Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Dukat_WSI
    replied
    Najlepszy głos świata - łysy cieplak

    Twisting the strangle grip Won't give no mercy Feeling those tendons rip Torn up and mean Blastmaster racks the ground Bent on survival Full throttle hammers...

    Leave a comment:


  • iron
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
    To może następne ich wcielenie, czyli New Order :

    https://www.youtube.com/watch?v=ftJZomwDhxQ
    Warto pamietać, ze New Order to nie tylko pop - tu kawałek z płyty Low Life z 1985 roku:
    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

    Leave a comment:


  • tristan_tzara
    replied
    Z dziewczyną mamy ostatnio jazdę na ten kawałek

    Plus wideo z fragmentami jednego z moich ulubionych filmów "Do utraty tchu". Magia.

    Leave a comment:


  • robox
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abran Wyświetlenie odpowiedzi
    Joy Division trochę za smutne jak dla mnie
    To może następne ich wcielenie, czyli New Order :

    Original video for Blue Monday by New Order 1983

    Leave a comment:


  • DariuszSawicki
    replied
    Oczywiście, że przy piwku najlepiej słucha się klasyki rocka, ale przecież Joy Division do tych klasyków się zalicza.
    Oto mój od zawsze ukochany utwór tego zespołu.

    https://www.youtube.com/watch?v=6dBt3mJtgJc

    Leave a comment:


  • abran
    replied
    Przy piwku najlepiej słucha się klasyki rocka. Joy Division trochę za smutne jak dla mnie

    Leave a comment:


  • tristan_tzara
    replied
    Taki trochę syntetyczny ten industrial, bardziej pod EBM ale fajne. Ja od siebie w temacie nowych ale starych mogę polecić The KVB(bardzo zimnofalowo) i Have a Nice Life(szczególnie gdy się lubi Joy Division ale mroczniej).

    Leave a comment:


  • zgoda
    replied
    Jako grzyb stary lubię wszystko, co jest nowe a jednocześnie stare (pozdrawiam p. Zbigniewa Łomnika). Oraz klasyki. Znalazłem właśnie idealnie nową muzykę z lat 90-tych. Zespół nazywa się Cocksure i gra taki normalny industrial jaki się grało 20 lat temu. Niebywałe.

    Leave a comment:


  • DariuszSawicki
    replied
    Lepiej się nie odzywać niż mówić coś złego o zmarłym.
    Zespół Yes to absolutna trójca: Jon Anderson- niebiański, genialny głos.
    Rick Wakeman, wykształcony i wspaniały klawiszowiec.
    Steve Howe , gitarzysta z gatunku niedocenionych, ale moim zdaniem jeden z najwspanialszych.
    Chris Squire przywłaszczył kiedyś prawo do nazwy Yes, czego skutkiem była świetna płyta sygnowana nazwą Anderson Bruford Wakeman Howe. Chris Squire wspaniale dudnił na basie, oto tego dowód.
    www.youtube.com/watch?v=A_NrBG0FUWA

    Chris Squire (1948-2015). Rest in peace.

    Leave a comment:


  • dyczkin
    replied
    Artysta o wielu twarzach :
    Tak siedzę na fejsbuku siedzę i siedzę i powoli głupieję, o czym to ludzie piszą, o czym marzą, co ich gnębi, to jest nieziemskie. Każdy ma swój świat swój z...


    Możesz mnie wesprzeć wpłacając dobrowolną kwotę na moje konto bankowe Bank Millenium 63 1160 2202 0000 0003 6043 2852 tytułem: "darowizna" lub subsk...

    Leave a comment:


  • Sim666
    replied
    Bardzo dobre połączenie wczoraj odkryłem, pięknie smolisty Smoky Joe pod jeszcze piękniej smolisty gig https://www.youtube.com/watch?v=CJs3xqZ3RtU \m/
    Last edited by Sim666; 23-05-2015, 09:19.

    Leave a comment:


  • chechaouen
    replied
    Dawno nie piłem Komesa Potrójnie Złotego (lidlowa warka 29.09.2016 jest naprawdę przednia)
    Jeszcze dawniej nie słuchałem High Hopes od Pink Floyd
    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

    No pasują do siebie idealnie. Polecam ten zestaw. Przyjemnie kołyszący, błogość, reminiscencje, baśniowy szmerek, fajnie dawkowane emocje...

    Leave a comment:


  • iron
    replied
    Do okupanta - nigdy

    Leave a comment:


  • Livres
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
    Ja już nie wierzę, że zobaczę Ten zespół w Polsce. Wszyscy inni wielcy byli, nawet The Beatles w kawałku (Paul McCartney)
    6 czerwca 2013 grali w Berlinie. Trzeba było jechać.

    Leave a comment:


  • iron
    replied
    No teraz Neil Peart ma nową żonę i córkę, więc pewnie jakoś tam jest szczęśliwy...

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎