Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rzeczyc
    Junior
    • 08-2012
    • 9

    Ha, a tutaj możemy zobaczyć, co może się stać, gdy w knajpie zaczyna się robić nieco za bardzo sekciarsko
    Frozen Bird "Bastards" http://www.youtube.com/watch?v=EGdSnxeE6ho

    Zwróćcie uwagę na to, jak tuba pięknie gra. Jak odtwarzam to w dobrej jakości, to od tej tuby coś mnie przyjemnie mrowi

    Comment

    • Cez
      Senior
      • 01-2003
      • 1789

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeczyc Wyświetlenie odpowiedzi
      Zwróćcie uwagę na to, jak tuba pięknie gra. Jak odtwarzam to w dobrej jakości, to od tej tuby coś mnie przyjemnie mrowi
      Muzyka nie powala. Historia szybko opowiedziana. Tuba z youTuba.
      Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

      Comment

      • rafal69
        Senior
        • 08-2005
        • 115

        też starszy jestem ale wg mnie to jest dobre!
        W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


        W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.




        Róbcie co chcecie albo nie róbcie nic! cześć69
        znany gamoń wiosłowy

        Comment

        • kiszot
          Senior
          • 08-2001
          • 8081

          ADHD Syndrom gra w marcu w Leśniczówce,chyba się przejdę.
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • Rzeczyc
            Junior
            • 08-2012
            • 9

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cez Wyświetlenie odpowiedzi
            Muzyka nie powala. Historia szybko opowiedziana. Tuba z youTuba.
            Mnie też nie powala; z wiekiem coraz trudniej o olśnienia (w dodatku ta hmm, nie do końca udana nazwa zespołu) ale podoba mi się, aczkolwiek nie o tym miało być (czy mi się podoba). A tuba z ytuby wymaga dopieszczenia rzeczywiście

            Comment

            • Kasztyk
              Member
              • 10-2012
              • 30

              ADHD Syndrom!! Dobre!!

              Comment

              • VanPurRz
                Senior
                • 09-2008
                • 4229

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kasztyk Wyświetlenie odpowiedzi
                ADHD Syndrom!! Dobre!!
                To w podobnym klimacie tylko znacznie starsze:
                Rozbujane Betoniary, z tych takich znacznie mniej znanych bo "prowincjonalnych" kapel . Chłopaki z Grybowa ...o piwie:

                W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


                Mają też znacznie ważniejsze teksty.
                Last edited by VanPurRz; 15-01-2013, 16:02.
                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                Comment

                • VanPurRz
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 4229

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomolek Wyświetlenie odpowiedzi
                  VanPurRz jak lubisz punk/rock/metal folkowe klimaty to polecam audycję HelloFolks! w akademickim radio Centrum z Lublina. Słuchać można tutaj http://centrum.fm/sluchaj/
                  Polecam Radio Ulicznik jeżeli o radio chodzi.
                  "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                  Comment

                  • VanPurRz
                    Senior
                    • 09-2008
                    • 4229

                    I się mnie tak przypomniało jeszcze jedno. Z Bielawy Łysina Lenina - Jedno co ważne to czyny odważne

                    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
                    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                    Comment

                    • VanPurRz
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 4229

                      Kurde jak na czacie
                      Ale już kończę - tylko jeden komentarz pod którym bym sie podpisał prawie na 100%:

                      "A ja wierzę, że po śmierci znajdę się w latach '80 i utknę tam na zawsze. W świecie bez internetu, bez pogoni za pieniędzmi, bez komercji; w świecie, w którym istnieje prawdziwa przyjaźń, gdzie latem budzi człowieka paczka przyjaciół krzycząca pod oknem, a wieczory brzmią gitarami, gdzie ceni się wolność; gdzie Moskwa, Dezerter, KSU i inni kwitną, a w ludziach tętni bunt. I dobro. Tak wyobrażam sobie niebo. Nie zniechęca mnie fatalna sytuacja ekonomiczna i polityczna. Milicja i kolejki też nie."
                      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                      Comment

                      • VanPurRz
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 4229

                        Orkiestra Dni Naszych - PiggyAlbum: OdkryciaArtysta: Orkiestra Dni NaszychTytuł: PiggyPremiera: 20.04.2000Zapraszamy na:http://www2.mtj.plhttp://www.facebook...


                        Chodź tu do mnie przynieś piwko, będziesz moją świnką
                        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                        Comment

                        • PaPe
                          Senior
                          • 03-2005
                          • 176

                          Old is gold - Tlove.
                          Najlepsza płyta Muńka.
                          Szczególnie druga.

                          Comment

                          • YouPeter
                            Senior
                            • 05-2004
                            • 2379

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PaPe Wyświetlenie odpowiedzi
                            Old is gold - Tlove.
                            Najlepsza płyta Muńka.
                            Szczególnie druga.
                            Szczególnie kawałek Lucy Phere

                            http://www.youtube.com/watch?v=_sUrkn9ztAg
                            Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                            Comment

                            • PaPe
                              Senior
                              • 03-2005
                              • 176

                              [QUOTE=YouPeter;1103144]Szczególnie kawałek Lucy Phere

                              http://www.youtube.com/watch?v=_sUrkn9ztAg
                              Niekoniecznie. np. (niecenzuralne trochę)
                              T.Love - Skomplikowany (nowy świat) - tu raczej znane jako "pierdolę fejsa" - Warszawa Stadion Syrenki 18.05.2012 Piosenka z krążka Old is Gold

                              albo
                              Premiera kolejnej nowości z płyty Old is GoldT.Love - Jeśli Boga nie ma tu - Warszawa 31.08.2012 NewConnect

                              Comment

                              • iron
                                Senior
                                • 08-2002
                                • 6703

                                Bardzo dojrzała płyta, bardzo dobrze, starannie nagrana i zrealizowana, ale mam wrażenie, że raczej dla starszych fanów.

                                No i to jedna (a w zasadzie dwie) z tych płyt, które przy pierwszym przesłuchaniu nie powalają, ale wraz z kolejnymi przesłuchaniami zapadają w umysł...

                                Oczywiście chodziło o T Love "Old is gold".
                                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                                Rock, Honor, Ojczyzna

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎