Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi

    Zespół z Polski. Tyle lat znam ten utwór i w dalszym ciągu tak samo mnie wzrusza...

    https://www.youtube.com/watch?v=x-vhKDbyE2E
    Chyba zejdę do piwnicy i odkurzę płytki Collage

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      Ostatnia płyta jest wspaniała! A ten utwór jest genialny !!
      Ta płyta jest lepsza (moim skromnym zdaniem od dwóch poprzednich Circle of Snakes i I Lucifieri), ale czy lepsza od Satan's Child ? Wiem, że szóstka ma sporo krytyków, ale dla mnie jest ona wielka. Pamiętam te czasy, jak w dużą promocję zaangażował się Mystic Prod i Michał Wardzała, który wydał to na Polskę.

      https://www.youtube.com/watch?v=2ZIJ...2F0167&index=1

      Jeśli chodzi o Blackacidevil to... niech inni wchodzą w te klimaty.
      Mam nadzieję, że jeszcze będzie nowa płyta Danzig.
      Nooo, skoro Tool po tylu latach zapowiada nową płytę jeszcze w tym roku, to jestem dobrej myśli i wierzę, że Glenn będzie też nagrywał.

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
        No to teraz powiało czymś ciekawym i nowym, nie ma co...
        Oj tam, oj tam. Gdyby grał w tym kumpel z forum, to byś słuchał, zachwycał się i na koncerty chodził.

        Wipers bardzo fajne, nie znałem. A Danzig... Byłem w liceum, gdy wyszło "How the Gods Kill", jedna z moich ulubionych płyt rockowych/metalowych. Choć swego czasu bardziej się zasłuchiwałem w niesamowicie energetycznej Lucifuge.

        Tu kawałek skomponowany ponoć dla Johnny'ego Casha: https://www.youtube.com/watch?v=JElZaOBS99Y Przypadkiem wyguglałem, że po raz pierwszy znalazł się na tej elektronicznej płycie (Blackacidevil), o której zupełnie zapomniałem. Chyba ją wyparłem z pamięci, tak mi nie pasowała. Dobrze że nie powrócił do tych klimatów, choć też nic wielkiego już moim zdaniem więcej nie nagrał.

        Comment

        • iron
          Senior
          • 08-2002
          • 6703

          The Wipers - znam z dawnych lat i audycji Mini Max w Trójce...
          Kawałek absolutnie genialny - cała płyta już nie - taki ich rodzynek...
          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
          Rock, Honor, Ojczyzna

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6703

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
            Oj tam, oj tam. Gdyby grał w tym kumpel z forum, to byś słuchał, zachwycał się i na koncerty chodził.

            Wipers bardzo fajne, nie znałem. A Danzig... Byłem w liceum, gdy wyszło "How the Gods Kill", jedna z moich ulubionych płyt rockowych/metalowych. Choć swego czasu bardziej się zasłuchiwałem w niesamowicie energetycznej Lucifuge.

            Tu kawałek skomponowany ponoć dla Johnny'ego Casha: https://www.youtube.com/watch?v=JElZaOBS99Y Przypadkiem wyguglałem, że po raz pierwszy znalazł się na tej elektronicznej płycie (Blackacidevil), o której zupełnie zapomniałem. Chyba ją wyparłem z pamięci, tak mi nie pasowała. Dobrze że nie powrócił do tych klimatów, choć też nic wielkiego już moim zdaniem więcej nie nagrał.
            Może i tak by było - ale ze względów towarzyskich, a nie muzycznych...

            Wipers nie znałeś Co za wstyd - Trójki sie nie słuchało, czy co
            Może za młody jesteś
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              Wstyd - nie sądziłem, że znasz to słowo.

              Radia początkowo za bardzo nie słuchałem, bo nie było stacji grającej cały czas Michaela Jacksona (koniec podstawówki) lub Depeche Mode (I licealna). Jak zacząłem słuchać rocka, pojawiło się Radio Wawa i to właśnie ono najczęściej u mnie grało. Niekiedy z kumplami włączałem jakiś konkurs muzyczny chyba w Esce albo audycję Ryłki - ma gość głos, we wczesnych '90 zobaczyliśmy go raz w kanciapie z metalowymi płytami pod Halą Mirowską i brzmiał identycznie jak w eterze. Wiem, logiczne, a jednak się zdziwiliśmy.

              Tu Samhain, czyli bezpośredni protoplasta Danziga: https://www.youtube.com/watch?v=V3jqBMtMUnM Najlepiej przewinąć to dziwaczne klawiszowe intro.

              Comment

              • MarcinKa
                Senior
                • 02-2005
                • 2729

                Coś z końca świata i chyba nikomu nie znane (skoro nawet na rateyourmusic nie ma).
                Pewnie nigdy nic nie wydali. Klasyczne granie. Nowozelandzki IronStein - Hammer Heart i Leif Ericson.
                Solidy kawał klasycznego grania.

                A jeśli ktoś nie gustuje w klasyce, coś "nam bliższego", przynajmniej geograficznie.
                Prosto z Nepalu, Lakhey - Lakhey.
                Ciekawe, bardzo klimatyczne z pomysłem, oryginalne. Fajny wokal
                To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19167

                  Zostanę jednak przy tych pierwszych Nepal kompletnie nie jest w klimacie, który lubię.

                  Comment

                  • DariuszSawicki
                    Senior
                    • 08-2012
                    • 2868

                    Wczoraj na iTunes zespół U2 udostępnił swoją nową płytę Songs Of Innocence. Za free!
                    Płyta CD ukaże się 13 października.
                    Na razie jestem po pierwszym przesłuchaniu, więc trudno coś oceniać.
                    W utworze piątym The Edge gra jak za czasów płyty Unforgettable Fire...

                    W serwisie YouTube też już można posłuchać.

                    http://www.youtube.com/watch?v=Z2dS4FE1GXY

                    Comment

                    • crocco
                      Senior
                      • 12-2010
                      • 590

                      Z tamtych rejonów to najlepiej wypada hinduska Rudra

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        Bakszysz na żywo dwa lata temu - chyba w Fonobarze, byłem tam! Świetny koncert, choć publiki jak na lekarstwo.

                        2014, 2015, Czas, Bakszysz, Bakshish, 4iver, Źrenica, Kluczbork, Opole, Wrocław, Jarex, Angry


                        Słuchaj mnie 33:30 rewelacyjne. Słuchaj mnie e e, słuchaj mnie aaaa....

                        Comment

                        • VanPurRz
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 4229

                          Jeszcze wychodziłeś?A dzisiaj dwa dobre koncerty się udało
                          . https://www.youtube.com/watch?v=VNOtn6Rmgbs
                          I chwila z Menelami



                          Uff jutro o 6 Frère Jacques, frère Jacques,
                          Dormez-vous ? Dormez-vous ?

                          bo czas na ligę, Igor gra. Nie ma le(t)ko.
                          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                          Comment

                          • VanPurRz
                            Senior
                            • 09-2008
                            • 4229

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                            Wstyd - nie sądziłem, że znasz to słowo.

                            Radia początkowo za bardzo nie słuchałem, bo nie było stacji grającej cały czas Michaela Jacksona (koniec podstawówki) lub Depeche Mode (I licealna). Jak zacząłem słuchać rocka, pojawiło się Radio Wawa i to właśnie ono najczęściej u mnie grało. Niekiedy z kumplami włączałem jakiś konkurs muzyczny chyba w Esce albo audycję Ryłki - ma gość głos, we wczesnych '90 zobaczyliśmy go raz w kanciapie z metalowymi płytami pod Halą Mirowską i brzmiał identycznie jak w eterze. Wiem, logiczne, a jednak się zdziwiliśmy.

                            Tu Samhain, czyli bezpośredni protoplasta Danziga: https://www.youtube.com/watch?v=V3jqBMtMUnM Najlepiej przewinąć to dziwaczne klawiszowe intro.
                            Żęnada - Jacson i DM. Co za fack. Koniec podstawówki i Liceum - tylko PANK, OLD PUNK NEVER DIE
                            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                            Comment

                            • VanPurRz
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 4229

                              I dla Żą
                              #polskiereggae11-14.08.2011Koncert polskiej legendy reggae IZRAELA wraz z MAD PROFESSOREM w dubowym projekcie na OSTRÓDA REGGAE FESTIVAL 2011https://www.fac...
                              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                              Comment

                              • VanPurRz
                                Senior
                                • 09-2008
                                • 4229

                                Choroby są nieuleczalne?
                                Prezentujemy klip do utworu z wydanej niedawno wspólnej płyty R.U.T.A. i Paprika Korps. Piosenka "Choroby dziedziczne" jest współczesną interpretacją tekstu ...
                                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎