Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacekwm
    Junior
    • 12-2009
    • 19

    Odezwij się jutro,mam chyba Biały Rower.

    Comment

    • vociek
      • 09-2002
      • 119

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
      Dla mnie odkryciem ostatnich tygodni jest Luxtorpeda.
      Nie spodziewałem się po Litzy już raczej za wiele po Arce Noego, a jednak
      Rewelacyjny koncert Luxtorpedy odbył się wczoraj w Jarocinie. Chłopaki zagrali w zastępstwie, ale oprócz Olafa Deriglasoffa i Apocalyptici jak dla mnie był to najlepszy czad na tegorocznym festiwalu.

      Comment

      • kony
        breweriarz
        • 08-2005
        • 1701

        Ja niedawno zupełnie przypadkiem odkryłem Them Crooked Vultures. Trzech starych wyjadaczy: Josh Homme, Dave Grohl i John Paul Jones.

        W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


        W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

        Comment

        • Basik
          Senior
          • 06-2006
          • 1308

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika vociek Wyświetlenie odpowiedzi
          Rewelacyjny koncert Luxtorpedy odbył się wczoraj w Jarocinie. Chłopaki zagrali w zastępstwie, ale oprócz Olafa Deriglasoffa i Apocalyptici jak dla mnie był to najlepszy czad na tegorocznym festiwalu.
          A my z Piotrym byliśmy w sobotę ( a właściwie już też w niedzielę ) na Bad Religion.
          Trochę się denerwowałam, że grali tak późno, ale wytrwaliśmy, z czego bardzo się cieszę, bo było warto
          Zwłaszcza, że BR zagrali zupełnie inaczej niż rok temu w Warszawie.

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            Odkopałem po latach Temple of the Dog - kapela jednego projektu, złożona z gości ze sceny Seattle (Soundgarden, Mother Love Bone i Pearl Jam). Świetne aranżacje, wciągające partie gitarowe, sekcja z wyraźnymi znakami rozpoznawczymi Soundgarden i przenikliwy wokal Cornella. Miód w uszach.

            Comment

            • slavoy
              Senior
              • 10-2001
              • 5052

              Nom, potwierdzać...
              Ajm gołing hangryyyy, ajm gołing hanryyyje

              Gdy to nagrywali, żadna z tych kapel nie miała większego rozgłosu, a PJ to się chyba dopiero formował.
              Dick Laurent is dead.

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                Jakoś tak. Akurat kawałek z Vedderem najmniej mi się podoba, zresztą nigdy nie przepadałem też za Pearl Jam.

                Z innej beczki, wczoraj trafiłem na dokument o Heyu - fragmenty prób, sesji nagraniowych, wygłupy itp. Wciąż mam do nich duży sentyment, ich zręczność tworzenia chwytliwych melodii jest niesamowita. Co prawda część z nich szybko się osłuchuje, ale takie to już ryzyko chwytliwości - czasem szybko łapie i szybko puszcza.

                Comment

                • Ram
                  Member
                  • 01-2010
                  • 40

                  Nie wiem czy to nadaje się do piwka, ale do kwasiżura na pewno

                  http://www.youtube.com/watch?v=qEfuditd3Hg
                  http://www.youtube.com/watch?v=1ThKU...eature=related

                  Comment

                  • slavoy
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 5052

                    Wybiera się ktoś z Was na Łudstok? Mam dużą ochotę zobaczyć na żywo Airbourne. Tym bardziej, że jak olałem jak był Type-0-Negative "bo jeszcze będzie okazja", to się zaraz frontmanowi zmarło...
                    Dick Laurent is dead.

                    Comment

                    • MarcinKa
                      Senior
                      • 02-2005
                      • 2729

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                      Na pewno wszyscy macie jakieś kawałki, które zawsze wprowadzą was w równowagę psychiczną niezależnie od sytuacji.
                      ...
                      Jakie są wasze?
                      Na chwilę obecną: Voivod - We Carry On.
                      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                      Comment

                      • JAckson
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 6122

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                        Wybiera się ktoś z Was na Łudstok? Mam dużą ochotę zobaczyć na żywo Airbourne. Tym bardziej, że jak olałem jak był Type-0-Negative "bo jeszcze będzie okazja", to się zaraz frontmanowi zmarło...
                        Jadę w sobotę na Prodigy.
                        MM961
                        4:-)

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13950

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jadę w sobotę na Prodigy.
                          Smack My Bitch Up .. <tutaj powinna być emotka waląca się młotkiem w głowę>

                          edit

                          A nie, miało być Firestarter....
                          Last edited by Pendragon; 28-07-2011, 21:41.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • iron
                            Senior
                            • 08-2002
                            • 6703

                            Właśnie po raz drugi słucham płyty Maleo Reggae Rockers "Rzeka dzieciństwa" i jestem zachwycony - świetne covery zagrane z reggowym pulsem.
                            Szczególie udane - "Płoną góry, płoną lasy", "Korowód" z Gutkiem czy "Zegarmistrz światła"

                            Oj coś czuję, że jeszcze nie raz tej płyty posłucham...

                            Tutaj próbki - nie to żebym reklamował sklep interetowy, ale gdzie idziej nie zalazłem:
                            Last edited by iron; 07-08-2011, 18:03.
                            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                            Rock, Honor, Ojczyzna

                            Comment

                            • VanPurRz
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 4229

                              na serpent.pl też
                              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                              Comment

                              • Walter
                                Junior
                                • 07-2011
                                • 3

                                Ostatnio do piwa, kiedy pijemy w większym gronie puszczamy muzykę celtycką, wprawia w dobry nastrój.

                                Osobiście pod piwo na dzień dzisiejszy słucham płytę The Time - Możdżer Danielsson, Fresco. Szczerze polecam

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎