Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Coś z szalonych lat '60: http://www.youtube.com/watch?feature...&v=b5hs3IDETcg

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      Ha, mamy tu historię z dreszczykiem i piwem w tle! Na jednym z koncertów metanol z hełmu rozlał się gościowi na głowę, która następnie zajęła się ogniem. Na szczęście dwóch widzów w pobliżu zdusiło pożar w zarodku trzymanym w ręku piwem. Pewnie ejlem, bo to w Anglii było - czyli taki Atak Chmielu.

      Comment

      • GaryFisher
        Senior
        • 10-2009
        • 739

        Minął dzisiaj rok od śmierci Boga metalu!!
        Panie i panowie kufle w górę za Ronnie'ego Jamesa Padavonę, ksywka Dio

        Black Sabbath - Die Young
        W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


        Dio - Rainbow in the Dark
        W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


        Black Sabbath - Children of the Sea
        W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


        Heaven & Hell - Fear
        W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


        Rainbow - Stargazer
        W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


        Dio - Shame on the Night
        W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
        Tylko idiota ma porządek, geniusz panuje nad chaosem

        Comment

        • abernacka
          Senior
          • 12-2003
          • 10837

          Inkwizycja, przypomniałem sobie o niej po wielu, wielu latach: http://www.youtube.com/watch?v=f3Ixo...eature=related

          Chciałbym raz jeszcze być na ich gigu, ech
          Last edited by abernacka; 18-05-2011, 17:40.
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10837

            Apatia Jestem

            Za dawne czasy
            Last edited by abernacka; 18-05-2011, 17:46.
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • JAckson
              Senior
              • 05-2004
              • 6122

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
              Szybko panu czapka zgasła. Perkusista wymiata
              MM961
              4:-)

              Comment

              • ziggylugosi
                Senior
                • 09-2010
                • 221

                Rocznicowo:

                Dziś przypada kolejna rocznica śmierci Iana Curtisa, lidera Joy Division, wg mnie jednej z najlepszych kapel rockowych. Mimo, że działała bardzo krótko, była inspiracją dla wielu zespołów i słuchaczy, zwłaszcza audycji Tomasza Beksińskiego:
                W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.



                Zbliża się 40-ta rocznica ukazania się jedynej płyty studyjnej Trzech Koron, a niedawno minęło 30 lat od śmierci Krzysztofa Klenczona:
                W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


                W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
                "We're troops of tomorrow,
                We're hangin' round today.
                We're playin' tough music,
                'Cos it's hard times honey..."

                Comment

                • silvian
                  Senior
                  • 08-2008
                  • 727

                  Co wy z tym umieraniem ostatnio ?
                  "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

                  Comment

                  • Fala
                    Senior
                    • 07-2004
                    • 671

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ziggylugosi Wyświetlenie odpowiedzi
                    Rocznicowo:

                    Dziś przypada kolejna rocznica śmierci Iana Curtisa, lidera Joy Division, wg mnie jednej z najlepszych kapel rockowych. Mimo, że działała bardzo krótko, była inspiracją dla wielu zespołów i słuchaczy, zwłaszcza audycji Tomasza Beksińskiego ...
                    wychowałem się na Joy Division i na Zimnej ... Fali Mam ich czarne krążki (niestety polskie wydania ), a z audycji Pana Beksińskiego nagrałem niejedną płytą z wytwórni 4AD i nie tylko

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika silvian Wyświetlenie odpowiedzi
                    Co wy z tym umieraniem ostatnio ?
                    ... BELA LUGOSI'S DEAD
                    Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
                    Admin ma zawsze rację

                    PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

                    Comment

                    • ziggylugosi
                      Senior
                      • 09-2010
                      • 221

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Fala Wyświetlenie odpowiedzi
                      wychowałem się na Joy Division i na Zimnej ... Fali Mam ich czarne krążki (niestety polskie wydania ), a z audycji Pana Beksińskiego nagrałem niejedną płytą z wytwórni 4AD i nie tylko


                      ... BELA LUGOSI'S DEAD

                      Też uwielbiam muzykę sygnowaną znakiem 4AD

                      A skoro wspomniałeś tytuł pierwszego kawałka w dziejach rocka gotyckiego, nagranego przez zespół Bauhaus, nie wypada mi teraz zapodać utwory tego bandu, tym bardziej, że mój nick pochodzi od ich utworów. Wiem "Ziggy Stardust" jest autorstwa Bowiego, ale najpierw znałem ten kawałek w wykonaniu Bauhausu.
                      W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                      *UNOFFICIAL* Music layered over animationBauhaus - Slice Of Life - Burning From The InsideNOT MY ANIMATION - Not My Music, Just the mash.Lyrics:Her gaze hit...
                      "We're troops of tomorrow,
                      We're hangin' round today.
                      We're playin' tough music,
                      'Cos it's hard times honey..."

                      Comment

                      • Fala
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 671

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ziggylugosi Wyświetlenie odpowiedzi
                        ... tym bardziej, że mój nick pochodzi od ich utworów...
                        domyśliłem się i dlatego wspomniałem o tym utworze
                        Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
                        Admin ma zawsze rację

                        PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

                        Comment

                        • unkel
                          Senior
                          • 08-2008
                          • 244

                          Może jeszcze nie wszyscy widzieli: http://www.youtube.com/watch?v=hUYzQaCCt2o
                          Dziadki z Pink Floyd na jednej scenie i to w tym roku

                          Comment

                          • purc
                            Senior
                            • 02-2009
                            • 650

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ziggylugosi Wyświetlenie odpowiedzi
                            Rocznicowo:

                            Dziś przypada kolejna rocznica śmierci Iana Curtisa, lidera Joy Division, wg mnie jednej z najlepszych kapel rockowych. Mimo, że działała bardzo krótko, była inspiracją dla wielu zespołów i słuchaczy, zwłaszcza audycji Tomasza Beksińskiego:
                            W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.



                            Zbliża się 40-ta rocznica ukazania się jedynej płyty studyjnej Trzech Koron, a niedawno minęło 30 lat od śmierci Krzysztofa Klenczona:
                            W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                            W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


                            http://www.youtube.com/watch?v=kIogLnJs988
                            No cóż wysłuchałem pierwszego z polecanych nagrań i takiej nędzy i kiczu dawno nie spotkałem. Beksiński był maniakiem, ale to nie znaczy , ze ty nie możesz posłuchać czegoś innego /np 466 Mozarta/

                            Comment

                            • ziggylugosi
                              Senior
                              • 09-2010
                              • 221

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika purc Wyświetlenie odpowiedzi
                              No cóż wysłuchałem pierwszego z polecanych nagrań i takiej nędzy i kiczu dawno nie spotkałem. Beksiński był maniakiem, ale to nie znaczy , ze ty nie możesz posłuchać czegoś innego /np 466 Mozarta/
                              Nie wiem, czy w ogóle słuchasz rocka, ale i tak ostro przegiąłeś nazywając muzykę Joy Division nędzą i kiczem. Wnioskuję z tego, że nie masz zielonego pojęcia o rocku. Ponieważ Ian Curtis był jednym z najlepszych wokalistów i tekściarzy, a Peter Hook jedym z czołowych basistów w dziejach rocka. Do słuchania muzyki klasycznej nie musisz mnie zachęcać, znam w wystarczjącej ilości dzieła Mozarta. I nie zasłaniaj się Mozatem, bo to sugeruje, że słychasz ambitnej muzyki, a z Joy Division ma czynić muzycznych pariasów. Tylko, że to nie ten sam gatunek, więc nie można ich w ten sposób porównywać. Zamiast dawać mi rady posłuchania czegoś innego, lepiej sam rozszerz horyzonty i nie ograniczaj się tylko do jednego rodzaju muzyki.
                              "We're troops of tomorrow,
                              We're hangin' round today.
                              We're playin' tough music,
                              'Cos it's hard times honey..."

                              Comment

                              • Feti
                                Senior
                                • 10-2010
                                • 801

                                Mozart, Mozart, kicz i pospolitość . " Słucham muzyki klasycznej, czyli usłyszałem kiedyś coś Mozarta, Beethovena i Chopina".
                                Ale serio Mozart to podstawy dla muzyki klasycznej, Joy Division to jeden z najważniejszych zespołów dla rocka i nie tylko dla nowej fali. Tak jak Pixies nie jest ważny tylko dla indie, ale grunge też z niego czerpało inspirację. A recepcja? No cóż, to już 30 lat jak nie było, muzyka się zmieniła i troszkę możemy inaczej odbierać dzieła sprzed tych lat. Kicz? Widocznie zjechali naśladowcy ten styl, że jest on kiczowaty. "Romeo i JUlia" też jedzie kiczem. Ino to przez stulecia naśladowców.
                                A co do muzyki klasycznej, to ja lubię to:
                                W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                                A nie z klasycznej to ostatnio mi się to podoba:
                                Everything Everything - My Keys, Your Boyfriend (2009 Version)Subscribe here: http://smarturl.it/EEYTSubPre Order Get To Heaven iTunes: http://smarturl.it/Ge...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎