Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • PaPe
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
    A w życiu bym nie pomyślał patrząc na nazwę wykonawcy, ze godzinę przesiedzę z otwartą gębą, że o głośnikach na max nie wspomnę
    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


    Edyta: 33:00 zupełnie nie mogłem uwierzyć ze istnieją światy równoległe...
    Witam w klubie. Choć mieli lepsze koncerty.
    Między innymi dzięki manu zacząłem uczyć się hiszpańskiego.
    Ale Kill'em All ok.

    Leave a comment:


  • WojciechT
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
    Jaki utwór chcielibyście usłyszeć ( w niebie lub piekle) na swoim pogrzebie ??
    Ja ten...

    https://www.youtube.com/watch?v=pFDBqPugrrk
    Ten. Bo półgodzinny

    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


    Ew. ten, bo traktuje o śmierci właśnie...

    DEVIN TOWNSEND PROJECT - Juular (OFFICIAL VIDEO). Taken from the album "Deconstruction", Inside Out Music, 2011. Director : David Brodsky & Devin Townsend An...
    Last edited by WojciechT; 17-10-2015, 15:07.

    Leave a comment:


  • zgoda
    replied
    Nine Inch Nails, We're In this Together.

    (kropka nienawiści na końcu)

    Leave a comment:


  • tristan_tzara
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi

    Jaki utwór chcielibyście usłyszeć ( w niebie lub piekle) na swoim pogrzebie ??
    Ja ten...

    Wersja ambitniejsza 1

    Wersja ambitniejsza 2

    Leave a comment:


  • slavoy
    replied
    Na pogrzebie? Tylko "Live It Up!"
    Airbourne's video for 'Live It Up' from the album, Black Dog Barking - available now on Roadrunner Records. - CD: http://smarturl.it/AirbourneBDBcd- iTunes: ...


    Jeśli chodzi o Metę, to zdecydowanie 3-2-4-1-5-...9, ale ze specjalnym wyróżnieniem dla Lulu - to na prawdę świetny album, choć kompletnie z innej bajki. Od czasu jego wydania wracam do niego częściej, niż do pozostałych.

    Ja ostatnio eksploatuję takie klimaty:
    banda: Amesoeursalbum: Amesoeursaño: 2009pais: Francia TRACKLIST:Gas in veinsLes Ruches Malades HeurtRecueillementFaux SemblantsI XIII V XIX XV V XXI XVIII X...

    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

    Świetne na uszy do łażenia po mieście.

    Leave a comment:


  • DariuszSawicki
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
    Chociaż Joy Division uważam za badziew, to koncept jak najbardziej mi pasuje.
    Nie zgadzam się. Są wykonawcy jak Janis Joplin czy Kurt Cobain, którzy brzydko określając zyskali na swojej śmierci. Obydwoje szanuję, ale gdyby żyli cieszyliby się mniejszą estymą. Muzyka Joy Division nie potrzebowała śmierci Iana Curtisa.

    Jaki utwór chcielibyście usłyszeć ( w niebie lub piekle) na swoim pogrzebie ??
    Ja ten...

    https://www.youtube.com/watch?v=pFDBqPugrrk

    Leave a comment:


  • WojciechT
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sredstvom Wyświetlenie odpowiedzi
    A w ogole to skonczyli sie na Kill'em All, jak Lewandowski ;-)

    Pozdrawiam wyznawcow pierwszych 4 albumow Mety!
    Kill'em All, potem długo długo nic, potem Master of Puppets, a reszta może nie istnieć

    Leave a comment:


  • DariuszSawicki
    replied
    Dziś swoje urodziny obchodzi Flea
    Nie wygląda na swoje lata. Z tej okazji jednak żaden utwór Red Hot Chili Peppers, tylko gościnnie w innym zespole. Łącznikiem jest też Dave Navarro, który grał na One Hot Minute.
    Jakże chciałbym być na tym koncercie...

    https://www.youtube.com/watch?v=YyBy30D9wFw

    Leave a comment:


  • sredstvom
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tristan_tzara Wyświetlenie odpowiedzi
    Żaden, bo metallika to słabizna i komera
    A w ogole to skonczyli sie na Kill'em All, jak Lewandowski ;-)

    Pozdrawiam wyznawcow pierwszych 4 albumow Mety!

    Leave a comment:


  • zgoda
    replied
    Oooo, ja bardzo to lubię muzykę która jest nowa ale brzmi jak stara (coś jak Opel Astra Classic, taki klasyk chociaż całkiem nowy, chociaż wolałbym Volvo V40 Classic, czyli stare V40 ale nowe). Chociaż Joy Division uważam za badziew, to koncept jak najbardziej mi pasuje. Mógłby ktoś zrobić taki nowy-Chemlab.

    Leave a comment:


  • Dukat_WSI
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tristan_tzara Wyświetlenie odpowiedzi
    No dobra, Load było całkiem niezłe
    Takie redneckie, "rockerskie"

    Leave a comment:


  • iron
    replied
    A na ReLoad było Memory remains...
    Ja porządku nie będę stawiał. ale czwórka chyba przed trójką, bo trójkę poznałem już po premierze (ale w tym samym roku - i to był pierwszy świadomy kontakt z metalem do spółki z Somewhere in time IM) a na czwórkę w pełni już świadomy ciężkich brzmień czekałem - i pewnie stąd sentyment. No a poza tym, to apogeum sprawności Larsa...

    Leave a comment:


  • tristan_tzara
    replied
    No dobra, Load było całkiem niezłe

    Leave a comment:


  • jacekwerner
    replied
    A ja stawiam : 7-1-4

    Leave a comment:


  • tristan_tzara
    replied
    Dariusz Sawicki, The KVB już wrzucałem przynajmniej dwa razy w tym temacie Bardzo lubię.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎