Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Doodeck
    Senior
    • 05-2003
    • 1612

    ziggy ty żydzie
    Dalekosiężny
    Obserwator
    Obiektów
    Dynamicznie
    Epatujących
    Ciekawymi
    Koncepcjami

    Comment

    • Feti
      Senior
      • 10-2010
      • 801

      Jak już mamy offtop, to ja się dołączę. A co?
      Jestem z Mazur. Taka mała miejscowość. Kościół KAtolicki zabrał luteranom tam wszystkie trzy kościoły, kościół baptystów zarekwirowało państwo i przerobiło na Dom kultury. Luteranie mają swoje miejsce modlitw w domu prywatnym. W Płocku przed wojną państwo zburzyło cerkiew ( jak wiele innych , około 100 w Polsce, inne "przechrzczono" na katolicyzm). Katolicy zabrali w Płocku luteranom kościół. Luteranie w Płocku kościół sobie sami wybudowali. A teraz morał: jak państwo zabrało coś KK to musi oddać. Jak KK zabrał coś innowiercom, to dobrze.

      Comment

      • ziggylugosi
        Senior
        • 09-2010
        • 221

        Faktycznie powstał offtop. Teraz więc, chociaż trochę napiszę o muzyce. Nergal nie darł Biblii w telewizji, tylko na koncercie. Jeżeli kibice mają na meczach ograniczać się tylko do oglądania meczu i dopingowania zespołu, jak to zasugerował Żą, to w takim razie Nergal zamiast robić niepotrzebne afery na swoich koncertach i manifestować satanistyczne poglądy, niech się tylko ograniczy do grania. Natomiast Wojewódzki jako dawny dziennikarz muzyczny niech wróci do zawodu, zamiast robić z siebie idiotę i dopuszczać się głupich prowokacji.
        "We're troops of tomorrow,
        We're hangin' round today.
        We're playin' tough music,
        'Cos it's hard times honey..."

        Comment

        • ziggylugosi
          Senior
          • 09-2010
          • 221

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Doodeck Wyświetlenie odpowiedzi
          ziggy ty żydzie
          Dzięki, że nie nazwałeś mnie antysemitą, tylko żydem. Bo dla mnie jest to korzystniejsze i bezpieczniejsze. Teraz ja będę mógł oskarżyć kogoś o antysemityzm, gdy mi podpadnie
          "We're troops of tomorrow,
          We're hangin' round today.
          We're playin' tough music,
          'Cos it's hard times honey..."

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            Hop, hop, co z tym wszystkim wspólnego ma Izrael? Nawet nie chce ci się pomyśleć, o co chodziło w akcji Wojewódzkiego, tylko piszesz, że nie wsadziłby flagi izraelskiej. Gówna upiększające krajobraz nie są dla ciebie zniewagą Polski?

            Nie wiem też, po co Nergal miałby drzeć Torę albo Koran. Jaki kościół ma dominującą pozycję w Polsce? Co do podarcia Biblii, było to szczeniackie, a sam satanizm to dla mnie śmieszna próba zastąpienia jednej religii drugą.

            Czy Holocaust uprawnia Żydów do szczególnej ochrony prawnej? Nie, uprawnia do ogólnej ochrony przed ksenofobią, bo nigdy za mało przypominania, do czego kiedyś doprowadziła. Zwłaszcza pod postacią antysemityzmu, ale oczywiście nie tylko. Przeczytałem gdzieś takie trafne zdanie: nigdy nie wiadomo, kto teraz będzie Żydami. Podarcie Biblii było incydentem, ksenofobiczne myśli i zachowania części Polaków to niestety szersza sprawa.

            Comment

            • Feti
              Senior
              • 10-2010
              • 801

              Jakby ktoś udawał, że KK nie ma dużych wpływów w Polsce, to proszę niech mi powie, w jakim więzieniu siedzi ksiądz Jerzy Zając, były dyrektor płockiego Caritas za defraudację chyba 14 milionów z PFRON.
              A bardziej w temacie:

              Comment

              • kiszot
                Senior
                • 08-2001
                • 8081

                Nie wiem o co te kruszenie kopi z tą całą oprawą.W Europie nikt jej nawet nie zauważył a żydzi stwierdzili,że była na w miarę normalnym poziomie.Tylko jak zwykle nasi "stróże prawa" są jak zwykle wyrywni.
                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                So von Natur, Natur in alter Weise,
                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                Comment

                • bayern71
                  Senior
                  • 06-2006
                  • 1004

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                  Podarcie Biblii było incydentem, ksenofobiczne myśli i zachowania części Polaków to niestety szersza sprawa.
                  Głupoty wypisujesz takie, że szkoda czytać. Pojedyncze ekscesy przygłupów nie są normą w zachowaniu społeczeństwa (tylko dlatego o nich słyszałeś że GW z lupą w ręku śledzi wszystkie tego typu zdarzenia, a wyglądasz mi na prenumeratora tej gazety). Sto razy więcej jest napisów mówiących że Legia jest "uległa" albo kim jest Polonia naprawdę (w Warszawie), kto jest panem w Krakowie (a kto wprost przeciwnie) albo że Tomek kocha Helenę.
                  Kibice Legii sobie zrobili żart i tak to zostało zinterpretowane przez władze UEFA. Piłkarze i kibice z Tel-Awiwu też jakoś nie reagowali (tym bardziej, ze dowcipy jakie robią ci drudzy są jak na mój gust dużo ostrzejsze). Przejęła się tylko GW a za nią spanikowany zarząd Legii.
                  A tekst który zacytowałem jest po prostu absurdalny (strzałem w dziesiątkę są "ksenofobiczne myśli" - zbordniomyśl w czystej postaci. Prawdziwa perełka)

                  Comment

                  • ziggylugosi
                    Senior
                    • 09-2010
                    • 221

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                    Nie wiem o co te kruszenie kopi z tą całą oprawą.W Europie nikt jej nawet nie zauważył a żydzi stwierdzili,że była na w miarę normalnym poziomie.Tylko jak zwykle nasi "stróże prawa" są jak zwykle wyrywni.

                    Zgadzam się w pełni z Twoim zdaniem. Też nie wiem, co niby jest takiego obraźliwego w transparencie "Jihad Legia", żeby sprawą zajmowała się prokuratura, a kibicom groziły zakazy stadionowe. Przychylam się także, do tej opinii, że zbyt często doszukuje się antysemitysmu, tam, gdzie go nie ma:

                    Czy mamy do czynienia z antysemityzmem? Transparent był przecież skierowany przeciwko piłkarzom izraelskim.     "...
                    "We're troops of tomorrow,
                    We're hangin' round today.
                    We're playin' tough music,
                    'Cos it's hard times honey..."

                    Comment

                    • iron
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 6703

                      Czy ktoś tu sprząta

                      Coś ten OT przydługi sie robi - jak chcecie kontynuować te piłkarsko-gówniano-biblijno-żydowskie kwestie to załóżcie nowy wątek ...
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Kibice Legii sobie zrobili żart
                        No co ty nie powiesz, a ja myślałem, że oni wszyscy muzułmanie. Ale skoro to żart, to przy okazji meczu z klubem arabskim pewnie zrobią sektorówkę z gwiazdą Dawida.

                        Nie wiem, gdzie w "ksenofobicznych myślach" znalazłeś zbrodnię. Odniosłem się tylko do pewnego zjawiska, które moim zdaniem istnieje nie tylko w artykułach GW, a jego przejawem nie są jedynie pojedyncze ekscesy.

                        Comment

                        • bayern71
                          Senior
                          • 06-2006
                          • 1004

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                          No co ty nie powiesz, a ja myślałem, że oni wszyscy muzułmanie. Ale skoro to żart, to przy okazji meczu z klubem arabskim pewnie zrobią sektorówkę z gwiazdą Dawida.

                          Nie wiem, gdzie w "ksenofobicznych myślach" znalazłeś zbrodnię. Odniosłem się tylko do pewnego zjawiska, które moim zdaniem istnieje nie tylko w artykułach GW, a jego przejawem nie są jedynie pojedyncze ekscesy.
                          Będzie trudno bo kluby arabskie w Lidze Europejskiej nie grają.
                          Nazwanie "ksenofobicznych myśli", które rzekomo trapią Polaków myślozbrodnią to nawiązanie do Orwella. Żart oczywiście.
                          Ja się jednak uprę, że antysemityzm nie jest cechą narodową Polaków (nie jest też strategią żadnej liczącej się partii politycznej) a jedynie wybrykiem wąskiego marginesu społeczeństwa.

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Będzie trudno bo kluby arabskie w Lidze Europejskiej nie grają
                            Jeszcze. Nie mówiłem o LE, przecież może trafić się jakiś sparing.

                            Też nie uważam, że antysemityzm jest cechą narodową Polaków, ale nie powiedziałbym, że dotyczy tylko wąskiego marginesu społeczeństwa.

                            Comment

                            • bayern71
                              Senior
                              • 06-2006
                              • 1004

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                              Jeszcze. Nie mówiłem o LE, przecież może trafić się jakiś sparing.
                              Ja się na taki sparing nie wybieram. Za duże ryzyko eksplozji.

                              Comment

                              • crocco
                                Senior
                                • 12-2010
                                • 590

                                Chcecie skandalu ? to posłuchajcie .
                                From the album LULU due out October 31, 2011 (Worldwide) & November 1, 2011 (North America) I AM A CHORUS OF THE VOICES THAT GATHER UP THE MAGNETS SET BEFORE ME I ATTRACT YOU AND REPEL YOU

                                a nie gadajcie o farmazonach.Prawdziwy żart to to co leci a nie co zrobili legioniści.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎