Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    Jeśli chodzi o Tool, to fani mają raczej inny problem niż koncerty.
    Ich płyty pojawiają się z częstotliwością zjawiska komety na niebie.
    Ostatnia płyta 10,000 Days to 2006 rok.
    Nawet Boston, który wydaje płyty raz na sto lat, zaprezentował niedawno nowy album.
    Oto mój ulubiony utwór Tool..

    http://www.youtube.com/watch?v=07pLGIgyfjw

    Comment

    • slavoy
      Senior
      • 10-2001
      • 5052

      Ja byłem na Toolu w warszawskiej hali Mera. Koncert jako taki był świetny (jak i cały Tool), ale tego, który wybrał obiekt o tak zje^%&*% akustyce na taki show, powinno się powiesić.
      Początkowo koncert miał odbyć się w Stodole, ale że bilety wyprzedały się migiem, a dodatkowego terminu nie można było dogadać, organizator (psia jego mać) zmienił obiekt na większy. A że gówniany? Kogo to obchodzi, ważne, że sprzedano więcej biletów
      Dick Laurent is dead.

      Comment

      • olie
        Senior
        • 06-2011
        • 777

        Toola lubię, ale teraz coś z zupełnie innej beczki. Okazuje się, że także w Polsce da się twórczo zinterpretować klasykę

        "Ucieczka z Tropiku" by Marek BilińskiEvent:Ach, jak tu pięknie! Dancing w Hotelu Victoria.Festiwal Warszawski "Niewinni Czarodzieje".2012-11-17

        Comment

        • tristan_tzara
          Senior
          • 12-2007
          • 1038

          Od tygodnia nie moge sie rozstac z kawalkiem In the Rain Sol Invictus
          Sol Invictus (Musical Group), Neofolk (Musical Genre), Folk Music (Musical Genre), Tony Wakeford (Musical Artist), don anderson, Agalloch (Musical Group), Death In June (Musical Group), Current 93 (Musical Group), douglas pierce, David Tibet (Musical Artist), apocalyptic folk, auerbach tonträger, prophecy productions, Karl Blake (Musical Artist), eric roger, matt howden, neofolk, prophecy, dark folk, Great Britain, british, english, England, Caroline Jago, In The rain, album

          Plus wszystko od My Bloody Valentine z wyjatkiem Loveless ktore mam obsluchane az za bardzo
          kawalek You Make me realise to przyklad pierwszoligowego noise-rocka. mocno uzaleznia.
          W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

          za to z nowego albumu MBV najbardziej rusza In another way
          To hear the new m b v album in FULL QUALITY audio BUY NOW from http://www.mybloodyvalentine.org/Catalogue.aspx. This track has been uploaded to YouTube at re...

          Stara Rzeka mocno zamieszala w 2013 a utwor Tej nocy bron nas od zlego, to jeden z jasniejszych przejawow polskiej muzyki ekstremalnej ostatnich lat.
          W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

          a na rozruszanie Graf Orlock, modern grindcore z milionem cytatow z klasyki filmowej lat 80/90 mozna sie bawic przy piwie, w zgadywanie z jakiego filmu cytat ;D
          W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
          Last edited by tristan_tzara; 17-01-2014, 21:24.

          Comment

          • fidoangel
            Senior
            • 07-2005
            • 3489

            Pierdu pierdu wśród tej ciężkiej i ambitnej ..., uwielbiam czasami wrzucić na głośniki

            W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
            "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

            Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

            Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
            Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
            Sprawdź >>>Przewodnik<<<

            Comment

            • JAckson
              Senior
              • 05-2004
              • 6122

              Alice in Chains na Sonisphere. Jadę
              MM961
              4:-)

              Comment

              • tomolek
                Hophead
                • 05-2006
                • 1752

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                Ja byłem na Toolu w warszawskiej hali Mera. Koncert jako taki był świetny (jak i cały Tool), ale tego, który wybrał obiekt o tak zje^%&*% akustyce na taki show, powinno się powiesić.
                Początkowo koncert miał odbyć się w Stodole, ale że bilety wyprzedały się migiem, a dodatkowego terminu nie można było dogadać, organizator (psia jego mać) zmienił obiekt na większy. A że gówniany? Kogo to obchodzi, ważne, że sprzedano więcej biletów
                Uch, zgadza się. Byłem w hali Mery na Sisters of Mercy - akustyczna masakra...

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
                Jeśli chodzi o Tool, to fani mają raczej inny problem niż koncerty.
                Ich płyty pojawiają się z częstotliwością zjawiska komety na niebie.
                Ostatnia płyta 10,000 Days to 2006 rok.
                Nawet Boston, który wydaje płyty raz na sto lat, zaprezentował niedawno nowy album.
                Oto mój ulubiony utwór Tool..

                http://www.youtube.com/watch?v=07pLGIgyfjw
                A co mają powiedzieć fani wyżej wymienionych siostrzyczek?
                www.ohbeautifulbeer.com

                www.mateuszdrozdowski.pl

                „Kwaśny Edi herbu Koreb

                Comment

                • iron
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 6703

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                  Alice in Chains na Sonisphere. Jadę
                  A do tego jeszcze Anthrax

                  Tylko nie bierz tych nienumerowanych miejsc na trybunach - akustyka taka, że Wuj by nie pochwalił
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • iron
                    Senior
                    • 08-2002
                    • 6703

                    Budka Suflera ogłosiła zakończenie działalności...

                    Może to i dobrze, bo ostatnio to już same takie tanga były...

                    Ale trzeba przyznać, że pierwsze dwie płyty to była klasa światowa, a i parę perełek później było - i to niekoniecznie z Cugowskim - choćby z Ś.P. Romualdem Czystawem - "Nie wierz nigdy kobiecie" z Borysewiczem jeszcze z pieluchą miedzy nogami, ale z fajną gitarą i genialne "Memu miastu na do widzenia"...
                    http://www.youtube.com/watch?v=xsfqzz_rBSI - realizacja teledysku ze złotych czasów PRL-u - i sam już nie wiem, czy na wokalu Czystaw, czy znany niektórym MC Homer
                    Budka Suflera "Memu miastu na dowidzenia"Oryginalna ścieżka dziękowaOryginal SoundtrackSłowa/Tekst/Lyrics:Jeszcze raz ruszy ta zniszczona płytaStary sprawdzo...


                    No i pamiętam, że w czasie swojego come backu na początku lat 90tych zeszłego wieku mieli genialne rockowe brzmienie koncertowe...
                    Last edited by iron; 21-01-2014, 00:39.
                    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                    Rock, Honor, Ojczyzna

                    Comment

                    • iron
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 6703

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                      Budka Suflera ogłosiła zakończenie działalności...

                      Może to i dobrze, bo ostatnio to już same takie tanga były...

                      Ale trzeba przyznać, że pierwsze dwie płyty to była klasa światowa, a i parę perełek później było - i to niekoniecznie z Cugowskim - choćby z Ś.P. Romualdem Czystawem - "Nie wierz nigdy kobiecie" z Borysewiczem jeszcze z pieluchą miedzy nogami, ale z fajną gitarą i genialne "Memu miastu na do widzenia"...
                      http://www.youtube.com/watch?v=xsfqzz_rBSI - realizacja teledysku ze złotych czasów PRL-u - i sam już nie wiem, czy na wokalu Czystaw, czy znany niektórym MC Homer
                      Budka Suflera "Memu miastu na dowidzenia"Oryginalna ścieżka dziękowaOryginal SoundtrackSłowa/Tekst/Lyrics:Jeszcze raz ruszy ta zniszczona płytaStary sprawdzo...


                      No i pamiętam, że w czasie swojego come backu na początku lat 90tych zeszłego wieku mieli genialne rockowe brzmienie koncertowe...
                      No dobra, wiem, że "Memu miastu na do widzenia" to kawałek z Cugowskim z 1974 roku, ale w wersji z Czystawem brzmi bardziej rasowo...
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • iron
                        Senior
                        • 08-2002
                        • 6703

                        A teraz z innej beczki.
                        Właśnie jestem po lekturze AD/HD - czyli wywiadzie/biografii Tymona Tymańskiego (polecam) i tak się trochę zagłębiłem w prehistorię - Sni sredstvom za uklanianie "1983-1986"

                        Płyta o tyle nie reprezentatywna, bo nagrana pod koniec lat 90-tych - z czasów działania zespołu ponoć nie zostało nic w dobrej jakości (zaginiona taśma z sesji radiowej)

                        Ciekawe, ile takich perełek przepadło, bo nie były nagrane w czasie powstania, a potem twórcy już nie nagrywali - pewnie było tego sporo...

                        Poniżej dwie próbki:

                        W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
                        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                        Rock, Honor, Ojczyzna

                        Comment

                        • DariuszSawicki
                          Senior
                          • 08-2012
                          • 2868

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi

                          Ciekawe, ile takich perełek przepadło, bo nie były nagrane w czasie powstania, a potem twórcy już nie nagrywali - pewnie było tego sporo...
                          To ja tu zapuszczę dwa stare zespoły z mojego miasta, bo pewnie mało kto to zna

                          http://www.youtube.com/watch?v=GzK1rI5hVCY

                          http://www.youtube.com/watch?v=3P61qwD5O0M

                          I jeszcze koncert zespołu już nie z mego miasta
                          http://www.youtube.com/watch?v=Xp2lQcney_U

                          Comment

                          • yaro74
                            PremiumUżytkownik
                            • 09-2012
                            • 2089

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
                            To ja tu zapuszczę dwa stare zespoły z mojego miasta, bo pewnie mało kto to zna

                            http://www.youtube.com/watch?v=GzK1rI5hVCY

                            http://www.youtube.com/watch?v=3P61qwD5O0M

                            I jeszcze koncert zespołu już nie z mego miasta
                            http://www.youtube.com/watch?v=Xp2lQcney_U
                            Ogród Wyobraźni i Kwadrat znam i lubię, Enklawy nie, ale po wysłuchaniu, to szczerze mówiąć, nie żałuję że nie znałem.

                            Przy okazji przypomniał sieę mi taki zespół:
                            Maniek... dziękuję Ci za Twoją muzykę... i za Wszystko. Ty wiesz. Jesteś już... "Po Drugiej Stronie Życia"... Będzie mi Ciebie brakowało. Bardzo. [*]


                            Pewnie ktoś to już umieszczał, ale nie chciało się mi przeglądać 170 stron.

                            Comment

                            • dyczkin
                              Serce w kolorze blaugrana
                              • 05-2011
                              • 3657

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yaro74 Wyświetlenie odpowiedzi
                              ...Pewnie ktoś to już umieszczał, ale nie chciało się mi przeglądać 170 stron.
                              107 panie, 107 Nie pij więcej
                              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                              Moje warzenie // Piwny Wojownik

                              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yaro74 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Przy okazji przypomniał sieę mi taki zespół:
                                Maniek... dziękuję Ci za Twoją muzykę... i za Wszystko. Ty wiesz. Jesteś już... "Po Drugiej Stronie Życia"... Będzie mi Ciebie brakowało. Bardzo. [*]
                                Ale fajne! Lata całe nie słuchałem tego typu muzyki... Fantastyczne brzmienie: blisko ucha, naturalne, ciepłe, bez tony pogłosów. Partie rockowe świetne.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎