Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • unkel
    Senior
    • 08-2008
    • 244

    To może w trochę innym klimacie: cover "Mercy Street" Petera Gabriela.
    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

    Comment

    • GaryFisher
      Senior
      • 10-2009
      • 739

      A propos Hendrixa:

      "Castles Made Of Sand" & "Fire" w wykonaniu Red Hot Chili Peppers

      W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


      W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


      i System of a Down - "Snowblind" (Black Saabbath cover)

      W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
      Tylko idiota ma porządek, geniusz panuje nad chaosem

      Comment

      • iron
        Senior
        • 08-2002
        • 6708

        Właśnie spożyłem najnowsze dzieło fińskich swawolników z Korpiklaani pod jakże uroczym tytułem "Ukon Wacka" (cokolwiek by to znaczyło po fińsku)

        No jest czad. Dość szybka płyta, do tego fajnie zrealizowana -bas i perkusja tętnią jak trzeba, stopy rządzą...

        Coś jak Sepultura z czasów "Roots" tyle, że po skandynawsku...

        Tym razem akcent alkoholowy położony egzotycznie - "Tequila"

        Na deser cover Motorhead - "Iron fist" z harmoszkami i piszczałkami w finale

        Jestem zarażony i upojony
        Last edited by iron; 08-02-2011, 20:57.
        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
        Rock, Honor, Ojczyzna

        Comment

        • kiszot
          Senior
          • 08-2001
          • 8089

          Amy McDonald po czesku
          W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • Mikko
            Senior
            • 12-2008
            • 583

            W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

            no co, córkę usypiam i piję jednocześnie

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

              Coś pięknego na tamte komusze czasy


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • Mikko
                Senior
                • 12-2008
                • 583

                Troche dobrej, mocnej, polskiej muzyki, której ostatnio nie ma co się wstydzić:

                Nowy Blindead http://www.youtube.com/watch?v=gYuaj4ohiUI

                Ketha http://www.youtube.com/watch?v=jQJkjmlMyhE

                Nihilosaur http://www.youtube.com/watch?v=Jx_pB44_iVs

                Comment

                • wasyll
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 1823

                  Crazy Little Thing Called Love w wykonaniu Roberta Plant'a z koncertu Freddie Mercury Tribute Concert, świetna sprawa!
                  W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
                  www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                  Comment

                  • VanPurRz
                    Senior
                    • 09-2008
                    • 4229

                    Nieodmiennie Berurier Noir. Do tego porcja anarchopunka w wykonaniu Heyoka i La Fraction.
                    Taki francuski wieczór
                    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                    Comment

                    • fidoangel
                      Senior
                      • 07-2005
                      • 3489

                      Ale jaja... pierwszy raz widzę kapelę punkową grająca z plejbeku To są naprawdę Twoi idole?!!!!!!!!!!

                      W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
                      "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                      Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                      Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                      Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                      Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ale jaja... pierwszy raz widzę kapelę punkową grająca z plejbeku To są naprawdę Twoi idole?!!!!!!!!!!
                        Czemu uważasz, że z plejbeku? Beriurier Noir nigdy nie miał perkusisty, zawsze była elektroniczna i zawsze ją puszczali jako tło. Zespół tworzyło dwóch muzyków przez co uważam, że byli oryginalni na punkowej scenie.


                        A ja ostatnio dość często sobie słucham nowej aranżacji starej piosenki Grzesiuka

                        W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • fidoangel
                          Senior
                          • 07-2005
                          • 3489

                          Puszczanie perkusji z taśmy przez punkowski zespół jest dla mnie śmieszne i żenujące a nie oryginalne.
                          "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                          Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                          Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                          Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                          Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Jeśli uważasz, że istotą punka jest żywy perkusista, to sam jesteś... oryginalny.

                            Comment

                            • VanPurRz
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 4229

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
                              Puszczanie perkusji z taśmy przez punkowski zespół jest dla mnie śmieszne i żenujące a nie oryginalne.
                              Uuuu grubo. Albo masz ograniczone pojęcie o punku (jako całościowym zjawisku) albo próbujesz to zjawisko mocno ograniczać.
                              Punk to zarówno Janusz Reichel (poezja i gitara akustyczna) jak i Defekt Mózgu ijak El-Banda. Posłuchaj tych trzech a zobaczysz jak szeroki to zakres.
                              Berurier Noir od początku istnienia nie byli typowym i tylko zespołem punkowym - byli bardziej grupa teatralno-performance wykorzystującą muzyczną cześć punka i będą prekursorami nowej sceny anarchistycznej we Francji, tak jak Crass zrobił to w Anglii w opzycji do Sex Pistols itp...
                              Tak więc głupie jest twierdzenie, że punkowy zespół MUSI mieć gitarę, gitarę basową, perkusję i koniec. Bo punk to zjawisko is tyl życia, pewne podejście do myślenia i życia. Muzyka jest tutaj tylko częścią i to częścią zupełnie nieograniczoną w formule.

                              ps. Proponuję posłuchać zespołu Moscow Death Brigade który jest silną częścią sceny anarchopunkowej w Rosji a gra....hardcoreRAP i Hiphop.
                              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                              Comment

                              • becik
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 14999

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
                                Puszczanie perkusji z taśmy przez punkowski zespół jest dla mnie śmieszne i żenujące a nie oryginalne.
                                Jakoś francuzom to nie przeszkadza uważać Berurier Noir za dinozaurów francuskiego punka. Mi tym bardziej. Śmieszne i żenujące uważam ograniczanie przez Ciebie punka do 3 podstawowych, klasycznych instrumentów.
                                Oprócz BN podobnie grał inny znany francuski band Ludwik von 88, także pun z wykorzystaniem elektronicznej perkusji.
                                Uważam, że ta elektroniczna perkusja dodaje dodatkowego smaczku
                                W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
                                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X