Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    A co powiecie o Radogost?
    http://www.youtube.com/watch?v=6lL59...F4F391&index=5
    http://www.youtube.com/watch?v=QEQKm...F4F391&index=7
    http://www.youtube.com/watch?v=Jj6UM...F4F391&index=9
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9733

      Ech, dzisiaj rano jechałem autobusem (rzadko jeżdżę ), mając okazję pozawieszać oko na studentkach SGGW .
      Pozawieszałem też ucho, i prawie zemdlałem: kilku studentów rozmawiało o Juwenaliach (czy jak to się tam nazywa), że gościem będzie ZZ Top.
      Że to żenada straszna, bo goście grają już chyba z 50 lat, że ich muzyka to taki metal z elementami westernowo-kowbojskimi, czyli, znaczy... kantry.
      Muszę ochłonąć, może wieczorem do jakiegoś porterka odpalę sobie "Tush" albo co...

      Comment

      • WojciechT
        Senior
        • 09-2012
        • 2546

        To jeśli chodzi o stare klimaty.... Może komuś spodoba się kapelka, w której udzielam się na basie:

        Comment

        • kony
          breweriarz
          • 08-2005
          • 1701

          W poniedziałek EskaRock zafundowała mi dwie wejściówki na wczorajszy koncert Sabatona. W sumie to średnio się wczoraj czułem i nie bardzo miałem ochotę wyłazić z domu tym bardziej, że znałem do wczoraj jeden kawałek tej kapeli i średnio mi się on podobał. No ale córa się tym trochę jara i chciała iść no to zwlokłem dupę z kanapy i pojechałem w roli taty-opiekuna z latoroślą. Nie byłem sam bo takich rodziców było tam całkiem sporo ze swoimi nastoletnimi metalami
          Jestem pozytywnie zaskoczony bo Szwedzi wykonali kawał solidnego rzemiosła i mimo że ich twórczość jest mi obca to nie nudziłem się ani przez moment a nawet momentami sama nóżka chodziła i wdzierał się element niekontrolowanego kiwania czupryną. Wróć, zakolami.
          Ciekawa sytuacja: w przerwie pomiędzy numerami publika skanduje: "jeszcze jedno piwo!" namawiając frontmana żeby zwilżył gardło. Ten idzie za scenę, wraca z puszką Carlsberga i mówi: "Nie rozumiem tego, macie w Polsce takie dobre piwo a za sceną dali mi to gówno. Nie chcę tego, dlaczego nie dacie mi waszego Tyskiego albo Żywca ?". Po chwili dostaje kubek z wymarzonym piwem i z rozkoszą wypija delektując się.... no właśnie ciekawe co go tak urzekło? Może mu dali z sokiem? Bo widziałem że takie też można było kupić na koncercie.

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6703

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
            Mam ją w planach
            No i Brylewski przeczytany - całkiem ciekawa pozycja.
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • KajusAnt
              Senior
              • 02-2013
              • 347

              Kony jak o Sabaton chdzi to sprawdź te dwa linki:
              W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

              W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
              Last edited by KajusAnt; 06-03-2013, 17:31.

              Comment

              • KajusAnt
                Senior
                • 02-2013
                • 347

                I jeszcze ten:
                Wykorzystane Filmy: Pianista, Hitler:Narodziny Zła, Chłopiec w pasiastej piżamie, Ostatni Pociąg do Auschwitz, Lista Schindlera. W końcu, po wielogodzinnej p...

                będziesz wiedział co jest głównym tematem ich piosenek.

                Comment

                • kony
                  breweriarz
                  • 08-2005
                  • 1701

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KajusAnt Wyświetlenie odpowiedzi
                  I jeszcze ten:
                  Wykorzystane Filmy: Pianista, Hitler:Narodziny Zła, Chłopiec w pasiastej piżamie, Ostatni Pociąg do Auschwitz, Lista Schindlera. W końcu, po wielogodzinnej p...

                  będziesz wiedział co jest głównym tematem ich piosenek.
                  Wiem o czym śpiewają, dziwne że tego mi nie poleciłeś:
                  W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Ciekawe, czy w Polsce to zagrali.

                    Widziałem filmik z jakiegoś niemieckiego festiwalu i wykonali kawałek o obronie Wizny, pożyczając od kogoś z publiki polską flagę: http://www.youtube.com/watch?v=RxdlTDXqrY0

                    Comment

                    • wyvern
                      Member
                      • 10-2012
                      • 55

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                      z jakiegoś niemieckiego festiwalu
                      Wacken Open Air, jakieś 130 euro za bilet

                      http://www.youtube.com/watch?v=gkk3CQZG3sg - w Polsce była lepsza flaga

                      Comment

                      • kony
                        breweriarz
                        • 08-2005
                        • 1701

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ciekawe, czy w Polsce to zagrali.
                        W Poznaniu zagrali.

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          No to ciekawe, czy publika skojarzyła.

                          Comment

                          • kony
                            breweriarz
                            • 08-2005
                            • 1701

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                            No to ciekawe, czy publika skojarzyła.
                            Gwizdów dezaprobaty nie odnotowałem

                            Comment

                            • VanPurRz
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 4229


                              Na Dzień Kobiet

                              Czy dzisiaj nie aktualne?
                              Wiosna 1987 rok, podziemia kościoła przy ulicy Żytniej w Warszawie. Słowa i muzyka: Lluis Llach (Companys, no es aixo) . Tekst polski: Filip Łobodziński


                              Wiosna 1987 rok, podziemia kościoła przy ulicy Żytniej w Warszawie. Słowa i muzyka: Lluis Llach (L'estaca ) . Tekst polski: Agnieszka Rurarz.


                              To w klasie maturalnej , mimo amoku piosenki była wtedy nadzieja na zmiany na lepsze życie, a nie na restauracje najbardziej podłej neoliberalnej wersji kapitalizmu. Nie chcieliśmy i nie chcemy uciekać stąd ale wielu zostało zmuszonych nędzą i beznadzieją po 89 (2 mln emigrantów ekonomicznych)


                              Nasz klasa - nie ten rocznik ale piosenka jest ponad czasowa. Dwaj moi przyjaciele nie żyją (jeden z podstawówki rozerwał sobie brzuch granatem z poligonu, drugi zginął w wypadku), inny żyje wbrew sobie, inni wsiąkli w system, ja zdradziłem wszystko w co wierzyłem i o co nadstawiałem karku bo "życie, rodzina, dzieci" i strach i "odpowiedzialność". Rzygać mi się chce patrząc każdego dnia w lustro. Ale zarabiać na rodzinę trzeba.
                              26 Studencki Festiwal Piosenki rok 1990, piekna piosenka, zreszta jedna z wielu.... wielkiego artysty



                              Nie mam odwagi na to co kiedyś było bliskie:
                              W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                              W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                              W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.



                              Spal przeszłość?Sentymentalnie
                              W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


                              Nóż zardzewiał (przy okazji najlepszy polski film i ...Andrzej Bursa
                              W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                              a i w tym "złym" świecie funkcjonowały dworce pkp i linie pkp nie tylko na międzynarodowych połączeniach
                              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                              Comment

                              • KajusAnt
                                Senior
                                • 02-2013
                                • 347

                                A mi się znowu zebrało na wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=dphpDdfZUGw

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎