Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • JAckson
    Senior
    • 05-2004
    • 6122

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
    Świetna jest ta płyta Wilsona. Aż musiałem dzisiaj kupić. Oprócz Govana gra tam także ten sam perkusista co w Arystokratach - Marco Minnemann.
    29.11 będzie koncert w Poznaniu (30.11 w Zabrzu) Myślę, żeby pojechać
    MM961
    4:-)

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
      Poszło klimatyczne "God's own medicine", absolutnie genialna "Children" i już trochę wtórna ale urokliwa "Curved in sand"
      Stare czasy, mam te płytki kapeli Husseya przegrane na kasetach ... tylko od pewnego czasu nie mam sprzętu, aby je odtworzyć .

      Comment

      • fans
        Senior
        • 04-2010
        • 195

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Demigod Wyświetlenie odpowiedzi
        Slucha ktoś Dead Infection ?
        Mam jeszcze dwie demówki zakupione bezpośrednio od zespołu,a konkretnie od perkusisty Sławka Cywoniuka.To były bardzo ciekawe czasy.

        Comment

        • Demigod
          Senior
          • 12-2009
          • 145

          W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

          Forumowa Marusia, nie inaczej, na bank jesteś wolna tak?
          A bardziej pow. Kim niszczy , ten kawalek mnie sponieweral więc nie wiem jak z muminami +37

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            Yyy... http://www.youtube.com/watch?v=Du0JDfaT4_w

            A taki zespół Whale ktoś pamięta? http://www.youtube.com/watch?v=2up7su7CeMU
            Last edited by żąleną; 21-10-2013, 00:13.

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
              A taki zespół Whale ktoś pamięta? http://www.youtube.com/watch?v=2up7su7CeMU
              Tak sobie próbowałem przypomnieć skąd ten ten zespół pamiętam, dopiero komentarz pod spodem mnie naprowadził ... z kreskówki Beavis and Butthead .
              Last edited by robox; 21-10-2013, 07:10.

              Comment

              • Demigod
                Senior
                • 12-2009
                • 145

                Dead Infection
                Last edited by Demigod; 21-10-2013, 08:55.

                Comment

                • tomolek
                  Hophead
                  • 05-2006
                  • 1752

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                  Właśnie przeglądam sobie wątek wstecz w poszukiwaniu jakichś fajnych namiarów i... o ja cię, muzyka kompletnie nie w moim klimacie, ale klipy są obłędne.
                  Prawda? To też nie do końca moje klimaty, ale kawałki wchodzą do głowy, no i ten Afrikaans...

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                  A taki zespół Whale ktoś pamięta? http://www.youtube.com/watch?v=2up7su7CeMU
                  O w mordę, zapomniałem, że coś takiego istniało, ryje beret

                  Z tamtych czasów od razu (nie wiem dlaczego) mi się skojarzyło http://www.youtube.com/watch?v=c_FAGSiyiR4

                  i zaraz potem przypomniała mi się świetna płyta http://www.youtube.com/watch?v=bKB8XKSMq30

                  pan/pani na wokalu wymiata...
                  www.ohbeautifulbeer.com

                  www.mateuszdrozdowski.pl

                  „Kwaśny Edi herbu Koreb

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Dog Eat Dog! Specjalnie mnie to wtedy nie zachwycało, ale teraz miło posłuchać. Czasem po latach człowiek docenia.

                    PS Beavisa i Buttheada oglądaliśmy z kumplem w jego małym, czarno-białym rosyjskim - a może nawet radzieckim? - telewizorku. Jeszcze jakieś Rubiny się po domach trafiały, pamiętam, bo komuś spłonął, jak to z Rubinami bywało.

                    Comment

                    • kony
                      breweriarz
                      • 08-2005
                      • 1701

                      Aleście odgrzebali fajne starocie
                      Dog Eat Dog to podobnie jak Żą, jakiejś szczególnej fazy nie miałem chociaż jak leciało to nóżka chodziła. Za to jak parę lat temu wpadli do Poznania na jakieś juwenalia czy cóś takiego i grali nad Maltą darmowy koncert to całkiem byłem zadowolony.
                      Co innego Life of Agony, tego słuchałem swego czasu w dosyć dużych dawkach. No i zajebisty koncert z Anthraxem w Stodole, bodajże w 1996 ?
                      Później Caputo jeszcze jakieś solowe płyty rzeźbił i jedna była nawet strawna z tego co pamiętam.

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomolek Wyświetlenie odpowiedzi
                        i zaraz potem przypomniała mi się świetna płyta http://www.youtube.com/watch?v=bKB8XKSMq30

                        pan/pani na wokalu wymiata...
                        Life of Agony, pamiętam tą płytkę, fajnie się jej całej słucha ... klimat Type O Negative.

                        Comment

                        • yaro74
                          PremiumUżytkownik
                          • 09-2012
                          • 2089

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomolek Wyświetlenie odpowiedzi

                          Z tamtych czasów od razu (nie wiem dlaczego) mi się skojarzyło http://www.youtube.com/watch?v=c_FAGSiyiR4

                          i zaraz potem przypomniała mi się świetna płyta http://www.youtube.com/watch?v=bKB8XKSMq30

                          pan/pani na wokalu wymiata...
                          Dog Eat Dog mół być, ale nie był to jakiś mój ulubiony zespół. Za to "River Runs Red" słuchałem bardzo często, gdzieś nawet mam jeszcze kasetę z tą płytą.

                          Comment

                          • tomolek
                            Hophead
                            • 05-2006
                            • 1752

                            Co ciekawe nie ma już Keitha Caputo, teraz jest Mina Caputo

                            Widzę, że większość kolegów była chyba w wieku młodzieżowym na przełomie 80/90
                            www.ohbeautifulbeer.com

                            www.mateuszdrozdowski.pl

                            „Kwaśny Edi herbu Koreb

                            Comment

                            • iron
                              Senior
                              • 08-2002
                              • 6703

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                              Dog Eat Dog! Specjalnie mnie to wtedy nie zachwycało, ale teraz miło posłuchać. Czasem po latach człowiek docenia.
                              (...)
                              Mam to samo - tyle że Anthrax'em - kiedys zupełnie mnie ten zespół nie obchodził, a dziś doceniam i sobie od tygodnia puszczam w drodze do pracy różne nagrania koncertowe (do marszruty sie nadaje idealnie)

                              Choć muszę przyznać, że przedziwny to zespół - zaraz obok genialnych zagrań potrafia wpierniczyć coś trywialnego, żeby nie nazwac tego bardziej dosadnie...

                              No ale Charlie Benante młóci aż miło
                              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                              Rock, Honor, Ojczyzna

                              Comment

                              • leona
                                PremiumUżytkownik
                                • 07-2009
                                • 5853

                                Iron, za akceptację Anthrax'a masz pytona na najbliższym spotkaniu na wyłączność

                                Co do tych klimatów to zrobiłem sobie popołudnio-wieczór oglądania koncertów z XXI wieku min.: Anthrax, Exodus, Sepultura, Testament, Slayer, Overkill etc...

                                Poza nieobiektywnym zachwytem mocno zaintrygowało mnie to, że ta muzyka 50-60 latków nie za bardzo trafia do nowych pokoleń :hadbang:

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎