Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bladecatcher
    Member
    • 01-2012
    • 71

    Baroness + Lwówek Belg = no brak kurde słów... Gorąco polecam.

    Footage of Baroness performing at the Triple Rock in Minneapolis, MN. For additional photos and videos please visit: http://www.culturebully.com/baroness-ear...

    Comment

    • YouPeter
      Senior
      • 05-2004
      • 2379

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
      Ale hymn, nie znałem go wcześniej: http://www.youtube.com/watch?v=IOZas...layer_embedded

      Brazylijski i francuski też są fajne, choć z zupełnie innej bajki. Jakie hymny lubicie? Oprócz polskiego, rzecz jasna.
      Ja oprócz polskiego lubię jeszcze hymn Serbii i Czarnogóry..

      Serbia and Montenegro National Flag (2003-2006)Bandera Nacional de Serbia y Montenegro (2003-2006)
      Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

      Comment

      • tomolek
        Hophead
        • 05-2006
        • 1752

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter Wyświetlenie odpowiedzi
        Ja oprócz polskiego lubię jeszcze hymn Serbii i Czarnogóry..

        http://www.youtube.com/watch?v=BU47b...feature=fvwrel
        Coś mi przypomina...


        Kiedyś to był hymn słowacki, a przede wszystkim jest to hymn pansłowiański.

        "Hej! Słowianie"

        Hej Słowianie, jeszcze nasza
        Słowian mowa żyje,
        póki nasze wierne serce
        za nasz naród bije.

        Żyje, żyje duch słowiański,
        i żyć będzie wiecznie,
        Gromy, piekło - złości waszej
        ujdziem my bezpiecznie!

        Mowę naszą ukochaną,
        Bóg nam zwierzył w darze.
        Wydrzeć nam ją - nikt na świecie
        tego nie dokaże.

        Ilu ludzi, tylu wrogów,
        możem mieć na świecie,
        Bóg jest z nami, kto nam wrogiem,
        tego Bóg nasz zmiecie!

        I niechaj się ponad nami
        groźna burza wzniesie,
        skała pęka, dąb się łamie,
        ziemia niech się trzęsie.

        My stoimy stale, pewnie,
        jako mury grodu.
        Czarna ziemio, pochłoń tego,
        kto zdrajcą narodu

        Mocna rzecz Tutaj wersja alternatywna:
        W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
        Last edited by tomolek; 10-03-2012, 10:11.
        www.ohbeautifulbeer.com

        www.mateuszdrozdowski.pl

        „Kwaśny Edi herbu Koreb

        Comment

        • Pankracy
          Senior
          • 10-2007
          • 2768

          Ostatnio słucham takiej polskiej kapeli - Pathfinder
          W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


          A z zagranicznych czegoś lżejszego - Pedro Javier Gonzalez
          Sigue a Pedro Javier González en:Youtube: https://www.youtube.com/user/PjgVidChan?sub_confirmation=1Web: https://pedrojaviergonzalez.com/Facebook: https://ww...

          Comment

          • slavoy
            Senior
            • 10-2001
            • 5052

            Od paru miechów jestem niezmiennie zakochany w powrocie Jane's Addiction - The Great Escape Artist. Wwiercajace się w na długo kawałki (szczególnie Curiosity Kills!) to jedno. Dwa, że album jest wyprodukowany i zmasterowany na naprawdę wysokim poziomie. Muzyka nie wirtuozyjna, ale każdy instrument słychać głęboko i wiadomo dlaczego jest tam, a nie obok. Naprawdę uszy lizać
            Zakupiłem w końcu LP - jak na ten nośnik cena przyjemna ~50zł w MM.

            Z trochę innej mańki - mam nawrót Slayeryzmu. Nie ma ostatnio dnia, żebym nie psuł sobie tym słuchu i głośników w aucie - np. dziś Seasons In The Abyss

            Ha! Z całkiem innej bajki - uwielbiam naszą Pati Yang za jej ostatni album Wires And Sparks - jest to u mnie na tapecie cały czas od zeszłych wakacji. Album totalnie zasmrodzony analogowymi syntezatorami z lat osiemdziesiątych, ale w dość świeżym sosie. Taki synth-trip-pop, czy jak to, cholera, nazwać. Podoba mi się niesamowicie.
            Dick Laurent is dead.

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
              Z trochę innej mańki - mam nawrót Slayeryzmu.
              Chwali się, chwali. Będziesz na Ursynaliach? Czatuję na bilet jednodniowy, do końca marca mają się niby pojawić.

              Comment

              • slavoy
                Senior
                • 10-2001
                • 5052

                Zamiaruję przybyć!
                Dick Laurent is dead.

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  Ale masz już bileten? Nie mów, że tak, bo wytworzysz ciśnienie. Poluj na jednodniowe, a jak nie wyjdzie, to posłuchamy u Justi na balkonie

                  Comment

                  • tomolek
                    Hophead
                    • 05-2006
                    • 1752

                    Z przymrużeniem oka

                    Music video by Die Antwoord performing Rich Bitch. (C) 2011 Interscope Records#DieAntwoord #RichBitch #Vevo #Electronic #OfficialMusicVideo


                    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
                    www.ohbeautifulbeer.com

                    www.mateuszdrozdowski.pl

                    „Kwaśny Edi herbu Koreb

                    Comment

                    • iron
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 6703

                      Dla mnie miłym zaskoczeniem są dwie płyty reaktywowanego (bez Udo niestety) zespołu Accept - "Blood of the nations" z 2010 i "Stalingrad" z 2012
                      Wszystko (lub prawie wszystko) jak za dawnych najlepszych czasów, no i dobrze to brzmi.

                      A tak z innej beczki - nigdy nie przypuszczałem, że kupię płytę Europe (tak tych od Final coundown) - ale właśnie kupiłem i słucham sobie od tygodnia.
                      Zwie się to "Bag of bones" i jest naprawdę niczego sobie.
                      Takie typowe hard rockowe granie, z hamondami, miejscami z blusowymi zagrywkami, bardzo dobrze nagrane i wyprodukowane.
                      Chyba najbardziej kimatyczny - "My woman, my friend" jako żywo kojarzy się z najlepszymi czasami Uriah Heep
                      Świetna szata graficzna - tytuły poszczególnych piosenek pojawiają się jako różne przedmioty na okładce.
                      Z mojej marnej znajomości angielskiego, wynika, że jest to takie spojrzenie wstecz i hołd starym czasom "Not supossed to sing the blues" a nie wiem, czy to nie ostatnia płyta Europe - takie mgliste wrażenie odnoszę z tekstu ostatniej piosenki na płycie "Bring it all home"...
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • Livres
                        Senior
                        • 04-2012
                        • 324

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                        Dla mnie miłym zaskoczeniem są dwie płyty reaktywowanego (bez Udo niestety) zespołu Accept - "Blood of the nations" z 2010 i "Stalingrad" z 2012
                        Wszystko (lub prawie wszystko) jak za dawnych najlepszych czasów, no i dobrze to brzmi.
                        Dla mnie na szczęście bez Udo, bo przy obecnej dyspozycji Dirkschneidera nie ma mowy, by "dziadek" mógł dać Accept choćby połowę tego, co obecnie daje im Tornillo. Oba albumy znakomite, a koncerty w obecnym składzie to heavy-metalowa moc w najczystszej postaci.

                        Comment

                        • iron
                          Senior
                          • 08-2002
                          • 6703

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Livres Wyświetlenie odpowiedzi
                          Dla mnie na szczęście bez Udo, bo przy obecnej dyspozycji Dirkschneidera nie ma mowy, by "dziadek" mógł dać Accept choćby połowę tego, co obecnie daje im Tornillo. Oba albumy znakomite, a koncerty w obecnym składzie to heavy-metalowa moc w najczystszej postaci.
                          Możliwe, że lepiej - nie znam dzisiejszej dyspozycji "kartoflanego dziadka", choć muszę przyznać, że zawsze mam sentyment do orginalnych wokalistów.
                          Na szczęście Tornillo nie odbiega zbyt od orginału sprzed lat.
                          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                          Rock, Honor, Ojczyzna

                          Comment

                          • MarcinKa
                            Senior
                            • 02-2005
                            • 2729

                            Ludwik Zamenhof
                            Niezły tekst
                            To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Obejrzałem właśnie taki sobie film Small Town Murder Songs z piosenkami niezbyt pasującymi do obrazu. Czyli dla odmiany niezłymi, posłuchajcie Bruce Peninsula. Fajne zaśpiewy.

                              W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                              In the interest of giving the misunderstood crabapples some better publicity, here's a PDA from the Fruit Growers Association of America. Savor this one, per...

                              I do not own this song or claim its my ownIf you haven't seen the movie "Small Town Murder Songs" you should seriously go see it!Song is from the Original mo...

                              Comment

                              • slavoy
                                Senior
                                • 10-2001
                                • 5052

                                Litza pierdyknął tym razem jeszcze mocniej i na drugiej płycie Luxtorpeda torpeduje ze zdwojoną (a nawet momentami z potrojoną) siłą.
                                Bardzo smaczne. Polecam.
                                Dick Laurent is dead.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎