Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • olie
    Senior
    • 06-2011
    • 777

    13 czerwca w końcu zagrają u nas Pixies. Koncert w ramach Orange Warsaw Festival. To chyba jeszcze tylko David Bowie zostanie na liście Obowiązki basistki pełni obecnie Paz Lenchantin, dlatego jako podkład muzyczny daję to czego w Warszawie zabraknie:
    Pixies I Bleed (Black Francis) - Doolittle (1989) (c)mixed by me, from guitar hero or rockband multitracks

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      Za chwilę się ośmieszę, ale nie wiedziałem, że ta babka z Breedersów grała w Pixies. No ale jakoś nigdy nie wkręciłem się w Pixies, za to słuchała ich dziewczyna, w której się podkochiwałem w liceum. Gdybym nie był taka ciapa (podobno też się ku mnie chyliła), może kupowałbym już bilety na ten koncert.

      Wrzuciłem sobie The Amps, inny jej zespół, no i Breeders jak w mordę strzelił, nawet perkusjoner ten sam. O: http://www.youtube.com/watch?v=aW134_JPUxU

      Comment

      • tomolek
        Hophead
        • 05-2006
        • 1752

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
        Za chwilę się ośmieszę, ale nie wiedziałem, że ta babka z Breedersów grała w Pixies.
        Rzeczywiście, udało Ci się

        Miałem już kiedyś bilet na Pixies ale na koncert nie dotarłem, tym razem nadrobię zaległości...
        www.ohbeautifulbeer.com

        www.mateuszdrozdowski.pl

        „Kwaśny Edi herbu Koreb

        Comment

        • slavoy
          Senior
          • 10-2001
          • 5052

          Ja się kiedyś potnę. W zeszłym roku nie pojechałem po Pragi na Pixies myśląc - muszą niedługo do nas wpaść. No i wpadają, ale w ramach kolejnego głupiego festiwalu, więc muszą być w pakiecie z innymi kapelami, które mnie średnio kręcą.
          Ktoś powie - można iść tylko na Pixies. Można, ale zapłacić trzeba za cały dzień, a to sprawia, że cena jest co najmniej dwukrotnie przegięta. Więc nie. Ty razem też nie. Może jeszcze będzie okazja...
          Dick Laurent is dead.

          Comment

          • olie
            Senior
            • 06-2011
            • 777

            Mnie jakoś obecne Pixies nie do końca przekonują, nowa twórczość brzmi jakby była na siłę tworzona pod to z czym się ten zespół kojarzy. Jeszcze dochodzi słaby motyw ze zwolnieniem poprzedniej basistki Kim Shattuck w dziwnym stylu.

            Wolałbym zobaczyć The Breeders, którzy obecnie grają w dobrym składzie z lat 1992-1994 (płyta "Last Splash") i widać, że dobrze się ze sobą czują.
            Last edited by olie; 31-01-2014, 10:09.

            Comment

            • olie
              Senior
              • 06-2011
              • 777

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
              Ja się kiedyś potnę. W zeszłym roku nie pojechałem po Pragi na Pixies myśląc - muszą niedługo do nas wpaść. No i wpadają, ale w ramach kolejnego głupiego festiwalu, więc muszą być w pakiecie z innymi kapelami, które mnie średnio kręcą.
              Ktoś powie - można iść tylko na Pixies. Można, ale zapłacić trzeba za cały dzień, a to sprawia, że cena jest co najmniej dwukrotnie przegięta. Więc nie. Ty razem też nie. Może jeszcze będzie okazja...
              Queens of the Stone Age są w porządku. Z tego co pamiętam w Pradze bilet na Pixies kosztował ok. 1000 koron (~160 zł), teraz miejsce na płycie kosztuje 229, więc na jedno wychodzi. W moim przypadku odchodzą koszty transportu. Tylko jak tam z akustyką?

              Comment

              • iron
                Senior
                • 08-2002
                • 6703

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika olie Wyświetlenie odpowiedzi
                Queens of the Stone Age są w porządku. Z tego co pamiętam w Pradze bilet na Pixies kosztował ok. 1000 koron (~160 zł), teraz miejsce na płycie kosztuje 229, więc na jedno wychodzi. W moim przypadku odchodzą koszty transportu. Tylko jak tam z akustyką?
                Na płycie niezła, trybuny to porażka...
                Last edited by iron; 31-01-2014, 10:27.
                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                Rock, Honor, Ojczyzna

                Comment

                • tomolek
                  Hophead
                  • 05-2006
                  • 1752

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ja się kiedyś potnę. W zeszłym roku nie pojechałem po Pragi na Pixies myśląc - muszą niedługo do nas wpaść. No i wpadają, ale w ramach kolejnego głupiego festiwalu, więc muszą być w pakiecie z innymi kapelami, które mnie średnio kręcą.
                  Ktoś powie - można iść tylko na Pixies. Można, ale zapłacić trzeba za cały dzień, a to sprawia, że cena jest co najmniej dwukrotnie przegięta. Więc nie. Ty razem też nie. Może jeszcze będzie okazja...
                  Queensów nie lubisz?

                  No bo tych wyjców co grają rock stadionowy dla dziewczyn to rzeczywiście trzeb będzie gdzieś przeczekać...
                  www.ohbeautifulbeer.com

                  www.mateuszdrozdowski.pl

                  „Kwaśny Edi herbu Koreb

                  Comment

                  • olie
                    Senior
                    • 06-2011
                    • 777

                    Z przeczekaniem nie ma problemu. Są 3-4 dobre lokale w okolicy Mostu Poniatowskiego, a jeszcze plaża w pobliżu stadionu

                    Comment

                    • tomolek
                      Hophead
                      • 05-2006
                      • 1752

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika olie Wyświetlenie odpowiedzi
                      Z przeczekaniem nie ma problemu. Są 3-4 dobre lokale w okolicy Mostu Poniatowskiego, a jeszcze plaża w pobliżu stadionu
                      A wpuszczą znowu jak się wyjdzie?
                      www.ohbeautifulbeer.com

                      www.mateuszdrozdowski.pl

                      „Kwaśny Edi herbu Koreb

                      Comment

                      • olie
                        Senior
                        • 06-2011
                        • 777

                        Nie wiem, ale może Kings of Leon idą na pierwszy ogień

                        Comment

                        • olie
                          Senior
                          • 06-2011
                          • 777

                          Sprawdziłem w regulaminie.
                          Niezależnie od określonego w pkt 29 oraz pkt 30 Regulaminu podziału, Bilety dzielą się także w zależności od tego, czy uprawniają tylko do jednokrotnego wejścia na Teren Imprezy bez prawa powrotu na Imprezę po jej opuszczeniu, czy uprawniają do wielokrotnego wejścia na Teren Imprezy, w dniu/dniach objętych danym Biletem, na podstawie Identyfikatora. Podział Biletów w tym zakresie jest następujący:

                          a) do wielokrotnego wejścia na Teren Imprezy uprawniają wszystkie kategorie karnetów oraz bilety jednodniowe w kategorii Premium, VIP oraz w kategorii Skybox (Loże);

                          b) do jednokrotnego wejścia na Teren Imprezy uprawniają bilety jednodniowe, za wyjątkiem biletów jednodniowych w kategorii Premium, VIP oraz w kategorii Skybox (Loże).
                          Więc jak się wejdzie, to już trzeba na terenie zostać. Zawsze do dyspozycji jest druga scena

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Oley z Kukizem dobrze się bawią przy Marleyu: http://www.youtube.com/watch?v=gUJMc09Gqbc

                            Comment

                            • robox
                              = kapslarz =
                              • 11-2002
                              • 8188

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika olie Wyświetlenie odpowiedzi
                              Wolałbym zobaczyć The Breeders, którzy obecnie grają w dobrym składzie z lat 1992-1994 (płyta "Last Splash") i widać, że dobrze się ze sobą czują.
                              Świetnie go wypromował "Cannonball"
                              W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                              Comment

                              • slavoy
                                Senior
                                • 10-2001
                                • 5052

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomolek Wyświetlenie odpowiedzi
                                Queensów nie lubisz?
                                Lubię umiarkowanie. Nie na tyle, żeby na koncert łazić. Żałuję dziś koncertu Nephilimów...

                                ---------------------
                                Ja wiem, że to suchar, ale ilekroć to widzę/słyszę, it makes my day
                                Sinatra was done by Bördi ‪http://www.youtube.com/user/boerdi‬ Armstrong was done by The Markness http://www.youtube.com/user/marknessmusic Music was cre...
                                Dick Laurent is dead.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎