Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony Wyświetlenie odpowiedzi
    No to dla równowagi i żeby trochę udobruchać admina: http://youtu.be/CDl0rIOr5Zw
    W klimacie: http://www.youtube.com/watch?v=2eQrzU0bWSI

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony Wyświetlenie odpowiedzi
      To jest dopiero grudniowy klasyk: http://youtu.be/E8gmARGvPlI
      I nie zapowiada się, aby miało coś się zmienić w kolejnych latach .

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        Co do grudniowych klimatów, to tak dla zmiany:

        Para wino kolędy alternatywne Życzę wszystkim wspaniałych, udnych i wesołych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego roku!

        Comment

        • JAckson
          Senior
          • 05-2004
          • 6122

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony Wyświetlenie odpowiedzi
          To jest dopiero grudniowy klasyk: http://youtu.be/E8gmARGvPlI

          No nie przy piwie ......
          MM961
          4:-)

          Comment

          • tomolek
            Hophead
            • 05-2006
            • 1752

            Jeżeli chodzi o rockowe kolędy to całkiem niezłą płytę popełniło Ziyo. Taką, którą można spokojnie puścić przy wigilijnym stole, bez obaw o serce babci :]

            Kolęda zespołu Ziyo z płyty "Kolędy" (1992 r.).Skład zespołu: Jerzy Durał (wokal), Wojtek Klich (gitara), Krzysztof Krupa (bębny), Sławomir Ujek (bass), Adam...
            www.ohbeautifulbeer.com

            www.mateuszdrozdowski.pl

            „Kwaśny Edi herbu Koreb

            Comment

            • kony
              breweriarz
              • 08-2005
              • 1701

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
              No nie przy piwie ......
              O przepraszam, ja to dałem w pracy przy kawie. Jednak jakieś marne resztki przyzwoitości posiadam.

              Comment

              • VanPurRz
                Senior
                • 09-2008
                • 4229

                No nie przy piwie ale pozwala jakoś w wykopie przeżyć marząc o wygraniu w totka

                W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                plus, Beastie Boys, Body Count , tak mnie trzyma dzisiaj rap core. I Rollins Band https://www.youtube.com/watch?v=iaysTVcounI

                A zacząłem od Jarka Nohavicy ))
                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                Comment

                • Ampecaibo
                  Junior
                  • 12-2011
                  • 8

                  Boston - Peace of mind [Boston 1976]

                  Genialny klimat utworu. Mija 37 lat a to jest tak świeże, jakby było nagrywane w ubiegłym roku. Boston w drodze na uczelnię, podczas powrotu i wieczorem
                  W zasadzie istnieją piwa czterech rodzajów fermentacji - górnej, dolnej, spontanicznej... i Brackie.

                  Comment

                  • DariuszSawicki
                    Senior
                    • 08-2012
                    • 2868

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ampecaibo Wyświetlenie odpowiedzi
                    Boston - Peace of mind [Boston 1976]

                    Genialny klimat utworu. Mija 37 lat a to jest tak świeże, jakby było nagrywane w ubiegłym roku. Boston w drodze na uczelnię, podczas powrotu i wieczorem
                    Oh, tak tak !!! Jak ja lubię taką muzykę !! Boston, REO Speedwagon i ten zespół:

                    http://www.youtube.com/watch?v=qHDy_b33cCQ

                    Comment

                    • iron
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 6703

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
                      Oh, tak tak !!! Jak ja lubię taką muzykę !! Boston, REO Speedwagon i ten zespół:

                      http://www.youtube.com/watch?v=qHDy_b33cCQ
                      A ja gupi myślałem, że raczej ten zespół:
                      W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • DariuszSawicki
                        Senior
                        • 08-2012
                        • 2868

                        Dziś mija kolejna rocznica śmierci Johna Lennona. Cały świat będzie o tym wspominał.
                        Ja jednak napiszę tu o innym Jaśku, a okazja rocznicowa też jest.
                        Otóż 8-ego grudnia 1978 roku Johnny Rotten przestał być ostatecznie Jaśkiem Zgniłkiem, a został zwykłym Jaśkiem według nazwiska, czyli Lydonem. Tego dnia ukazała się pierwsza płyta nowego zespołu Lydona. Dla mnie to bardzo ważna płyta, a ten utwór wizytówka to jeden z najważniejszych utworów w moim życiu. Zawsze mi będzie kojarzyć się z pewną Kasią, szkolną miłością z podstawówki. Jednak nie tylko, to jest po prostu świetna płyta i świetny tytułowy utwór.

                        Ps. Iron, żeby nie było żadnych wątpliwości. Rush to największy zespół tego świata.

                        http://www.youtube.com/watch?v=rIAZ8unRm2c

                        Comment

                        • iron
                          Senior
                          • 08-2002
                          • 6703

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
                          Dziś mija kolejna rocznica śmierci Johna Lennona. Cały świat będzie o tym wspominał.
                          Ja jednak napiszę tu o innym Jaśku, a okazja rocznicowa też jest.
                          Otóż 8-ego grudnia 1978 roku Johnny Rotten przestał być ostatecznie Jaśkiem Zgniłkiem, a został zwykłym Jaśkiem według nazwiska, czyli Lydonem. Tego dnia ukazała się pierwsza płyta nowego zespołu Lydona. Dla mnie to bardzo ważna płyta, a ten utwór wizytówka to jeden z najważniejszych utworów w moim życiu. Zawsze mi będzie kojarzyć się z pewną Kasią, szkolną miłością z podstawówki. Jednak nie tylko, to jest po prostu świetna płyta i świetny tytułowy utwór.

                          Ps. Iron, żeby nie było żadnych wątpliwości. Rush to największy zespół tego świata.http://www.youtube.com/watch?v=rIAZ8unRm2c
                          O tym to ja wiem, ale jest jeszcze paru takich na tym forum, których trzeba przekonać (Żą - idziemy po Ciebie) - ale i jeden nawrócony (tak, to o Tobie JAckson)

                          P.S. Jest taki utwór naznaczony tragedią - po prostu utwór poświęcony przyjacielowi który zginął w wypadku, który niezmiennie robi na mnie wrażenie:
                          W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
                          Last edited by iron; 08-12-2013, 00:26.
                          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                          Rock, Honor, Ojczyzna

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            O, właśnie chciałem coś ironicznie powiedzieć, ale skoro idziecie po mnie, to nie powiem. Za to zapodajcie sobie taką listę: https://www.youtube.com/watch?v=eSRZ...A3192E36DB623E

                            Comment

                            • iron
                              Senior
                              • 08-2002
                              • 6703

                              No to jak już się nakręciłem na Rush...

                              Szacunek dla nich, że po sukcesie płyty "Test for echo" i śmierci córki i żony Neila Peart'a co skutkowało odejściem tegoż bezterminowo zawiesili działalność zespołu...

                              Szczęśliwie Peart się otrząsnął i wrócił, co poskutkowało nieznośnym albumem "Vapour trials", ale potem już było tylko lepiej.
                              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                              Rock, Honor, Ojczyzna

                              Comment

                              • slavoy
                                Senior
                                • 10-2001
                                • 5052

                                A tam Rush. Prawdziwy Najlepszy Zespół Świata też jest czteroliterowy, z tym, że pośrodku jest piorun

                                Trochę z innej kufajki, to postanowiłem dać szansę odsądzanemu od czci i wiary mariażowi Lou Reeda i Metalliki. Na samym początku było, owszem, lekkie "WTF?", ale po dwóch przesłuchaniach całości jestem na 'tak', a nawet na 'TAK'.
                                Przyznać się muszę, że twórczość Reeda znam raczej po łebkach, a to co słychać na tej płycie chwilami brzmi bardziej (pomijając barwę głosu oczywiście) nie jak "Reed meets Metallica", a jak "Joy Division meets Metallica". I brzmi to naprawdę świetnie, z tym że absolutnie nie jest to to, do czego wcześniej przyzwyczaiła na Meta, niezależnie od chwilowych wariacji.
                                Dick Laurent is dead.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎