Trójce zapawiadające Skunk Anansie.
        to podobno prawda
        MM961
        4:-)

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          Phi... Skunk Anansie zapowiadająca Fteo - to byłby news...

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10837

            Dziś moja przydomowa płytoteka wzbogaciła się o najnowsze krążki mistrzów elektroniki.
            Niestety z brzmienia ich jestem z lekka zniesmaczony.
            Na pierwszy ogień poszedł KMFDM z płytą "Blitz". No cóż nie będę się nad nią rozczulał. Jakbym słuchał Scootera, mizerna elektronika, pseudo bity.
            Z drugim wydawnictwem nie było wcale lepiej. Revolting Cocks na "Sex-o Olympic-o" brzmi nad wyraz słabo. Gdzie się podziałby słynne sample wykonaniu Paula Barkera?
            Al Jourgensen stracił również wokalnie. Smutne, że moja legenda odchodzi w niesławie.
            Ostatnią płytą było ostatnie wydawnictwo Nine Inch Nails "The Slip". I tutaj doznałem małego szoku. Reznor jest w doskonałej formie. Po ostatnich jego wydawnictwach niczego dobrego już się po nim nie spodziewałem. A tu proszę, doskonały album przypominający chwilami "The Downward Spiral ". Genialna gitara Robin Fincka pięknie łącząca się z samplami skomponowanymi przez Trenta. Doskonała płyta. Warto ją mieć!
            Last edited by abernacka; 24-07-2010, 20:27.
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • JAckson
              Senior
              • 05-2004
              • 6122

              Jak się dzisiaj dowiedziałem po raz pierwszy do Polski przybędzie Spock's Beard. Mają zagrać dwa koncerty w ramach Festiwalu Perkusyjnego. Koncerty w Knurowie i w Opolu (25, 26.09.2010). Ja pewnie pojadę do Opola. W zeszłym roku w ramach festiwalu występował Planet X. Tym samym Festiwal Perkusyjny jest moim ulubionym festiwalem
              MM961
              4:-)

              Comment

              • MarcinKa
                Senior
                • 02-2005
                • 2729

                Sezon wakacyjny, więc swoje wykopaliska muzyczne przeniosłem na bardziej egzotyczny grunt.
                W Peru znalazłem: TARKUS - El Pirata.
                Na Filipinach: JUAN DELA CRUZ - Pinoy Blues.
                W Nigerii: BLO - Chant To Mother Earth.
                W Urugwaju: DIAS DE BLUES - No Podran Conmigo.
                I na koniec taki luzik z Nigerii: OFEGE - Whizzy Llabo.
                To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10837

                  Właśnie w odtwarzaczu gości dawno nie słyszany przeze mnie Melvins w najnowszym dziele "The Bride Screamed Murder”. Tak dobrze zagranego noise nie słyszałem już od wieków. Buzz Osborne nadal wyśmienitej formie. Klasyczny jazgot gitary w połączeniu z cudownym hałasem perkusji. Rewelacja! Idę dalej się rozkoszować tymi dźwiękami.
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • kiszot
                    Senior
                    • 08-2001
                    • 8081

                    Tak se siedzę przy piwku i naszło mnie na trochę wspomnień.Właśnie jade kolejną płytę TSA.Zaje.....muzyka.Aż żałuję,ze tak dawno ich nie słuchałem.
                    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                    So von Natur, Natur in alter Weise,
                    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                    Comment

                    • kiszot
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 8081

                      Dzisiaj zmarła Gayga,właśnie przypominam sobie jej utwory.[*]
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • natalka
                        Senior
                        • 07-2010
                        • 128

                        http://www.youtube.com/watch?v=QgaCHmxmeUo przy tym sie nie usiedzi trzeba uważać by nie porozlewac
                        Doba ma 24 godziny,skrzynka 24 piwa...przypadek?

                        Comment

                        • Latarnik
                          Premium Lamplighter
                          • 06-2004
                          • 4998

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika natalka Wyświetlenie odpowiedzi
                          http://www.youtube.com/watch?v=QgaCHmxmeUo przy tym sie nie usiedzi trzeba uważać by nie porozlewac
                          Kurde od 30 lat te same akordy
                          5410 kapsli z wypitych piw
                          874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                          "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                          https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                          Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                          https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                          Comment

                          • iron
                            Senior
                            • 08-2002
                            • 6703

                            Mały Woodstockowy renament oczywiście z relacji internetowych.

                            Po pierwsze - co za debil zrobił transmisję z 3 godzinną obsuwą - dzięki temu nie dotrwałem do ostatnich koncertów To pewnie wina PO i Tuska

                            Piątek:
                            Mój ogląd był nieco zaburzony przez pewne zdarzenie o randze towarzyskiej, którego reminiscencje są widoczne w Przechmielinach, ale zgodnie orzekliśmy, że Steczkowska idealnie się wpisała w ramy festiwalu i dała niezły koncert. Niezły też był Nigel Kennedy, ale niestety z racji opóżnienia transmisji poległem w trakcie. Lao Che nie doczekałem siłą rzeczy...

                            Sobota:
                            Przeciętne mocno SenZu Potem Pampeluna - punk po hiszpańsku i Panic Cell - taki inny Rammstein - nic rewelacyjnego
                            Maleo na swoim normalnym, bujającym poziomie
                            Na jazzowego Chopina jestem za głupi - nie podszedł mi.
                            No i kutwa - znowu nie dotrzymałem do Life of agony, a miałem taką ochotę...

                            Niedziela:
                            Kochankowie Gwiezdnych Przestrzeni – dało się posłuchać...
                            Ziggie Piggie& Robert Brylewski - dla mnie nędza - Brylewski na doczepkę do marnego zespołu, dobrze, że On jest zawsze "zadowolony" to pewnie mu się podobało
                            Titus Tommy Gunn - o żesz w mordę - ale Titus ma powera - klasyczne trio, koncert bardzo energetyczny, oprócz materiału z płyty były covery - "Viva Las Vegas" Presleya, "Kick out the jams" MC5, Orgasmatron" Motorhead i "Homeboy" Iggy Popa.
                            Niezły czad...
                            Armia - zespół się przyłożył do jubileuszowego koncertu. Koncert bardzo udany, Budzyński w rewelacyjnej formie wokalnej i tylko szkoda, że Armia to teraz Budzyński i jakieś dzieciaki koło 20-tki
                            Morgan´s Heritage Peetah & Gramps - Takie rootsowe regge to nie moja bajka
                            Tonic - nawet fajnie amerykanie grają - mimo ze nie znałem ich dokonań, nieźle się słuchało...
                            Jelonek – No żesz w mordę - znowu to opóźnienie transmisji - wytrzymałem trzy utwory i organizm zażądał o godzinie 3:30 udania się lulu - a szkoda, bo zapowiadał się zajebisty koncert...

                            Reasumując - dziękuję pewnemu portalowi na O za transmisję, a szczególnie jej trzygodzinne opóźnienie
                            Last edited by iron; 03-08-2010, 14:18.
                            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                            Rock, Honor, Ojczyzna

                            Comment

                            • kiszot
                              Senior
                              • 08-2001
                              • 8081

                              Nie wiem jak jest w Warszawie ale na Śląsku mamy takie pudełka które potrafią nagrywać programy tv
                              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                              So von Natur, Natur in alter Weise,
                              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                              Comment

                              • Cannabee776i99
                                Senior
                                • 08-2009
                                • 658

                                Coś nawiązującego do aktualnych wydarzeń:
                                Explore the largest community of artists, bands, podcasters and creators of music & audio

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎