Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    A u mnie powrócił stary dobry Danzig, coś miłego dla ucha

    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

    Comment

    • JAckson
      Senior
      • 05-2004
      • 6122

      U mnie dziś The Aristocrats

      W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
      MM961
      4:-)

      Comment

      • tomolek
        Hophead
        • 05-2006
        • 1752

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
        A jak Soundgarden, to muszę poszukać "Badmotorfinger", to była niezła płytka .
        To była świetna płyta...
        Ten nurt w muzyce wydał cztery genialne płyty: "Badmotorfinger", "Nevermind", "Dirt" i "Ten". Potem już bywało gorzej, bo w sumie lepiej bywało wcześniej (Mother Love Bone, Temple of the Dog). Tej czwórce dorównuje moim zdaniem "Above" Mad Season.

        To chyba był ostatni taki poważny "przewrót" w muzyce rockowej, Indie mnie zupełnie nie przekonuje...

        Dla mnie czasy wyjątkowo miłe - młody byłem i na maksa zaangażowany w muzykę.
        www.ohbeautifulbeer.com

        www.mateuszdrozdowski.pl

        „Kwaśny Edi herbu Koreb

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomolek Wyświetlenie odpowiedzi
          Tej czwórce dorównuje moim zdaniem "Above" Mad Season.
          O, to świetna płyta była. Z kolei "Ten" nigdy nie lubiłem, nie podobają mi się kompozycje ani brzmienie (przesadzili z pogłosami).

          Comment

          • robox
            = kapslarz =
            • 11-2002
            • 8188

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
            O, to świetna płyta była. Z kolei "Ten" nigdy nie lubiłem, nie podobają mi się kompozycje ani brzmienie (przesadzili z pogłosami).
            A mnie kawałek "Alive" z tej płyty "powalił", jak go pierwszy raz usłyszałem.

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
              A mnie kawałek "Alive" z tej płyty "powalił", jak go pierwszy raz usłyszałem.
              Oj bo Żą jest gupi, nie umi grać na perce i do tego nie lubi Rush

              Ja tam bardzo lubię Ten, Dirt, oczywiście Nevermind (choć to bardziej z rozpędu ludycznego), ale nie wiem, czy najwięcej magii z tego nie ma Temple of the Dog.

              A z podobnego czasem klimatu w pamięci mi zapadły dwie płyty - Screeming Trees "Sweet oblivion" i pierwsza płyta eksperymentu pod nazwą Tuatara
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                Oj bo Żą jest gupi, nie umi grać na perce i do tego nie lubi Rush
                Ostatnio leciało w radiu i sobie o tobie pomyślałem - ale nie powiem co.

                Alive jest w sumie najfajniejszy, ale, no, nie podchodzi mi ten cały dżem, co zrobić. A Temple of the Dog jest magiczne.

                PS Jackson znowu jakichś wirtuozów zapodał.

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                  A Temple of the Dog jest magiczne.
                  Szkoda, że na jednej płycie się skończyło ... ale z tego co pamiętam chłopaki z Soundgarden i Pearl Jam spotkali się, aby tą płytą złożyć hołd zmarłemu muzykowi z Seattle.
                  Last edited by robox; 19-09-2013, 06:44.

                  Comment

                  • JAckson
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 6122

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                    O

                    PS Jackson znowu jakichś wirtuozów zapodał.
                    Pierwszy raz uslyszalem ten zespół (The Aristocrats) i uwazam ze jest wart głębszego zbadania.
                    A popu ci u nas dostatek wszędzie, więc szkoda mi czasu na pisanie po raz setny o Slayer bo to, że jest fajny wie każdy chocby z radia
                    MM961
                    4:-)

                    Comment

                    • tomolek
                      Hophead
                      • 05-2006
                      • 1752

                      Z klimatów "około grunge" polecam jeszcze zespół Tribe after Tribe, bo RPA to nie tylko Die Antwoord

                      Tribe After Tribe "Señor" - "Pearls Before Swine" LP 1997


                      Lider zespołu Robi Rob brał udział w projekcie Jeffa Amenta Three Fish. A Jeff chyba gościnnie udzielał się w Tribe.

                      Ja najbardziej lubię płytę "Love under will" gdzie najbardziej słychać, że to zespół z Afryki. Ale raczej, w większości to nastrojowy nie czadowy album, z wyjątkami:

                      www.ohbeautifulbeer.com

                      www.mateuszdrozdowski.pl

                      „Kwaśny Edi herbu Koreb

                      Comment

                      • yaro74
                        PremiumUżytkownik
                        • 09-2012
                        • 2089

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                        Pierwszy raz uslyszalem ten zespół (The Aristocrats) i uwazam ze jest wart głębszego zbadania.
                        Niezłe granie, szczególnie gitarzysta, Guthrie Govan, którego ja usłyszałem wcześniej na najnowszej płycie Stevena Wilsona, jeśli ktoś lubi takie klimaty, to warto posłuchać:
                        Porcupine tree, Steven, Beer, steven wilson, Metal, Drink, Stephen, Music, Journey, Metal music, Hill, Silent, Lucas, Gavin Harrison, Nathan, Friends, Heavy, Dark (broadcasting), Happy, Silent Hill, Silent Hill 2 (Video Game), Silent Hill (film), Opeth, Video Game (Industry), Album, 2013, Industry (Quotation Subject), Alternative Rock

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          Klip promujący "Ambassadę", pewnie już go widzieliście, ale wciągające to jest niesamowicie. Wczoraj z dziesięć razy pod rząd przesłuchałem, dzisiaj też już dobijam.

                          "Sen o Warszawie" Czesława Niemena w wykonaniu Magdy Grąziowskiej, Bartosza Porczyka, Roberta Więckiewicza i Adama "Nergala" Darskiego. "AmbaSSada" w kinach ...


                          Zastanawia mnie kwestia dźwięku - gitara brzmi studyjnie, do tego gość klepiący w gitarę po przejściu zmienia kolejność rąk, a brzmienie pozostaje takie samo, ale wokal tej babki brzmi jakby nagrany na żywca przed kamerą, taki czysty i surowy, bardzo mi się podoba.

                          Comment

                          • leona
                            PremiumUżytkownik
                            • 07-2009
                            • 5853

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                            Klip promujący "Ambassadę", pewnie już go widzieliście, ale wciągające to jest niesamowicie. Wczoraj z dziesięć razy pod rząd przesłuchałem, dzisiaj też już dobijam.

                            "Sen o Warszawie" Czesława Niemena w wykonaniu Magdy Grąziowskiej, Bartosza Porczyka, Roberta Więckiewicza i Adama "Nergala" Darskiego. "AmbaSSada" w kinach ...


                            Zastanawia mnie kwestia dźwięku - gitara brzmi studyjnie, do tego gość klepiący w gitarę po przejściu zmienia kolejność rąk, a brzmienie pozostaje takie samo, ale wokal tej babki brzmi jakby nagrany na żywca przed kamerą, taki czysty i surowy, bardzo mi się podoba.
                            Na muzyce się nie znam, żart jest w dechę ale i tak zamknąłbym Machulskiemu stadion na dwa mecze za eksponowanie nazistowskich symboli

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Ty się śmiejesz, ale w Niemczech nie ma mowy o swastykach w grach komputerowych i parę tytułów osadzonych w II wojnie światowej już z powodu swastyki wycofali z handlu.

                              Comment

                              • iron
                                Senior
                                • 08-2002
                                • 6703

                                Siedzę sobie własnie w pracy i slucham koncertowej Metallici "Through the never" - całkiem niezła - na razie poleciała pierwsza płyta.
                                Właśnie się zorientowałem, że dziś przypada 27 rocznica tragicznej śmierci Cliffa Burtona...
                                Drugą płytę kończy utwór "Orion", który był zagrany na pogrzebie Cliffa...
                                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                                Rock, Honor, Ojczyzna

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎