Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tomolek
    Hophead
    • 05-2006
    • 1752

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi

    Jak jak przeżyłem te czasy. Dobrze, że wtedy nie słuchałem zbytnio metalu i wszystkie te historie znam z drugiej ręki, jeśli nie z trzeciej.
    W moim pięknym mieści sporo było swojego czasu panów po chemioterapii w obuwiu ortopedycznym i strojach w kolorach śmieciarek Chodzili po ulicach i polowali na wszystkich wyglądających inaczej, najchętniej bili dziewczyny... Często rozpieprzali też mniejsze imprezy. Ale bywało też inaczej, na (świetny zresztą) koncert Post Regiment zjechali się ludziska z całego województwa. Nasza lokalna bojówka Hitlerjugend szybko zrezygnowała z konfrontacji i cały wieczór spędziła na lubelskiej Poczcie Głównej, trzęsąc portkami
    www.ohbeautifulbeer.com

    www.mateuszdrozdowski.pl

    „Kwaśny Edi herbu Koreb

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      Dawno nie byłem w Lublinie... Jeszcze 5-7 lat temu zdarzało mi się tamtędy przejeżdżać w drodze do pewnej podzamojskiej wsi, pierwsze łyki Perły i dziaby cebularza pod sklepem w oczekiwaniu na pekaes były jak pieczątka w paszporcie.

      A teraz wracam do mojej ulubionej płyty kamandy pinka floyda, czyli Wish You Were Here. Swego czasu często puszczałem ją sobie do snu, ale jakoś rzadko udawało mi się zasnąć przed jej końcem. Za dużo smaczków chyba, solówki Gilmoura są tu po prostu idealne, ani jednego zbędnego dźwięku, zwłaszcza w pierwszym kawałku. Aranżacyjnie ta płyta jest obłędna. Jeden kawałek doczekał się zresztą niezłych przeróbek: Have A Cigar zagrali Foo Fighters z udziałem Briana Maya, a także Primus.

      Comment

      • Bladecatcher
        Member
        • 01-2012
        • 71

        Chyba jeszcze ten zespół tutaj się nie pojawił, a szkoda. Nazywają się Graveyard, pochodzą ze Szwecji. Szczególnie polecam ich drugą płytkę "Hisingen Blues" z 2011 r. To naprawdę kawał fajnego, jakby żywcem wyjętego z lat 70, grania.
        Na początek bonus o idealnie pasującym do tego forum tytule "Cooking Brew":
        W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

        A już z samego albumu moje ulubione:
        W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

        no i:
        Official Music video for "Hisingen Blues" from the GRAVEYARD SUBSCRIBE to Graveyard YouTube: http://bit.ly/subs-graveyrd-ytSUBSCRIBE to Nuclear Blast YouTube...

        "OOOOOOOOOOOOOOOH LUCIFER PLEASE TAKE MY HAND
        OOOOOOOH LUCIFER COME TAKE MY HAND"

        Comment

        • Demigod
          Senior
          • 12-2009
          • 145

          Ja slucham tylko death metalu, grindcore i thrashu, reszta jest dla amatorow

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bladecatcher Wyświetlenie odpowiedzi
          Chyba jeszcze ten zespół tutaj się nie pojawił, a szkoda. Nazywają się Graveyard, pochodzą ze Szwecji. Szczególnie polecam ich drugą płytkę "Hisingen Blues" z 2011 r. To naprawdę kawał fajnego, jakby żywcem wyjętego z lat 70, grania.
          Ja znam Graveyard ale ten z Hiszpanii nagrali swietna plyte "One with the Dead" polecam dla maniax.
          Last edited by Demigod; 20-10-2012, 06:43.

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6703

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Demigod Wyświetlenie odpowiedzi
            Ja slucham tylko death metalu, grindcore i thrashu, reszta jest dla amatorow

            (...)
            Słuchanie tylko death metalu, grindcre i trashu jest dla amatorów - zawodowcy słuchają muzyki niezależnie od stylu

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bladecatcher Wyświetlenie odpowiedzi
            Chyba jeszcze ten zespół tutaj się nie pojawił, a szkoda. Nazywają się Graveyard, pochodzą ze Szwecji. Szczególnie polecam ich drugą płytkę "Hisingen Blues" z 2011 r. To naprawdę kawał fajnego, jakby żywcem wyjętego z lat 70, grania.
            Na początek bonus o idealnie pasującym do tego forum tytule "Cooking Brew":
            W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

            A już z samego albumu moje ulubione:
            W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

            no i:
            Official Music video for "Hisingen Blues" from the GRAVEYARD SUBSCRIBE to Graveyard YouTube: http://bit.ly/subs-graveyrd-ytSUBSCRIBE to Nuclear Blast YouTube...

            "OOOOOOOOOOOOOOOH LUCIFER PLEASE TAKE MY HAND
            OOOOOOOH LUCIFER COME TAKE MY HAND"
            O ja pierdzielę, oni nawet wyglądają jakby byli odmrożeni po 40 latach hibernacji
            W sumie nawet fajne.
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • Demigod
              Senior
              • 12-2009
              • 145

              No dobra slucham jeszcze, stonera, doom oraz w porywach konkretniejszej elektroniki a po kilku browcach rave ale ciiiiiiii

              Comment

              • chris1985
                Senior
                • 07-2011
                • 227

                The band 1984 was formed in January 1985 in Rzeszow, founded by guitarist Peter "miserable" LISZCZ, singer Christopher "Buffet" Bare, bassist Wojciech "Panze...



                Czasem jestem dumny z Rzeszowskiej sceny muzycznej
                Tylko moje piwo mnie rozumie...

                Comment

                • Bladecatcher
                  Member
                  • 01-2012
                  • 71

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Demigod Wyświetlenie odpowiedzi
                  No dobra slucham jeszcze, stonera, doom oraz w porywach konkretniejszej elektroniki a po kilku browcach rave ale ciiiiiiii
                  Stonera? I doom? No to za Bobby'ego Lieblinga!
                  This is an inofficial music video I created for this awesome psychadelic doom rock song! I know this song have been uploaded many times now, but this is the ...

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bladecatcher Wyświetlenie odpowiedzi
                    Chyba jeszcze ten zespół tutaj się nie pojawił, a szkoda. Nazywają się Graveyard, pochodzą ze Szwecji. Szczególnie polecam ich drugą płytkę "Hisingen Blues" z 2011 r. To naprawdę kawał fajnego, jakby żywcem wyjętego z lat 70, grania.
                    Podoba mi się, mam sentyment do takiego grania.

                    A w niedzielę o 13:20 na TVP Kultura kulisy powstawania płyty "Paranoid", nie będę was obrażał i nie powiem czyjej. Nagrywanie już nastawione. To część jakiejś większej brytyjskiej serii "Klasyczne albumy rocka". Szkoda że wcześniej na to się nie natknąłem.

                    Comment

                    • iron
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 6703

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                      Podoba mi się, mam sentyment do takiego grania.

                      A w niedzielę o 13:20 na TVP Kultura kulisy powstawania płyty "Paranoid", nie będę was obrażał i nie powiem czyjej. Nagrywanie już nastawione. To część jakiejś większej brytyjskiej serii "Klasyczne albumy rocka". Szkoda że wcześniej na to się nie natknąłem.
                      Przyjdź - posłuchasz - nagrywam
                      Był Paranoid, był czarny album, było Number of the beast, było Machine head (Purpli) i może coś jeszcze, ale nie pamiętam
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        O, czyli może powtórki się trafią. Na co nagrywasz? I kiedy mogę przyjść na Purpli?

                        Comment

                        • iron
                          Senior
                          • 08-2002
                          • 6703

                          Na dekoder...
                          Na razie, to oglądnąłem tylko czrny album, reszta czeka na ogląd - może się dogadamy
                          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                          Rock, Honor, Ojczyzna

                          Comment

                          • sergioP
                            • 09-2005
                            • 1261

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                            Był Paranoid, był czarny album, było Number of the beast, było Machine head (Purpli) i może coś jeszcze, ale nie pamiętam
                            Ja widziałem ''The Dark Side of the Moon''.
                            Lista epizodów całej serii robi wrażenie.
                            - Wiesz Luciu, co ci powiem?
                            - ???
                            - ...napiłbym się piwa.

                            ------------------------------------------
                            Dzień dobry panu.
                            Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                              reszta czeka na ogląd - może się dogadamy
                              Musimy, ponieważ moja druga połowa wyłączyła dziś w ramach oszczędzania prądu listwę, do której podłączony był dekoder. Padło kilka gorzkich słów.

                              A teraz oglądam sobie na TVP Kultura "Najmniejszy koncert świata" Marii Peszek. Jak coś takiego mogło wyrosnąć na tej świętej ziemi, to zagadka, ale i pokrzepienie dla serc innych popaprańców, jak jak i kilka innych osób, których nie wymienię z nazwiska, ale one i tak wiedzą, że o nich mowa. Ma charyzmę, skubana, a tekstowo wymiata. O kurczę, zaczyna się bawić rewolwerami. Nic już nie mówię, niech sobie obejrzy, kto chce.

                              Comment

                              • JAckson
                                Senior
                                • 05-2004
                                • 6122

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                                Dam im jeszcze szansę
                                Dobra, mam (mowa o nowej płycie Vaia) w wersji z DVD, a do tego sound theories. Na razie tylko rozpakowałem.
                                MM961
                                4:-)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎