Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tomolek
    Hophead
    • 05-2006
    • 1752

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
    "Odkurzyłem" dwie płytki Pixies - "Doolittle" i "Bossanova". Świetna muza z 4AD, polecam!!!

    Subscribe to 4AD here: http://bit.ly/2TLt1l7 'Doolittle 25' will be released by Pixies and 4AD in the week of 1st December: http://smarturl.it/Doolittle254AD...

    http://www.youtube.com/watch?v=gk2VTUEbrVg
    To lepiej odkurz dwie poprzednie bo są lepsze :]
    www.ohbeautifulbeer.com

    www.mateuszdrozdowski.pl

    „Kwaśny Edi herbu Koreb

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomolek Wyświetlenie odpowiedzi
      To lepiej odkurz dwie poprzednie bo są lepsze :]
      "Come on Pilgrim" i "Sufer Rosa", od tego zaczęła się przygoda z Pixies. Niestety te albumy mam na kasetach ... a one zeszły do podziemia (czytaj piwnica) .

      Comment

      • tomolek
        Hophead
        • 05-2006
        • 1752

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
        "Come on Pilgrim" i "Sufer Rosa", od tego zaczęła się przygoda z Pixies. Niestety te albumy mam na kasetach ... a one zeszły do podziemia (czytaj piwnica) .
        Obie zostały wydane na jednym CD, który posiadam :]
        Od 20 lat tego słucham i nic się nie zestarzało...
        Miałem kiedyś bilety na ich koncert na Coachelli ale z przyczyn obiektywnych nie dotarłem
        Tym sposobem uciekły mi koncerty dwóch kapel, które uwielbiam (jeszcze Cure) i nie zobaczyłem ich do tej pory...
        www.ohbeautifulbeer.com

        www.mateuszdrozdowski.pl

        „Kwaśny Edi herbu Koreb

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomolek Wyświetlenie odpowiedzi
          Tym sposobem uciekły mi koncerty dwóch kapel, które uwielbiam (jeszcze Cure) i nie zobaczyłem ich do tej pory...
          Nic straconego, obydwie kapele koncertują .

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6703

            Dziś w TVP Kultura o 22:20 koncert ZZ Top z Teksasu.

            Bardzo dobry koncert - wiem bo oglądałem wcześniej, a nawet nagrałem - polecam.
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              Małe muzyczne remanenty:

              Simple Minds "Street Fighting Years" - moja jedna z ulubionych płyt "niełomotowych" z wczesnej młodości - z przykrością stwierdzam, że o ile kompozycje się nie zestarzały, to realizacja płyty powoduje dziś czasem ból zębów...

              Anthrax "The Collection" - po woodstockowym koncercie chciałem mieć pod ręką takie best off - wolałem koncertowe, ale akurat nie było.

              Soundgarden "Live on 1-5" - właśnie takie best off z różnych koncertów z 1996 roku.

              Helloween "Best of 25th Anniversary - Unarmed" - skusiło mnie to unarmed i się nie pomyliłem.
              Wydana w 2010 roku płyta na 25 lecie z nietypowymi wersjami niektórych kawałków zagranych przez Helloween i gości...
              "Dr Stain" na rockowo-dęciakowo, "Future world" na lekko countowo, "Keeper of the seven keys" w stylu Theriona, "Eagle fly free" w sam już nie wiem jakim stylu, " I want out" na poprockowo z dziecięcym chórkiem... Niezły iwent

              No i w rezultacie odświeżyłem sobie z kasety "Keeper of the seven keys part II" - całkiem fajna płyta sprzed 25 lat, nota bene ostatnia płyta Helloween którą śledziłem "na żywo". Jedyne co trochę razi, że Kiske trochę czasem szarżuje wokalnie.

              Wkrótce pierwszy "Keeper" z analoga, a na deser "Walls of Jericho" z kasety.
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • leona
                PremiumUżytkownik
                • 07-2009
                • 5853

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                Małe muzyczne remanenty:

                Simple Minds "Street Fighting Years" - moja jedna z ulubionych płyt "niełomotowych" z wczesnej młodości - z przykrością stwierdzam, że o ile kompozycje się nie zestarzały, to realizacja płyty powoduje dziś czasem ból zębów...

                Anthrax "The Collection" - po woodstockowym koncercie chciałem mieć pod ręką takie best off - wolałem koncertowe, ale akurat nie było.

                Soundgarden "Live on 1-5" - właśnie takie best off z różnych koncertów z 1996 roku.

                Helloween "Best of 25th Anniversary - Unarmed" - skusiło mnie to unarmed i się nie pomyliłem.
                Wydana w 2010 roku płyta na 25 lecie z nietypowymi wersjami niektórych kawałków zagranych przez Helloween i gości...
                "Dr Stain" na rockowo-dęciakowo, "Future world" na lekko countowo, "Keeper of the seven keys" w stylu Theriona, "Eagle fly free" w sam już nie wiem jakim stylu, " I want out" na poprockowo z dziecięcym chórkiem... Niezły iwent

                No i w rezultacie odświeżyłem sobie z kasety "Keeper of the seven keys part II" - całkiem fajna płyta sprzed 25 lat, nota bene ostatnia płyta Helloween którą śledziłem "na żywo". Jedyne co trochę razi, że Kiske trochę czasem szarżuje wokalnie.

                Wkrótce pierwszy "Keeper" z analoga, a na deser "Walls of Jericho" z kasety.
                O rzesz ty, ja myślałem, że ty jesteś twardziel a tu takie pitu pitu. Masz płaczliwy nastrój dzisiaj?

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  O żeż ty, jak ty piszesz o żeż ty.

                  Comment

                  • iron
                    Senior
                    • 08-2002
                    • 6703

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                    O rzesz ty, ja myślałem, że ty jesteś twardziel a tu takie pitu pitu. Masz płaczliwy nastrój dzisiaj?
                    Nie, po prostu stary już jestem
                    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                    Rock, Honor, Ojczyzna

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      A jak Soundgarden, to muszę poszukać "Badmotorfinger", to była niezła płytka .

                      Comment

                      • sklep_banino
                        PiwBiz
                        • 05-2013
                        • 81

                        Polecam nowy materiał Avenged Sevenfold. Mają fajny klimat przypominajacy stare IRON MAIDEN Metallice itd.

                        http://www.youtube.com/watch?v=6yjRVni08Qs
                        Banino ul.Lotnicza 102
                        Czynne pon.-sob: 6 - 22
                        niedz: 8- 22

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          Dlaczego właściwie nigdy nie miałem ochoty śpiewać kolęd?

                          Happy Holidays Everybody! Vocals by Bördi http://www.youtube.com/user/boerdi The rest was done by me. Thank you so much to all the folks who support my mu...

                          Comment

                          • robox
                            = kapslarz =
                            • 11-2002
                            • 8188

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                            Dlaczego właściwie nigdy nie miałem ochoty śpiewać kolęd?
                            Jeżeli chodzi o klimaty świąteczne i z pogranicza metalu, to według mnie ten utwór ostatnio się z tym kojarzy

                            W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                            Comment

                            • WojciechT
                              Senior
                              • 09-2012
                              • 2546

                              Kolędy i metal? Mówicie-macie

                              The great Mary's Boy Child from the X-mas Project (Heavy Metal Christmas).Honestly the only speed metal x-mas CD you'll ever need.




                              W sumie to sam gram muzykę w tym stylu, może namówię resztę kapeli na świąteczne przeboje

                              Comment

                              • iron
                                Senior
                                • 08-2002
                                • 6703

                                Skończyła się płyta, którą właśnie słuchałem, a i piwo się kończy, więc czas iść spać...

                                A płytą tą była - Strachy na Lachy "Autor" - do której mam osobiste konotacje, ale skoro są osobiste, to takimi pozostaną

                                Nadmienię, że była to wersja polecana przez zespół - czyli wzbogacona o dwa utwory, na publikację których nie zgodził się P.(an) Gintowski, czyli "Autoportret Witkacego" i "A my nie chcemy uciekać stąd".

                                Jest moc, zwłaszcza w takim "Kazimierzu Wierzyńskim" - piękna i optymistyczna piosenka o ... umieraniu

                                Idę spać, mając nadzieję, że tym razem jeszcze nie na zawsze
                                Last edited by iron; 14-09-2013, 00:44.
                                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                                Rock, Honor, Ojczyzna

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎