Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6703

    Jak dziś podały media - wczoraj zmarł na raka trzustki Jon Lord - tak, ten od hammondow w Deep Purple
    Trzeba bedzie wieczorkiem coś z płyt DP odkurzyć - na analogu mam "House of blue light" - to chyba bedzie pasowało...
    Last edited by iron; 17-07-2012, 12:55.
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • JAckson
      Senior
      • 05-2004
      • 6122

      Też to słyszałem rano. Fajnie facet grał i czuł muzę.
      MM961
      4:-)

      Comment

      • iron
        Senior
        • 08-2002
        • 6703

        Ano tak. Miał wykształcenie z dziedziny muzyki klasycznej, co pewnie miało wpływ na Jego styl.
        A ja wymiekłem jak sie dziś doszperałem do singla charytatywnego na odbudowę szkoły muzycznej w Armenii grupy powstalej na to przedsięwzięcie - WhoCares (Lord, Iommi, Gillan, McBrain, Newsted, Lindstrom) Poniżej efekt szperania:
        WhoCares: Ian Gillan, Tony Iommi & Friends. WhoCares: Ian Gillan, Tony Iommi & Friends.With the contribution of Nicko McBrain, Linde Lindström, Jon Lord and ...

        WhoCares: Ian Gillan, Tony Iommi & FriendsOut Of My Mind/Holy Water is a charity single for Armenia. If you like it i wish you will purchase it soon. Voca...
        Last edited by iron; 17-07-2012, 13:50.
        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
        Rock, Honor, Ojczyzna

        Comment

        • kiszot
          Senior
          • 08-2001
          • 8081

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi

          PS Kiszooot, a "Fuzbaloków" też sobie nucisz? "Polska, chcemy wygrać szpil".
          Dziwne pytania zadajesz.
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • JAckson
            Senior
            • 05-2004
            • 6122

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
            Ano tak. Miał wykształcenie z dziedziny muzyki klasycznej, co pewnie miało wpływ na Jego styl.
            A ja wymiekłem jak sie dziś doszperałem do singla charytatywnego na odbudowę szkoły muzycznej w Armenii grupy powstalej na to przedsięwzięcie - WhoCares (Lord, Iommi, Gillan, McBrain, Newsted, Lindstrom) Poniżej efekt szperania:
            WhoCares: Ian Gillan, Tony Iommi & Friends. WhoCares: Ian Gillan, Tony Iommi & Friends.With the contribution of Nicko McBrain, Linde Lindström, Jon Lord and ...

            http://www.youtube.com/watch?v=dQYjEa3FdUo
            Niezła supergrupa. O dziwo tylko drugiego gitarzysty nie kojarzyłem w tym pierwszym utworze
            MM961
            4:-)

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
              Niezła supergrupa. O dziwo tylko drugiego gitarzysty nie kojarzyłem w tym pierwszym utworze
              Ja dopiero teraz się doszperałem, że ten Lindstrom to z HIM

              Ale oba kawałki zacne i zdaje się, że panowie myśleli, czy nie rozwinąć tej współpracy - no niestety to nie nastąpi...
              Last edited by iron; 17-07-2012, 17:13.
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                Dziwne pytania zadajesz.
                Bo się zdziwiłem. Zawsze powtarzasz, że nie kibicujesz polskiej reprezentacji, a tu wrzucasz taki kawałek.

                Comment

                • kiszot
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 8081

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                  Bo się zdziwiłem. Zawsze powtarzasz, że nie kibicujesz polskiej reprezentacji, a tu wrzucasz taki kawałek.
                  Bo tylko te 3 utwory tej kapeli sa na tym kanale.
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • beny
                    Senior
                    • 03-2001
                    • 984

                    wkrótce znowu do Polski zawita kanadyjskie trio Nomeansno

                    Find NoMeansNo tour dates, NoMeansNo tickets, concerts, and gigs, as well as other events you'll be interested in, only at Last.fm.
                    Z piwnym pozdrowieniem
                    Radosław Kwiecień

                    http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                      Bo tylko te 3 utwory tej kapeli sa na tym kanale.
                      Dzięki. Czyli jeśli na świecie byłyby tylko 3 kraje, w tym Polska, kibicowałbyś naszym. Jeszcze będą z ciebie ludzie.

                      Comment

                      • iron
                        Senior
                        • 08-2002
                        • 6703

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beny Wyświetlenie odpowiedzi
                        wkrótce znowu do Polski zawita kanadyjskie trio Nomeansno

                        http://www.last.fm/music/NoMeansNo/+events
                        Jeśli chodzi o kanadyjskie tria to ja wolę Rush, ale oni chyba nigdy do nas nie zawitali i co gorsza, nic nie wskazuje, żeby mieli to zrobić, a latka lecą i panowie coraz starsi, choć nadal w formie..
                        Last edited by iron; 18-07-2012, 13:53.
                        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                        Rock, Honor, Ojczyzna

                        Comment

                        • JAckson
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 6122

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jeśli chodzi o kanadyjskie tria to ja wolę Rush, ale oni chyba nigdy do nas nie zawitali i co gorsza, nic nie wskazuje, żeby mieli to zrobić, a latka lecą i panowie coraz starsi, choć nadal w formie..
                          Coś słyszałem, że może podczas najbliższej trasy zawitają, ale kto ich tam kurde wie.
                          MM961
                          4:-)

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                            A ja wymiekłem jak sie dziś doszperałem do singla charytatywnego na odbudowę szkoły muzycznej w Armenii grupy powstalej na to przedsięwzięcie - WhoCares (Lord, Iommi, Gillan, McBrain, Newsted, Lindstrom)
                            A ja z kolei po twoich linkach doszperałem się do pełnego koncertu "Purpli" z 1972. Wrzuciłem kiedyś link do wczesnego koncertu Black Sabbath w Paryżu, to jest coś równie zgniatającego. Niesamowita energia i czyste, surowe brzmienie z okresu świetności grupy, Gillan wymiata wokalnie (choć nie od początku, chyba musiał się rozgrzać), Child in Time (od 17 minuty) to po prostu masakra z partiami Paice'a na perkusji i Lorda na klawiszach, które kazały mi napisać ten post, mimo że powinienem już od dawna spać.

                            W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                            Comment

                            • breslauer
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 2690

                              A ja teraz siedzę zasłuchany we wspominkowy Minimax - oczywiście poświęcony Lordowi.
                              Ostatni tydzień oczywiście to była tylko muzyka Deep Purple z analogu - a mam już większość oprócz najnowszego wydania "Purpendicular", starych wydań "Stormbringer" i "Machine Head" (jakoś nie mogę trafić na dobre wydanie...)

                              To był chyba jeden z bardzo nielicznych muzyków rockowych, który jednocześnie potrafił zagrać Bacha...

                              Comment

                              • darekd
                                Senior
                                • 02-2003
                                • 12219

                                A propos olimpiady.

                                Przy okazji tej w Pekinie czeski zespół Tři sestry, legenda czeskiego "hospoda-punka" nagrało utwór "Czwarta siostra" na cześć tej pani:



                                Barbora (Bára) Špotáková oprócz tego, że lubi piwo, ma jeszcze tę zaletę, że w Londynie po raz drugi zdobyła złoto w oszczepir. Warto zatem przypomnieć sobie ten utwór:

                                Slíbená písnička pro Báru Špotákovou od skupiny Tři sestry.


                                Swoją drogą, przykro że nasi artyści podejmuję jedynie "poważne" problemy. No chyba, że chodzi o utwory na zamówienie....

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎